Zorg jij eruoor dat middelburg uitgerust wakker wordt? weekend-fvakantiehulp Cafetaria KOKO Hoe is het nu met... CONCORD Autorijder(s) gezocht! Feest met knutselen voor kinderen full- en parttime uerhopers ni/u GEVRAAGD: Vermiste en gevonden dieren Dier van de week? Amivedi MATRASSEN &BOXSPRINGS vanaf 16 jaar. Voor informatie kunt u bellen naar 0118-464603 (tussen 14.00 uur en 17.00 uur) Westerhavenweg 2B 4382 NM Vlissingen Gelegen aan het fiets-/voetveer (Vlissingen-Breskens) Adecco Industrial CdMR^ Woensdag 20 februari 2008 - Pagina'38 Boefje (alias Flipfluitketel) de kater met de bijzondere staart, die naar zijn zeggen op zoek was naar personeel en al twee jaar in het die renasiel verbleef? U leest het goed: ver bleef... want Boefje heeft via een lezer van De Faam een nieuw thuis gevonden en wordt nu op zijn wenken bediend. Aan belangstelling geen gebrek voor deze rode kater. Er belde zelfs een mevrouw die vroeg of Boef je nog personeel nodig had? Wordt vervolgd MIDDELBURG - In de Ont- moetingskerk aan de Oos- terscheldestraat in Middel burg is vandaag (20 febru ari) een Kindervakantie- feest voor alle middelburg- se kinderen van vier tot twaalf jaar. Er zijn diverse leuke knutselw- orkshops, er is muziek en de kinderen kunnen er dingen ho ren en zien over de bijbel. Het kinderknutselfeest is van 14.00 tot 15.30 uur en iedereen kan gratis naar binnen en mee doen. Val voor Tante Til TEKST EN FOTO: INGE ZWEEDIJK MIDDELBURG - Tante Til is weer zo'n poes waarvan je denkt: waarom heeft uitge rekend deze ontwapenende persoonlijkheid nog geen thuis gevonden? Til is in het bezit van een charmant en smetteloos uiterlijk, om maar niet te spreken van haar saffierblauwe kijkers. Wie valt daar nu niet voor? Toe gegeven, ze heeft een kleine han dicap. Tante Til is doof en dat uit zich in ietwat luidruchtig gedrag. Met andere woorden: Til kan op gezette tijden flink van zich laten horen, maar dat komt weer om dat zij zichzelf niet hoort. Alle maal heel begrijpelijk en een beetje poezenkenner neemt dit gegeven voor lief. Tante Til ver dient een beschutte omgeving waar men rekening houdt met haar beperking. Dit klinkt dra matisch, maar Til vindt zichzelf helemaal niet zielig, integendeel. Bij het naderen van haar asiel- verblijf hoort de bezoeker een luidruchtig geklepper van het poezenluikje waarachter tante Til zich bevindt. Vol overgave stort ze zich op haar bezoek en weet eenieder uit te dagen tot een woest spelletje, dus met kin deren zal ze het vast wel kunnen vinden. Deze witte dame gaat voor gezelligheid, lekkere hapjes en een stevige knuffel. En de kleine handicap? Die maakt haar juist zo charmant! Wat zegt tante Til er zelf van? "Laat mij maar schuiven, want... gebarentaal is universeel, toch?" Tante Til, een dove en Inmiddels 'geholpen' sneeuwwitte poes weet niet van ophou den (wat spelen betreft) en is voor haar leeftijd bijzonder actief. Deze innemende persoonlijkheid van tien plus zoekt een stabiele stek, liefst zonder andere dieren, omdat zij de geluiden van deze huisgenoten niet kan horen en zodoende de door hen afgegeven signalen niet kan interpreteren. Vermist 7-2 Kater - 9 maanden grof cypers Rood - Doornlaan Middelburg. 8-2 Poesje - 8 maanden - cypers grijs - Weizingen straat Middelburg. Gevonden: 10-2 Oude rode en blinde poes - blauw bandje bel - Torentrans Middelburg Dood gevonden: 5-2 Zwart witte kat Vincent van Goghlaan Vlissingen (fo to op verzoek) 5-2 Zwarte kat- tussen de achterpoten witte vlek - Fla- mingoweg Vlissingen. Stichting dierenasiel Wal cheren, Oóstperkweg9, Mid delburg. Tel. 0118-61 35 79 E-mail: diermibu@xs4all.nl Openingstijden: op werkda gen van 13.00-16.00u. zaterdag van 11.00- 12.30u. Voor de gevonden en ver miste dieren kunt u contact opnemen met Marga van Amivedi Walcheren tel: 0118- 639625 of via www.amive- di.nl/frame3.htm Voor ons nieuw te openen filiaal in Middelburg zijn we op zoek naar enthousiaste, klantgerichte en zelfstandige De juiste instelling: gevoel voor verkoop, overtuigingskracht en het vermogen gemakkelijk contacten te leggen, vinden wij belangrijker dan leeftijd. Ervaring in de meubelbranche of verkoop van matrassen is 'n pré maar geen vereiste. Houd jij van een verantwoordelijke baan met veel zelfstandigheid, een goed salaris, premietoeslag én doorgroeimoge lijkheden? Stuur dan jouw brief met cv naar Matrassen Concord, t.a.v. Ron van Grunsven, Grote Brugse Grintweg 109, 4005 AC Tel of mail naar ron.vangrunsven@orange.nl. Voor meer informatie over Matrassen Concord www.matrassen- concord.nl. Wil je meer informatie over de vacature bel dan naar Ron van Grunsven 06 41 45 60 92. Met ruim 700 winkels mogen wij ons met trots de grootste matrassenketen van Europa noemen. In Nederland zijn al meer dan 30 filialen geopend en we groeien nog steeds! Matrassen Concord (onderdeel van Beter Bed Holding NV) heeft vestigingen in Nederland, België, Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland. Deskundig personeel en kwaliteitsproducten met een jarenlange garantie tegen een lage prijs, maakt de formule tot een succes. EUROPA'S GROOTSTE MATRASSENKETEN Voor onze relatie CdmR BV in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar gemotiveerde werknemers voor het laden, lossen en verplaatsen van Engelse auto's op de terminal van schepen, lichters/trailers en treinen. Functie-eisen: Minimaal 2 jaar in bezit zijn van rijbewijs B. Eigen ven/oer is een pré. Tenminste 3 maanden opvolgend beschikbaar met inzetbaarheid van minimaal 3 dagen per week. Leeftijd vanaf 20 jaar. Flexibel inzetbaar i.v.m. werken in een 3-ploegendienst en oproepbasis. Wij bieden jou: Detacheringcontract. Salaris vanaf 22 jaar en ouder 9.54 bruto exclusief toeslagen. Vergoeding reis- en tunnelkosten. Adecco Lange Geere 22, 4331 LX Middelburg. Tel. (0118) 639 052 - adecco.nl betfer work, better life

de Faam | 2008 | | pagina 38