LIJF: 5 maart in uw brievenbus Woensdag 27 februari 2008 - Pagina 28 Woensdag 5 maart rolt de eerste LIJF van dit jaar door uw brievenbus. Het leukste Zeeuwse lifestyleblad staat boordevol beautybehandelingen, haar- en brillen- mode, stijlvolle buitentips, de lol van handwer ken en leuke Zeeuwse uitjes en winkels. Het Zeeuwse modespektakel, het Fashion Event, is dit jaar gegroeid van drie naar vier avonden. Om te beginnen op vrij dag 14 maart in de Grote Kerk in Vee- re. De organisatoren Tom de Koning en Pascale Eversdijk vertellen wat hen drijft en wat de honderden be zoekers van het mode- en design event kunnen verwachten. Wat doet omega voor je gezond- heid? Hoe leef je Feng Shui? Leze- W. res Fikrete werd door het LIJF meta- lijflik morfoseteam onder handen genomen. Hellen uit Goes kreeg permanente make- up en Corrie verloor flink wat kilo's door een spectaculaire nieuwe afslankmethode. Een uitge breid interview met ex Miss Nederland en juf Miranda Slabber en hoe denken de Zeeuwen over plastische chirurgie? LIJF is een schitterend magazine, waarin adverteerders hun producten en diensten optimaal tot hun recht kunnen laten komen. Het magazine ver schijnt in een oplage van 105.000 exemplaren huis-aan-huis op Walche ren, Noord- en Zuid-Beveland en Schouwen-Duiveland. Ook is LIJF bij tal van afgiftepunten en bij de adverteerders verkrijgbaar. Zo bereikt u in één klap 200.000 lezers. De charme van het platteland met Blanc d'lvoire, ecotrends In het Interieur en de nieuwste de coratietips. Vergeet de Holland se nuchterheid en geef ruim baan aan de creatiyit@& i

de Faam | 2008 | | pagina 28