YARA Freesmachinist KOlE staalkabel-, hijs- en hef techniek enthousiaste medewerker INSPECTEUR/MONTEUR Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland STfflSTSË Werkvoorbereider WTB Maintenance Engineer WTB Production Support Engineer rnvAHNN'miPe Faam Woensdag 13 februari 2008 - Pagina 50 TRANSPORT Vacature Kole Transport B.V. Kole Transport B.V. is een in de regio gevestigd transportbedrijf, gespecialiseerd in het transport van losgestorte bulkgoederen (zand, grond, grind, slakken, asfalt e.d.). Daarnaast bezit Kole diverse machines voor de werkzaamheden die met deze transporten samenhangen. Wij zoeken op korte termijn een Functie-eisen: u bezit het rijbewijs BCE en het chauffeursdiploma u heeft ervaring als freesmachinist of u bent bereid dit te leren u bezit het certificaat Basisveiligheid of u bent bereid dit certificaat te behalen u dient accuraat te zijn en een flexibele instelling te hebben Wij bieden: een fulltime dienstverband arbeidsvoorwaarden volgens CAO Beroepsgoederenvervoer Informatie en sollicitatie: Past deze functie bij uw ambitie? Stuur dan z.s.m. uw sollicitatiebrief met CV naar Kole Transport B.V., t.a.v. mevrouw J. Paauwe, Postbus 12, 4420 AA Kapelle. U kunt ook per e-mail reageren: jpaauwe@kole.nl. Mocht u naar aanleiding van deze advertentie nog nadere informatie willen, dan wordt deze graag door haar verstrekt, tel. 0113-342020. MENKENS MENNENS SCHIEDAM/TERNEUZEN is specialist in staalkabel-, hijs en heftechniek en heeft een reputatie op het gebied van verkoop van staalkabels, ketting- werk, takels, hijs- en hefwerktui gen alsmede roestvast staal- producten. Tevens beschikken wij over assemblagelijnen en een ruime voorraad. Inspectie, certificering en onder houd geschiedt in eigen werk plaats en desgewenst op locatie. Met een assortiment dat bestaat uit internationaal bekende merken heeft MENNENS SCHIEDAM/TERNEUZEN een belangrijke plaats in de markt ingenomen. Wegens sterke groei van ons bedrijf zijn wij voor onze vestiging in Terneuzen op zoek naar: Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit het uitvoe ren van veiligheidsinspecties, reparaties en het oplossen van storingen aan alle merken kranen, takels en hijs- en hefgereedschappen. De werkzaamheden zullen uitgevoerd worden op locatie bij onze klanten in het werkgebied Zeeland/West-Brabant. U beschikt over een afgeronde MTS-opleiding richting Elektrotechniek of Werktuigbouwkunde of een afgeronde LTS-opleiding aangevuld met aan MTS gelijkwaardige praktijkgerichte cursus sen. U heeft kennis over relais en schakeltech niek. Beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met deze functie. Indien u interesse heeft in deze functie kunt u uw schriftelijke reactie met CV binnen 14 dagen sturen naar: Mennens Terneuzen B.V., Mr. F.J. Haarmanweg 11B, 4538 AM Terneuzen, t.a.v. Johan Baars. Indien u inlichtingen wilt over deze functie kunt u contact opnemen met Johan Baars, tel. 0115-618040. Werkt voor de jeugd Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland (AZZ) biedt diverse vormen van geïndiceerde jeugdzorg en AWBZ-zorg voor licht-verstandelijk gehandicapte jeugd in de leeftijd van o tot 18 jaar, en zonodig tot 23 jaar. Wanneer opvoeden niet vanzelf gaat, helpt AZZ gezinnen om zo snel mogelijk weer zelfstandig de situatie aan te kunnen. Dat. doen we samen met kinderen en ouders, bij voorkeur thuis in het eigen gezin. Maar als het nodig is, biedt AZZ ook aanvullende dagbehandeling of verblijf en behandeling in een pleeggezin of een behandelgroep. Voor de afdelingen Jeugdhulpverlening, Gehandicaptenzorg en Dagbehandeling zijn wij per direct op zoek naar enthousiaste, flexibele Inval groepsleiders voor 4-36 uur per week die onze teams komen versterken! Spreekt dit je aan? Ga dan voor meer informatie naar de vacaturebeschrijvingen op onze website www.stichtingazz.nl. Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland intensieve pedagogische thuishulp zelfstandig begeleid wonen 24-uurs verblijf en behandeling pleegzorg (naschoolse) dagbehandeling crisishulp Voor ons bedrijf zijn wij op zoek naar een: die bereid is met goede inzet (vracht)auto's te wassen WasCenterSteketee Wij zijn op zoek naar fulltime en parttime wassers voor de is een groeiend locaties Rilland, Roosendaal en Vlissingen. bedrijf en is sterk in het wassen van Gevraagd wordt: Nauwkeurige werkwijze vrachtwagens en Flexibele en collegiale werkhouding personenwagens. Technisch inzicht is een pré Wij zijn gevestigd in Rilland, Roosendaal Wij bieden u: Goede werksfeer en Vlissingen. Salaris naar kennis en ervaring Reacties binnen 7 dagen naar: WasCenter Steketee Afdeling personeelszaken p/a Kreeft 14401 NZ Yerseke Tel.: 0113-579009 WasCenter Steketee, toonaangevend in het wassen van bedrijfswagens! 