Praktij kcentrum Het Gemeentehuis tannemer De Klerk De Nooijer Sint Laurens ji "/^Middelburg Gefeliciteerd! SÊDRV Assurantiën Advies Praktijkcentrum 'Het Gemeentehuis' Sint Laurens Aannemingsbedrijf A.Poelman BV S3 iinnnij uiiÜii Wij verzorgden de bouwkundige uitvoering Zandweg 64 - 4389 TH Ritthem Telefoon: 0118-462440 Airconditioners van Mitsjub oor een comfortabel woon Sohier Rietveld Zeeland Koeltechniek www.srzkt.nl Wij verzorgden de elektrische installatie Elektra - Verwarming Sanitair - Riolering Installatiebedrijf Zuid b.v. Wij wensen Praktijkcentrum Het Gemeentehuis veel succes! Riolering - Gas Water - C.V. - Sanitair - Zink- en Loodwerk - Dakbedekking Parketvloeren tapijt Seisplein 5 4331 NP Middelburg tel. OH8-62Ó721 fax 0118-642676 meer dan 500 variëteiten SCHELFHORST KEUKENS DRV Middelburg info@drv.nl www.drv.nl de ondernemer telt ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS SINT LAURENS - Wie regelmatig door Sint Laurens passeert kent liet ongetwijfeld, het gemeentehuis is een bekend gebouw. Met de vesti ging van praktijkcentrum "Het Gemeentehuis" krijgt dit karakte ristieke gebouw uit 1931 een geheel nieuwe invulling. In dit centrum zijn verschillende medische, psychologische en para medische disciplines, of disciplines die hieraan gerelateerd zijn, onder een dak gebracht. Praktisch wanneer je met meerdere behandelingen te maken hebt en het voordeel van overleg tussen de behandelaars zelf. De Middelburgse osteopaat Kees Koole is de nieuwe eigenaar en hij en zijn vrouw Anja de Smit zijn de initia tiefnemers van het praktijkcentrum. Het voormalige gemeentehuis is een geweldige locatie die uiteindelijk beschikbaar kwam. "Het heeft lang geduurd voor het zover was en wij hebben ook lang gezocht", aldus Anja de Smit, "Het stond ons voor ogen om er een aantal disciplines in onder te brengen." Kees Koole en Jan Schriek werkten voorheen bij RPCZ in het gemeente huis Sint Laurens en dat was mede de oorzaak dat het balletje aan het rol len kwam. De eerste contacten met de gemeente Middelburg werden al in 2006 gelegd. "De gemeente Middelburg besloot op 16 januari 2007 dat wij het pand zouden mogen kopen", weet Anja, "Het is een monu- mentenpand en dan moet je je aan bepaalde regels houden. Maar dat is allemaal rond gekomen. Een voor waarde van ons en van de gemeente Middelburg was dat alles goedge keurd moest zijn. Dan kon de koop definitief doorgaan. Wij konden in september 2007 aan de slag en na bijna een half jaar gaat het praktijk centrum "Het Gemeentehuis" in Sint Laurens open." Anja de Smit verzorgt de administra tie en de inrichting van het pand. De verhuur van de verschillende praktij kruimten is kleinschalig. Er wordt ook per dagdeel verhuurd en dat is weer voordelig voor starters. Pas afgestudeerden kunnen ruimte huren voor de start van een eigen praktijk. Er wordt dan met name gelet of de discipline past binnen de visie. In totaal zijn er tien disciplines aanwe zig ondermeer Annelies Vree, psy chologe. Bijna iedere behandelaar of therapeut heeft een bestaande prak tijk. Iedereen Werkt op afspraak en is op vasté dagen in het praktijkcen trum aanwezig. Iflri x r- ■HHB wam mm |H| Een van de mooiste vertrekken is de raadzaal waar groepslessen, cursus sen en informatiebijeenkomsten voor de gebruikers van het praktijkcen trum en mensen van buiten, gerela teerd aan de activiteiten die in het centrum plaatsvinden, gehouden kunnen worden. Denk daarbij aan informatie over dieet, diabetes, alles wat met gezondheid en welzijn te maken heeft. Deze ruimte biedt extra mogelijkheden, ook voor nascholing. Het praktijkcentrum "Het Gemeentehuis", Noordweg 495, is goed bereikbaar en er zijn gratis par keerplaatsen. Zaterdag 1 maart kan men op de Open Dag van 10.00 tot 16.00 uur feestelijk kennis komen maken. t- ffanges for Air Conditioning Commerciële en Industriële Koel-, Vries- en Klimaattechniek DOENE Verzekeringen WWW. doene.nl 0113-222 516 Installatiebedrijf Zuid b.v, mr. Het Rip l4493 RL Kamperland Tel. OU3-372873 - Fax Oil3-372874 - E-mail: ibz@zeelandnet.nl Pekelingseweg 8 - 4363 RB Aagtekerke - 0118-581618 de fxootate tfieciaai^aa^t van ^eetanet Loskade 45 - 4331 HX Middelburg tel. 01 18-629101 fax 01 18-627018 de sleutel tot zekerheid en kwaliteit Van harte gefeliciteerd. Jan en Charlotte Schetfhorst Wij verzorgden voor het gemeentehuis: De taxatie - De bouwkundige inspectie - Het tekenwerk - De bouwbegeleiding. Bouwkundig expertise/adviesbureau en makelaarskantoor de Nooijer Langstraat 85 4341 ED Arnemuiden Tel: 0118 - 602154 www.denooijer-makelaars.nl

de Faam | 2008 | | pagina 24