fTtTftcrrïrcïrï»!^^ Wij gaan ermee stoppen. Daarom voor u alles voor de helft! UNIEK IN ZEELAND Jaap helpt Kenia ruf De Visser AGF Hobbyhuis Doe Het Zelf Mulder Iftfl Interesse? Kijk op www.huislijn.nl Middelburg cranberryrotsjes Karei en Corry Buyze Vlissingsestraat 46-50 Middelburg, 0118-625589 Grote voorjaarsopruiming VERS RUNDVLEES 'snert' aanbieding knolselderij €0,99stuk prei €0,89 kiio spliterwten €0,69 dé Weekkrant De Faam U zoekt een huis? U vindt een huis! Witlof €0,99 Zeeuwse bintjes 2e zak 1/2 prijs Hutspot 500 gram €0,59 Stoofperen 3 kiio €0,99 Vul zelf uw zak appels uit de voorraadkist! Oude Vlissingseweg 135, Middelburg 0118-612739 UITBLINKERS IN AUTOWASSENÜ! 4000 Kenianen bidden voor de Viissingers Honderden meters vitrage diverse kwaliteiten 1/2 prijs Coupons vanaf 1 Leuke aanbiedingen in overgordijnstoffen Topkwaliteit voor weinig geld binnenhuis Kromme Weele 21-23, Middelburg. Tel./fax 0118-614077 8- per kilo VLEESVEEBEDRIJF J. GOUD Telefoon: 0113-639644 BRUSH Groot in vers Specialist in rauwkostsalades klasse per 200 gram ff 't Cjroenteschuurtje Woensdag 6 februari 2008 - Pagina 4 koop huur nieuwbouw Vlissingen 83.000 woningen Middelburg Bijdevaate Makelaardij o.g. www.huislijn.nl Kasteelstraat 180 179.000 k.k. Aerssens Pateer makelaars www.huislijn.nl Duke Ellingtonstraat 41 379.000 k.k. Eigen Huis Makelaar Midden Zeeland www.huislijn.nl 2 kilo Aanbiedingen geldig t/m woensdag 13 febr. (tussen Middelburg en Groot Abeele) Om de klanten nog sneller van dienst te kunnen zijn is onlangs de 2e SNELLE WASSTRAAT in gebruik genomen. De 2 supersnelle wasstraten zijn voorzien van de allernieuwste techniek en behoren tot de meest geavanceerde machines op autowasgebied! Ook een complexe waxbehandeling is voor deze machines geen probleem! ledereen wordt van harte uitgenodigd kennis te komen maken met het vernieuwde carwash centrum Magic Bubbles Carwash. Actie: GRATIS STOFZUIGEN na iedere wasbeurt! a g i c mgpUS&LES carwash Magic Bubbles Carwash: Marie Curieweg 1 Afrit 40 - A58 - Bedrijventerrein Souburg - naast BP-tankstation Jaap Dieleman uit Vlissingen zet zich in voor de Kenianen. foto: p.r. door karin ocke VLISSINGEN - Vierduizend mensen in een kerk in Eldoret, Kenia bidden voor het gezin van de in Vlissingen wonende Jaap Dieleman. "Het ging niet goed met mijn vrouw," zegt Jaap met emotie in zijn stem. "Mijn goe de vriend, George Gichana, heeft een kerk in Eldoret. Hij en zijn mensen hebben ons gehol pen. Mijn vrouw is weer beter geworden. Nu wil ik hen hel pen." Jaap Dieleman is reizend evangelist en zendingswerker. Vijfentwintig jaar geleden ont moette hij George Gichana in Nederland. Sindsdien zijn ze vrienden. George woont in Eld oret, een stad met drie- tot vier honderdduizend inwoners. Jaap gaat met enige regelmaat naar Kenya en helpt George met zijn Christelijk werk. Door de stammenstrijd zijn er heel veel losgeslagen jongeren. De slachtoffers zijn vooral onschul dige burgers, mensen die Jaap als warm en bewogen heeft le ren kennen. 'Gisteren zijn we naar de kerk gegaan. Veel men sen hebben geen eten, geen wa ter en zelfs geen onderdak. Ik voelde mij machteloos... Van morgen ben ik naar het mortu arium geweest en zag honder den lichamen opgestapeld. Sommigen waren doodgesla gen en in het veld achtergela ten, waar ze door honden en wilde zwijnen waren aangevre ten. Velen waren onherkenbaar verminkt...' Woorden van pas tor Isaac Kibet Mutai in een brief aan Jaap. Om het volk te helpen is veel geld nodig. Jaap is bezig met een inzamelingsactie. Het geld gaat rechtstreeks naar Eldoret. Info: www.heilbode.nl rechtstreeks van onze boerderij in Baarland. Bij u thuis bezorgd in pakketten van 20 kilo voor Voor informatie en/of bestellingen Burgemeester Vogelaarstraat 17 4435 AR Baarland Van het door ons gefokte "Blonde d'Aquitaine" vleesvee, laten wij regelma tig een vrouwelijk dier slachten door een ambachtelijke slager. Het gehele rund wordt gelijk verdeeld over alle pakketten, zodat u van elke vleessoort een deel krijgt in de verhouding zoals die aan het rund gezeten heeft. Het pakket bestaat uit: Gehaktsoepvlees, schenkels, tartaar, sukadelappen, lendelappen/entrecote, kogelbiefstuk, bieflappen, rosbief, soep beentjes, haasbiefstuk, magere lappen, biefstuk, lever, riblap en hamburgers. Voor een vitaminekuurtje ga je naar 't Groenteschuurtje Aanbiedingen t/m maandag 11 febr. 2008 en wat dacht u van onze huisgemaakte van mmmm pure chocolade! Nieuwerkerk Kerkring 47 229.000 v.o.n. Onze salades kunt u eten zonder dat de weegschaal het komt te weten!!! Oostkapelseweg 87 Serooskerke Tel. 0118-591459 www.groenteschuurtje.nl

de Faam | 2008 | | pagina 4