icht leesplezier? R2D2 verovert huiskamers Foto's in zee en zandstorm dé Weekkrant De Faam Beleef snelheid in Superscreen USA: drive-i Burnout Paradise! bioscoop in de achtertuin mun game: Donkey Kong 0b: CO CD O EidÜ Games-Let's Yoga 00 X Games - Duke Nukem 3D 3 Ö1 X Games - Medal of Honor Heroes 2 X Woensdag 20 februari 2008 - Pagina 47 Gadgets/Games File View Options Help Foto's maken is tegenwoordig eenvoudig, maar onder wa ter of midden in een zandstorm is andere koek. Dat vraagt veel van de kwaliteit van je camera. En dat is precies wat wel snor zit bij The Digital Hero 3. Niet alleen de foto's en vi deo's die hij maakt zijn van hoge kwaliteit, de camera zelf óók. Eenvoudig aan je pols te dragen en zowel schokvast als waterdicht. Meer weten? www.iwantoneofthose.com Eenvoud is omgeven worden door geluid, niet door speakers. Voortbordurend op het succes van dit concept komen er dit jaar twee nieuwe thuisbioscoopsystemen gebaseerd op deze prijs winnende Ambisound technologie. De Ambisound Home Theaters- HTS6100 en HTS6515D zijn voorzien van de nieuwste audio technieken en hebben een gloednieuw design. Technische informatie: www.philips.com. Wie herinnert zich niet R2D2, de beroemde robot uit Star Wars? Hij is te genwoordig voor iedereen in een kleinere versie te koop die net als in de films óók allerlei mondeling gegeven opdrachten kan uitvoeren. Maar als of dat nog niet genoeg is, is er ook een prullenbakversie te koop en zelfs een pepermolen. Stap op z'n voet en z'n hoofd gaat open waarna je al je prul len kwijt kunt, of draai z'n nek om en er komt peper uit z'n voeten. Voor elk wat wils dus, of misschien gewoon alle drie voor de echte Star Wars fan. Voor meer informatie: www.thinkgeek.com. Bang voor vleermuizen? Versto dit artikel dan voor je huisgenoten, zodat je binnenkort niet de iFly Vamp om je heen hebt vliegen in huis, want een beetje een eng beest is het wel. Alsof zijn uiterlijk al niet 'Dracula' genoeg is, heeft hij ook nog priemende rode oogjes en flapperende vleugels. Brrr. Als je echt meer wilt weten, kun je op www.interactive-toy.com voor de details terecht. Er zijn veel boeken over de Verlich ting, maar geen enkele mét verlich ting. Tot nu dus. Geen zwaar boek, maar een licht boek. Geen boek van absolute waarheden. Wel een boek dat je aan het denken kan zetten, maar je niets voorschrijft. Een boek dat niet alleen jou helpt in donkere tijden, maar ook andere mensen. Want met de aankoop van The Enlightenment steun je educatieprojecten van een goed doel waardoor voor velen de toe komst wat lichter wordt. Tien pro cent van de aankoopprijs gaat naar het goede doel. Meer informatie staat op www.lightupyourworld.nl. We zullen er nog een half jaar op moeten wachten, maar in Japan zullen ze in maart al geïntroduceerd worden: de ex treem dunne Full HD LCD tv's met schermafmetin- gen van 94, 106 en 117 cm en een dikte van 3,44 cm op het dikste punt. Extreem dun dus. Bron: www.sharp.nl. Het is nog een hele kunst om alledaagse bureauartikelen een nieuw, aantrekkelijk en origineel uiterlijk te geven. Maar nu is dat dan toch gelukt bij de plakbanddispenser. En wel in de vorm van een cassettebandje. Heerlijk retro! Voor meer informatie: www.gadgets.co.uk. Donkey Kong Jet Race. Wat een stom spel. De naam 'Jet Race' doet super snelheid vermoeden. Niet waar! Je vliegt Donkey Kong (of een van de andere apen) rond een circuit. Ze dragen een door trommels aangedreven jetpack. Je moet met de nun- chuck en de remote om beurten op deze trommels 'slaan' om vaart te maken. Sturen doe je door herhaaldelijk op de linker of rechter trommel te meppen. Wat een ongein! Niet alleen sta je volslagen voor paal als je die wilde ongecontroleerde bewegin gen maakt, maar het spel zelf is ook gewoon niet leuk. Te on handig, te sloom en volslagen spanningsloos. Arme Donkey Kong. Zo lang stond hij aan de top, en nu moet hij het doen met deze flauwekul. Race hier zo snel mogelijk voorbij. Voor:Wii Meer een interactie ve handleiding dan een spel, maar wel een goede. De DS begeleidt ontspan ningsoefeningen met beeld en (En gels) gesproken in structies. Yoga hou dingen zijn in 3D te roteren om te zien waar dat been nou precies heen moet. Lang niet zo gek als het klinkt! Voor: DS, De grove, super heldhaftige steroïde bonk Duke Nukem maakte in de jaren '90 gro te indruk. Inmiddels wach ten we al weer 10 jaar op het vervolg (toepasselijk Duke Nukem 4Ever ge naamd). Duke is echter nog niet dood, en zijn klassieke game komt naar de Xbox 360. Als download via Xbox Live kun je straks herbeleven hoe het is om de gemuteerde varkenspolitie te lijf te gaan, en uiter aard in de strip club de dames zien dansen. We zijn benieuwd of Nukem de tand des tijds heeft doorstaan, want schietspellen zijn uiteraard wel een stukkie geavaflceerder tegenwoordig. Wie op zoek is naar j een goed online schietspel voor de Wii doet met Medal of Honor Heroes 2 een hele goede keus. Dit WOII spel heeft drie 'standen'. Speel een standaard schietspel waarbij jij jouw figuur bestuurd, of kies voor 'arcade'. Vergelijkbaar met Time Crisis en Umbrella Chronicals hoefje al leen te mikken en te schieten. Beide speltypes werken perfect, en zijn goed voor vele spannende momenten. Online vechten gaat vlekkeloos. In korte tijd doken wij via internet in het gevecht en hadden daar de grootste lol mee. Jammer dat de Wii geen gesproken communicatie mogelijk maakt, maar daar kunnen de makers niks aan doen. MoH2 is klasse. Voor: Wii. M

de Faam | 2008 | | pagina 47