Een half miljoen maaltijden! Help, mijn peuter wil niet eten! Nieuwe aanbieders in het Zorgstroom X-tra pakket 2008 3 Actief zitten Opvoeden: wie staat er aan het roer? Zorgstroom Tafel Thuis Fitness/ Afgelopen vrijdag 22 februari is de 500.000 ste maaltijd van Tafel Thuis uitgereikt. Mevrouw Marges uit Middelburg was de gelukkige die naast de jubileummaal tijd ook een aantal leuke attenties kreeg waaronder een mand met Zeeuwse pro ducten. De productiekeuken van Zorgstroom, bekend onder de naam Tafel Thuis, werd in maart 2007 geopend. Dagelijks worden er zogehe ten koelversmaaltijden bereid. Deze maaltijden worden gelijk na het bereiden afgekoeld zodat smaak en voedings waarde behouden blijven. Een paar keer per week bezorgen vrijwilligers de maaltijden bij mensen thuis. Deze kunnen de maaltijd opwarmen en nutti gen wanneer zij dat zelf wil len. De keuken staat onder lei ding van meesterkok Sjaak Jobse die bekend staat om het werken met Walcherse pro ducten. Wilt u meer informatie over de maaltijden van Tafel Thuis dan kunt u bellen met de keu ken, 0118- 63 20 30. Ouders hebben vaak twijfels en vragen over de voeding van hun peuter. Daarom organi seert Zorgstroom de gratis thema-avond Peutervoeding. Worstelt u bijvoorbeeld met één van de volgende vragen? Help, mijn kind eet geen groente. Wat moet ik doen? Mijn kind eet geen hap van de warme maaltijd, moet ik wel of geen toetje geven? Mijn kind lust geen melk. Is een ander zuivelproduct net zo goed? Wat heeft mijn peuter precies nodig op een dag? Hoe krijg ik het weer gezellig aan tafel? Mijn kind heeft vaak diarree, hoe komt dat? Tijdens de thema-avond krijgt u antwoord op deze, en andere, vragen van een wijkverpleeg kundige jeugdgezondheidszorg 0-4 jaar en een diëtist van Zorgstroom. Zij hebben een presentatie samengesteld die aansluit op de praktijk van alledag en laten voldoende ruimte over voor discussie met andere ouders en voor eigen inbreng. De thema-avond wordt meer dere keren per jaar georgani seerd: op donderdag 27 maart 2008: Brouwenaarstraat 4 te Vlissingen, maandag 21 april 2008: Noordweg 133 te Serooskerke, dinsdag 27 mei 2008: Stadhuisstraat 6 te Middelburg en op donderdag 26 juni 2008: Brouwenaar straat 4 te Vlissingen. Iedere thema-avond duurt van 19.30 tot 21.30 uur en is gratis. Voor meer informatie en aan melding kunt u tussen 10.00 en 12.00 uur bellen met T: (0118) 42 56 80. E-mailen kan ook naar dietistenzorgstroom. vlissingen@zzlndnl Zorgstroom X-tra is de voor deelpas van Zorgstroom. Deze pas is er voor iedereen en geeft niet alleen recht op tal van aanbiedingen van Zorgstroom zelf, maar ook van ondernemers bij u in de buurt. Met X-tra bieden wij u gemak en service die buiten onze reguliere zorg valt. In onze folder staan alle aanbie dingen, maar er komen er regelmatig bij. Houd daarom de website www.zorg- stroom.nl, en de Zorgstroom- Informatie pagina in de gaten voor de laatste aanbiedingen. Voor de kosten hoeft u het in ieder geval niet te laten want u heeft al een pas voor 8,95 per huishouden per jaar. En dat is met de uiteenlopende voordelen snel terugver diend. Nieuw in het Zorgstroom X-tra pakket: Heerlijke ontspannings-, hot- stone- of zwangerschapsmas sage Massagepraktijk Margriet van Eek (gedipl. mas seuse), Doormanstraat 37 Verl. Dishoekseweg 2 te Koudekerke T: (0118) 55 15 85 of M: 06-30 62 22 65. Uw voordeel met de X-tra pas: 5,00 euro korting op de eer ste massage. Voordeliger sporten in Vlissingen Fitness Fitaal Dynamoweg 10 te Vlissingen T: (0118) 47 44 66 www, fitnessfitaalnl Uw voordeel met de X-tra pas: 10% korting op de reguliere tarieven sfifiiEii sported, meta puztea Kijk voor alle andere voorde len in de Zorg sir oom X-tra fol der of op www.zorastroom.nl. Wilt u ook profiteren van vele voordelen? Aanmelden kan via I (0118) 68 40 00 of E: info@zorastroom.nl. Zorgstroom Voor verplèging, verzorging en hulp thuis; Zorg- en Verpleeg- centra; Maatschappelijk Werk Walcheren; het Consultatiebureau en het Thuiszorgcentrum Zeeland voor de uitleen, verkoop en verhuur van artikelen voor verpleging, verzorging, comfort en gemak thuis. Breestraat 15 Postbus 323, 4330 AH Middelburg telefoon: 0118-684000 fax: 0118-684204 internet: www.zorgstroom.nl e-mail: info@zorgstroom.nl Wat doe je als je kind een driftbui heeft, niet wil eten, niet luistert of andere kinde ren slaat? Voor alle ouders van peuters zullen dit beken de vragen zijn. Tijdens de cursus 'Peuter in zicht!', georganiseerd door de divisie Jeugdgezondheidszorg van Zorgstroom, krijgen ouders handvatten bij het opvoeden van hun peuter. In deze cur sus wordt een antwoord gezocht dat aansluit bij uw specifieke situatie. De cursus start in april, sep tember en november op ver schillende locaties op Walcheren. Zowel vaders als moeders van kinderen in de leeftijd van anderhalf tot vier jaar kunnen deelnemen. De cursus bestaat uit vier bij eenkomsten van elk twee uur, eventueel gevolgd door twee themabijeenkomsten van twee uur De kosten bedragen 18,75 per persoon. Komt uw partner mee, dan betaalt u voor twee personen 32,50. Zorgstroom X-tra pashouders betalen 15,00 per persoon of 25,00 per koppel. Voor informatie en aanmel ding kun je bellen naar Zorgstroom, T: (0118) 59 73 00. Bent u op zoek naar een zitkus sen of zitbal dan kunt u terecht bij Thuiszorgcentrum Zeeland aan de Badhuisstraat 104 te Vlissingen, telefoonnummer: 0118-410401. Zitkussens en zitballen van De Ergoshop maken het zitten actief en dynamisch. Terwijl u zit traint u de spieren die uw wervelkolom stabiliseren. Zitballen zijn lever baar voor zowel kinderen als vol wassenen. Voor de allerkleinsten zijn er speelfiguren in de vorm van een ezeltje (Bonito) of een oli fantje (little Jumby). Het materiaal is sterk en soepel en uitgevoerd in heldere kleuren. In onze winkel kunt u zich uitgebreid laten infor meren over de diverse ergonomi sche mogelijkheden die er zijn. U bent van harte welkom.

de Faam | 2008 | | pagina 37