Prins onder musici Zuid-lndiase muziek iedere zondag Beeld als inspiratiebron voor dans 'Aan u de keuze menu 'Brunch' MATTHAUS PASSION - Bach int Jacobskerk in Vlissingen 3kArneville kortingybon €1ö,~ dé Weekkrant De Faam Landlust 1 Landlust Zaterdag I maart, aanvang 14.30 uur Orchestra of the Netherlands Jan Leusink, dirigent Reserveren (0118) 638 456 Reserveer alvast voor onze Paasbrunch! Woensdag 20 februari 2008 - Pagirïa"35 van \v Dans van goden en mensen, foto: robert benschop MIDDELBURG - Het klassiek Indiase concert van Prins Rama Varma en ensemble dat don derdag 28 februari zou plaats vinden in de Zeeuwse Concert zaal in Middelburg is vanwege tourverplichtingen verschoven naai- zaterdag 23 februari. Prins Rama Varma is een directe af stammeling van wat gezien wordt als de grootste componist uit de Zuid-lndiase muziektra ditie: Maharaja Swathi Thirunal Rama Varma. In 2001 debuteer de Rama Varma op de Neder landse podia als vocalist. Nu keert hij temg. Dit keer als be speler van de veena, het Zuid- lndiase equivalent van de sitar. Tijdens zijn eigen festival in Tri- vandrum speelde hij in een be zetting met drie percussionis ten: mridangam (2-zijdige trommel), ghatam (kleipot) en morsing (mondharp). Dit lever de niet alleen het nodige spel- plezier en een enorme dyna miek op, maar ook lovende re acties van pers en publiek. Met dit kwartet zal hij dan ook hier zijn opwachting maken. Prins Rama Varma streeft ernaar een waardige opvolger te worden van zijn illustere voorvader, die bekend stond als "Een prins onder de musici en een musi cus onder de prinsen". Aan vang: 20.00 uur. Entree: 15/12 euro. Kaartverkoop: tel: 0900- 3300033. VUSSINGEN - Het dansduo La- La staat woensdag 20 februari in 't Arsenaaltheater. Het tweetal aangevuld met een derde dan ser is geboekt in de serie Jonge Theatermakers. Na hun studie aan de Fontys Dansacademie in Tilburg, maakten ze een succes volle tournee in binnen- en bui tenland. In hun voorstellingen zijn vrije interpretaties van foto grafie, architectuur en film te rug te vinden. "De twee danse ressen imponeren met hun bru- taliteit, maar hun humor weer houdt hen ervan pretentieus te worden." Aanvang: 20.15 uur. Entree: 8,50 euro. Kaartver koop: 0900-3300033. bryiloften en partijen, a la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl Iedere dag vanaf 17.00 uur uit onze uitgebreide menukaart stelt u zelf uw 3-gangenmenu samen voor 31,50 per couvert nu elke 2e persoon 50% korting op de menuprijs nu elke 2° persoon ICOI^tïllC| op de menuprijs Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur Ij een uitgebreid luxe koud-, warm- en dessertbuffet inclusief welkomstdrankje en koffie voor 19,50 per couvert bruiloften en partijen, a la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl restaurant H| partycentrum In de Pers geroemd als 'fenomenale wereldtop' Brunch Heeft u iets te vieren of wilt u gewoon gezellig brunchen? Kom dan eens brunchen in Amadore Hotel Arneville! U wordt ontvangen met een glas sprankelende champenoise. Vervolgens serveren wij tussen 12.00 uur en 14.30 uur een heerlijk 4-gangen buffet bestaande uit o.a.: verschillende vis- en vleessoorten diverse (rauwkost)salades assortiment broodjes sauzen soepen warme vis en vleesgerechten (seizoen)groenten diverse (aardappel) garnituren heerlijk dessert buffet Voor de kinderen staat er een apart kinderbuffet klaar met o.a.: wafels, poffertjes, frietjes, appelmoes en kipnuggets. Volwassenen 25,00 per persoon Junior 3 t/m 12 jaar 12,50 per kind AMADORE HOTEL ARNEVILLE Restaurant Hotel Arneville Buitenruststraat 22, Middelburg www.hoteiarnevitle.nl Zaterdag 1 maart aanvang 14.30 uur zal Bach's meesterwerk in de Grote - of Sint Jacobskerk uitgevoerd worden door The Bach Choir Orchestra of the Netherlands. De uitvoering staat onder de bezielende leiding van Bach-specialist dirigent Pieter Jan Leusink die al meer dan 200 maal de Matthaus Fhssion dirigeerde door heel Europa. The Bach Choir Orchestra worden in de Nederlandse pers geroemd als de absolute wereldtop! The Bach Choir bestaat uit professionele zangers en zangeressen, die onverminderd hun sporen hebben verdiend op de Nederlandse en internationale concert podia. Begeleiding bij de uit voering is in handen van The Bach Orchestra: een selectief gezelschap, samengesteld uit de top van barokmusici van West Europa. The Bach Orchestra behoort tot 's werelds beste -op historisch instrumen ten spelende- orkesten. Bij deze tournee van de Matthaus Rassion door heel Nederland heeft Pieter Jan Leusink ervoor gekozen te werken met de inmiddels vaste kern van bijzondere solisten: Robert Luts, EvangelistHenk van Heijnsbergen, Christus; Miranda van Kralingen, sopraan; Sytse Buwalda, countertenor; Martinus Leusink, tenor, Math Dirks, bas. Het geheel zal uitmonden in een hoogst intrigerende vertol king, niet in de laatste plaats vanwege de grote verzameling aan muzikale talenten. I NaamAdres I PostcodePlaatsTel g a 35,- i.p.v. €45.- zaterdag 1 maart in de Sint Jacobskerk in Vlissingen, aanvang 14.30 uur Met Kortingsbon bij: VVV Vlissingen, Oude Markt 3 Chr. Boekhandel BestevaerScheldestr. 60 B Tourist Shop, Markt 65c in Middelburg Bon opsturen naar: BCN, Antwoordnr 170, 8070 VK in Elburg Telefonisch reserveren: 0525-684819 - actiecode melden: ZZ55 Via internet:www.pieterjanleusink.nl - actiecode invullen: ZZ55 andere reducties n.v.t. u ontvangt de kaarten thuis factuur/prijs excl. verzend- administratiekosten

de Faam | 2008 | | pagina 35