ABC sngro jls veiligheid Account manager Met spoed gezocht! Huishoudelijke hulp bij de klanten thuis (alphahulp) m/v Laadschopmachinisten Stichting Arduin Ter Weel zorgstroom RBK VERHUUR Algemeen medewerker Taxichauffeurs startpeople www.startpeople.nl Vacature Sagro Aannemingsmij. Zeeland B.V. [hekwerk Veiligheid vertaald in vakwerk lYfHiiiirnl De Faam Woensdag 20 februari 2008 - Pagina 42 Zorgstroom zoekt met spoed voor klanten op Walcheren en deBévelanden kandidaten voor defunctievan Voor gemiddeld 3 tot 15 uur per week Als alphahulp verricht je, voornamelijk bij oudere mensen thuis, huishoudelijk werk. Zorgstroom bemiddelt tussen de zorgvrager en de alphahulp: je komt rechtstreeks in dienst bij de klant. Om als alphahulp aan de slag te kunnen gaan, beschik je over goede contactuele eigenschappen, heb je affiniteit met huishoudelijk werk en ben je minimaal 3 uur per week beschikbaar. Het uurloon bedraagt 12,20 (vanaf 23 jaar, inclusief vakantietoeslag en vakantiedagen). Heb je interesse, neem dan contact op met één van onze kantoren of kijk op www.zorgstroom.nl. Voor de gemeente Middelburg kun je bellen naar (0118) 6556 00, voor-de gemeente Vlissingen naar (0118) 48 64 00, voor de gemeente Veere naar (0118) 59 73 00 en voor de Bevelanden naar (0113) 2736 36. THUISZORG Zorgstroom is voor de vestiging Middelburg op zoek naar een (40 uur per week) voor het opbouwen/afbreken van tenten en podia en het bezorgen daarvan. Voorkeur: - leeftijd tussen 20-25 jaar - in het bezit van rijbewijs BE - woonachtig in de omgeving van Middelburg - bereid op onregelmatige tijden te wer ken Brieven met cv richten aan: RBK VERHUUR B.V. T.a.v. de heer M.P. Boogaard Tervatenseweg 17, 4481 NC Kloetinge of e-mail: middelburg@rbkverhuur.nl Je functie bestaat uit het op een veilige manier vervoeren van mensen van en naar hun bestemming. Je werktijden zijn flexibel en je werkt met uiteenlopende mensen. Leuke baan voor kandidaten woon achtig in Middelburg, Vlissingen of omstreken. Je bezit een taxipas of bent bereid deze te halen. Je bent flexibel ten aanzien van de te werken uren en sociaal in de omgang met mensen. Ook het werken met (school)kinderen of gehandicapten zie je als een uitdaging. Info Start People Zierikzee, Alex van der Welle, tel. (011141 57 33, e-mail avanderwelle@startpeople.nl INFRA, MILIEU EN SLOOP Sagro is een toonaangevende aannemingsgroep die aan haar opdrachtgevers een breed pakket van activiteiten biedt. Kernactiviteiten zijn onder andere sloop, grond-, weg- en waterbouw en milieu. Wij zijn werkzaam in heel Nederland. Wij zijn op zoek naar enthousiaste collega's met ervaringen in deze werkzaamheden. U bedient de laadschop en verricht hiermee alle voorkomende werkzaamheden op de werklocaties. U bent in het bezit van rijbewijs BE, machinistendiploma en Veiligheid I. Ook heeft u enig technisch inzicht. Wij bieden u een interessante fulltime betrekking met een passend salaris. Uw sollicitatie Denkt u de juiste persoon voor deze functie te zijn, dan verzoeken wij u uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 10 dagen te richten aan: Sagro Aannemingsmij. Zeeland B.V., t.a.v. de heer J.A.Sinke, Postbus 3, 4453 ZG 's-Heerenhoek of per e-mail aan pz@sagro.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor haar klanten in de regio Zeeiand/West- Brabant produceert, levert en plaatst ABC Hekwerk Scheide-Delta een compleet pakket aan oplossingen voor buiten- Voor de regio Zeeland/West-Brabant zoeken wij een ambitieuze 40 uur per week Je bent verantwoordelijk voor de acquisitie van nieuwe klanten. Maar je verwerft ook nieuwe opdrachten bij bestaande opdrachtgevers. Je neemt werken op, helpt mee ze te calculeren, maakt offertes en volgt die offertes op. Je hebt de capaciteiten en motivatie om zelfstandig te werken. Een flinke dosis commercieel inzicht, een ondernemende instelling en communicatieve vaardigheden zorgen ervoor datje onze kwaliteits producten moeiteloos aan de man weet te brengen. Je hebt ervaring in de commerciële buitendienst, bij voorkeur in de bouw of in een aanverwante branche. Je hebt minimaal een MBO denk en werkniveau en (natuurlijk) geen 9 tot 5 mentaliteit. Je bent in het bezit van een rijbewijs B. Wij bieden een afwisselende en uitdagende functie in een sterk groeiende organisatie die 'werk' maakt van innovatieve oplossingen voor buitenbeveiliging. Heb je interesse? Stuur dan binnen 10 dagen je sollicitatie met CV naar: ABC Hekwerk Schelde-Delta, t.a.v. dhr. G. Post Postbus 46,4540 AA Sluiskil Tel: (0115) 481 871 E-mail: s0llicitatie@h4a.nl Voor meer vragen kun je terecht bij dhr. G. Post. Je kunt ook kijken op www.abchekwerk.nl beveiliging. Onze product lijn varieert van hekwerk tot elektronische systemen voor toegangsbeheersing. ABC Hekwerk Schelde-Delta maakt onderdeel uit van ABC Hekwerk, de toon aangevende landelijke eiiigïng. Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. In verband het vertrek van één van onze coaches, zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de functie van coach. Coach 36 uur gemiddeld per week De functie: De coach coacht medewerkers op alle terreinen van de bedrijfsvoe ring, werken en samenwerken. De coach ondersteunt individuele medewerkers in hun Persoonlijk Ontwikkel Plan en teams in het Team Ontwikkel Plan. Daarnaast zijn belangrijke taken en aandachtsgebieden: het toe zien op en bevorderen van een goede teamsamenwerking en adequate arbeidsomstandigheden, het uitvoeren van ziektever zuimbegeleiding en het handhaven en verbeteren van de kwaliteit van ondersteuning aan cliënten. U heeft minimaal een opleiding op HBO-niveau en zo mogelijk bent u BIG-geregistreerd. U heeft kennis van geautomatiseerde systemen en vanzelfsprekend bent u dynamisch, flexibel, creatief en zelfstandig. U beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Voor de functie is het noodzakelijk dat u over een rijbewijs en eigen vervoer beschikt. U bent bereid ook te werken buiten kantoortijden en invulling te geven aan calamiteitendiensf. Informatie en Nadere informatie wordt graag verstrekt door Jan Wedekind, mana- sollicitatie: ger Arduin, telefoonnummer 0118 - 434502. Uw reactie, met uw motivatie voor deze functie en CV, kunt u voor 29 februari a.s. rich ten aan: Stichting Arduin, sector PO&O, Postbus 85, 4330 AB Middelburg, of mailen naar po&o@arduin.nl.

de Faam | 2008 | | pagina 42