LEEGVERKOOP 149,- 99,- bloemen kado's Als je het niet durft te zeggen... ÊM Moeiteloos stoppen met roken kan! Dé leukste winkel voor Valentijnsdag! Slechts 3 dagen donderdag 10 - 18 uur - vrijdag 10 - 21 uur zaterdag 10 -17 uur UITZONDERLIJKE 3-DAAGSE LEEGVERKOOP VAN o.a. OMVANGRIJKE WOONCOLLECTIE VERKREGEN UIT DIVERSE BELANGRIJKE FAILLISSEMENTEN. Alle banken, stoe len, tafels, kasten etc. zijn nu voor zien van een speci aal prijskaartje en gaan weg voor de DIT WEEKEND ZIJN DE MA TRASSEN EXTRA FEESTELIJK GEPRIJSD Binnenverings matras Normaal 199,- nu Pocketverings matras normaal 599,- nu Ecolatex matras normaal 395,- nu Pocketlatex matras normaal 1200#- nu Pocket NASA traaqschuimmatras normaal 1400,- nu Pockétveringmatras electrische lattenbodem Elke 2e combinatie Ev. Woensdag 13 februari 2008 - Pagina 18 2000 stuks absolute topkwaliteit meubelen - zitbanken - eethoe- ken - dressoirs - eetta fels - tv-kasten - vitri nes veel in kersenhout - moderne designmeu belen - enz. Woonaccesoires - spie gels - kristal - silver plated - kandelaars - vele luxe tafellampen - schilderijen - enz. Klassiekse 4-slaqs Bonnelvering Extra dikke kwaliteitsmatras aanbevolen door deskundi 70/80/90x200cm Ook andere maten 140/150/160/180x200 verkrijgbaar 240 veren per M2 5 slaapzones voor optimale gewichtsverdeling 4-seizoensmatras afritsbare wasbare en huisstofmijtwerende hoes geschikt voor alle kwaliteitsbodems 70/80/90x200cm Ook andere maten 140/150/160/180x200 verkrijgbaar Combinatievan genoegdoehde effecten van luxeschuim in een SG 40 verhouding met de eigenschappen van een LATEX kern en dit in een afritsbaar jasje. 70/80/90x200cm Ook andere maten §1181 140/150/160/180x20(1 Dubbelzijdige latex 5 slaapzones voor optimale ge 4-seizoensmatras afritsbare wa huisstofmijtwerende hoes geschikt voor alle kwaliteitsbodems 70/80/90x200cm Ook andere maten 140/150/160/180x200 verkrijgbaar ,g: ket Unieke dubbelzijdige Pocket Nasa traagschuim Multi-zone matras met complete gewichtsverdeling 4-seizoensmatras afritsbare wasbare en huisstofmijtwerende hoes ideaal voor alle kwaliteitsbodems Dubbel gemotoriseerde electrisch verstelbare lattenbodem.| Zowel hoofd als voeteneind electrisch verstelbaar.Midden-1 zone instelbaar. Compleet met pocketveermatras. 100% handmade in holland 1e combinatie 495,- i m:M Hnsr 'orc+Uor-e BLOEMEN KADO'S Coosje Buskenstraat 200 4381 LW yiissingen Tel.: 0118 - 441 736 info@floradore.nl www.floradore.nl Op goede zichtlocatie in het centrum van het dorp gelegen, vrijstaand bedrijfspand bestaande uit bedrijfs gedeelte met showroom, woonhuis en patio. Indeling: bedrijfsgedeelte: oppervlakte ca. 240 m2 welke is opgedeeld in 3 verschillende ruimtes die met elkaar verbonden zijn. In het bedrijfsgedeelte is een zelfstandige toiletruimte en een pantry aanwezig. Totale Bedrijfsoppervlakte: ca. 400 m2 Aanvaarding: in overleg Huurprijs: 2000,-- per maand voor het geheel. Prijsindicatie 298.000 k.k. Oppervlakte perceel Ca. 524 m2 Door Margon van den Berg VLISSINGEN - Stel je voor hoe heerlijk het is om niet langer afhankelijk te zijn van die sigaret. Stel je voor dat niemand meer zeggen kan: 'Wat stink je, ben je nou nog niet gestopt?' Geen schuldgevoel meer naar je omgeving: ze roken mee, ze maken zich zorgen. Hoe vaak heb je niet te horen gekregen dat er een dag komt dat je spijt zult hebben? Maar