1 YARA SLUISKIL B.V. is een belangrijke productielocatie van Yara International ASA, een aan de beurs van Oslo genoteerde chemische onderneming met wereldwijd ongeveer 7000 medewerkers, verspreid over 40 landen. Ons bedrijf zet aardgas en stikstof uit de lucht om in onmisbare producten voor de landbouw en 'voor industriële toepassingen. Op onze locatie in Sluiskil, gelegen aan het kanaal van Gent naar Terneuzen, zijn circa 600 medewerkers werkzaam. Binnen Yara Sluiskil heerst een prettige werksfeer en wordt hard gewerkt aan het uitzetten van een koers naar de toekomst. Wij bieden onze medewer kers uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waar onder een bonussysteem, een aantrekkelijke collectieve ziektekosten verzekering en goede pensioenvoorzieningen. Ben jij een teamspeler met oog voor veiligheid, dan ligt binnen ons bedrijf voor jou wellicht een mooie toekomst. Momenteel zijn wij op zoek naar nieuwe collega's voor de volgende functies: Werkvoorbereider WTB Als Werkvoorbereider ben je verantwoordelijk voor de voorbereiding van werkzaamheden voor onderhoud, reparatie, aanpassing en/of nieuwbouw. Jouw belangrijkste activiteiten zijn: verwerken en voorbereiden van opdrachten van de productieafdelingen (controle tekeningen en uitvoerbaarheid, onderzoek ter plaatse, voorcalculatie etc.) in SAP; oplossen van technische problemen samen met onze specialisten, coördinatoren, productie, Supply Management en leveranciers; uitvoeren van bijkoménde administratieve en archiverende werkzaamheden. Jouw profiel is: je beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden en kan zelfstandig en gestructureerd werken; je hebt een diploma MTS Werktuigbouwkunde op niveau 4; kennis van de Engelse taal; kennis van SAP is een pré. Maintenance Engineer WTB Als Maintenance Engineer ben je verantwoordelijk voor het oplossen van de technische proble men, het op technisch vlak voorbereiden en bewaken van de onderhoudswerkzaamheden in jouw plants en het verder ontwikkelen van de onderhoudsstrategie. Jouw belangrijkste activiteiten zijn: advisering en procesbewaking bij nieuwbouw (projecten), reparatie en bijzonder onderhoud (revi siestops); uitwerken van oplossingen/aanpassingen voor technische problemen; optimaliseren van betrouwbaarheid en beschikbaarheid van de systemen in de plants, o.a. door ontwikkeling en implementatie van preventieve onderhoudsplannen; beheren van tekeningen en maken van technische specificaties (o.a. warmtewisselaars, lei dingsystemen, vaten, reactoren, pompen, turbines, compressoren en transportsystemen). Jouw profiel is: je bent communicatief sterk, resultaatgericht en beschikt over een analytisch denkvermogen; je bent sterk in advisering en aansturing (overleg werkvloer, probleemdefiniëring, methodisch werken, praktische uitwerking mogelijke oplossingen, argumentering etc.); je hebt een HTS (Bachelor) of Universitair diploma (Master) met bij voorkeur een werktuigbouw- kundige achtergrond en 1 -3 jaar werkervaring; kennis van de Engelse taal is. een must en van SAP is een pré. Production Support Engineer Als Production Support Engineer ben je verantwoordelijk voor het optimaliseren van de productie processen voor een veilige, milieuverantwoorde, kwaliteitsbewuste en kostenefficiënte productie. Jouw belangrijkste activiteiten zijn: geven van instructies en adviezen voor aanpassingen of uitbreidingen aan installaties op basis van veldonderzoek en grondige analyse van procesgegevens, laboratoriumgegevens en proces storingen; initiëren en voorbereiden van projecten inclusief instructie en coaching van productiemedewer kers; dagelijks opvolgen en helpen optimaliseren van de productieniveaus; opvolgen van technologische ontwikkelingen en onderhouden van contacten binnen en buiten Yara. Jouw profiel is: je bent communicatief sterk, resultaatgericht en beschikt over een analytisch denkvermogen; sterk in advisering (overleg werkvloer, probleemdefiniëring, methodisch werken, praktische uit werking mogelijke oplossingen, argumentering); je hebt een technische universitaire achtergrond (bijv. Chemische Technologie) met bij voorkeur (een eerste) werkervaring in de procesindustrie en kennis van de proceschemie; kennis van de Engelse taal is een must; je bent bereid om je carrière evt. internationaal uit te bouwen. Is je interesse gewekt voor één van bovenstaande functies? Stuur dan voor 25 februari je c.v. en begeleidende brief naar: Yara Sluiskil B.V., t.a.v. Rob Verkerke, Human Resources, Postbus 2, 4540 AA Sluiskil of e-mail maria.hamerlinck@yara.com. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Internet: www.yara.nl

de Faam | 2008 | | pagina 50