stoppen met roken is zo moeilijk Roken is een verslaving, dat weet iedereen. Een lichamelijke én gees telijke verslaving. Als je nooit ger ooid hebt, is het zo makkelijk te zeggen: als je wilt stoppen, dan stop je er toch gewoon mee? Zo werkt het niet. Maar als een roker écht wil stoppen, geeft Make it Easy de garantie dat het gaat luk ken. Binnen veertien dagen gaat hij of zij als niet-roker door het leven. Moeiteloos, dankzij de Make it Easy-methode. Sinds de oprichting in 1994 heeft Make it Easy vele duizenden rokers van hun versla ving afgeholpen. Nu, dertien jaar later, zijn er 53 praktijken in Neder land waar therapeuten werken vol gens de Make it Easy methode. Jasper van Well is één van hen. Bij de methode die Jasper van Well hanteert wordt gewerkt met piepkleine puntjes die pijnloos in het oor worden geplaatst op zogenaamde anti-rookpunten. Hierdoor worden de lichamelijke ontwennings verschijnselen meteen onderdrukt. het Levenslange garantie Na zeven dagen is het 95% gelukt de sigaret vaarwel te zeggen en na een jaar is het percentage dat niet rookt nog steeds bijzonder hoog: 75% (onafhankelijk onderzoek der den). Maar Make it Easy streeft naar een rookvrij Nederland en geeft daarom levenslange garantie op de behandeling. Gaat men ge durende de eerste zes maanden toch de fout in, dan is een herha lingsbehandeling geheel gratis. Daarna betaalt men slechts consult. Jongeren tot 18 jaar behandelt Ma ke it Easy gratis. De Make it Easy-methode heeft overeenkomsten met acupunctuur. Bij het oor worden met een elek tronische 'verklikker' bepaalde ze nuwbanen opgezocht. Als dat zoe kertje een signaaltje afgeeft, drukt Jasper er razendsnel en absoluut pijnloos drie heel kleine, steriele puntjes in. De puntjes worden ge plaatst op de uiteinden van de ze nuwbanen, die het signaal 'ik wil een sigaret' naar de hersenen stu ren. De puntjes onderbreken dat verslavingssignaal. Door de punt jes een week lang te laten zitten en meerdere malen per dag met een magneetje te activeren, verdwijnt de behoefte te roken. Zonder ont wenningsverschijnselen. Onge veer een week later worden de drie puntjes vervangen door een nieuw puntje, waardoor er geen behoefte ontstaat meer te eten of snoepen. Met de Make it Easy-methode is het dus mogelijk te stoppen met roken zonder afkickproblemen of dik te worden. Maar omdat roken meer is dan een lichamelijke verslaving alleen, ma ken ook de psychologische aspec ten deel uit van de behandeling. Daarom maakt een peptalk van on geveer een uur deel uit van de eer ste behandeling en krijgt iedereen een boekje mee. Ter ondersteu ning, want op het moment dat de puntjes zijn geplaatst, is alle be hoefte aan nicotine verdwenen. Jasper van Well werkt uitsluitend op afspraak. Ook heeft hij ervaring met groepsbehandelingen voor be drijven. Diverse televisiemakers ondersteunden de Make it Easy- methode door er in hun program ma's positieve aandacht aan te ge ven. Inmiddels wordt Make it Easy eveneens door meerdere zorgver zekeraars erkend. Om u nog beter van dienst te kun nen zijn, geven wij maandelijks be handelingen op dinsdag in CIG Zeeland, Edisonweg 41 a in Vlissingen. Voor alle verdere informatie en voor het maken van een afspraak kan van 69.00 uur tot 21.00 uur gebeld worden naar 0174- 213202. Voor meer informatie tevens: www.makeiteasy.nl

de Faam | 2008 | | pagina 18