Spelletjes in de kerk Distri BEZORGERS», RBK VERHUUR Servicecoördinator HAKVOO Faam Projectverantwoordelijke fijn onderhoud GROEN- KEUFW Algemeen Medewerker De Telegraaf www.hakvoorthoreca.nl Woensdag 6 februari 2008 - Pagina 40 ALLEMEKINDERS-BEVELAND groenprojecten Allemekinders-Beveland groenprojecten werkt aan het ontwerpen, inrichten en ver zorgen van hoogwaardige tuinen en andere groenobjecten. Opdrachtgevers zijn bedrijven, particulieren, instellingen en overheden. Allemekinders-Beveland groen projecten is als eerste hovenier in Midden-Zeeland gecertificeerd voor Groenkeur, een extra waarborg voor vakbekwaamheid, betrouwbaarheid en kwaliteit. Om de kwalitatief hoogwaardige uitvoering van projecten verder te ontwikkelen zijn we per direct op zoek naar een: De uitgebreide omschrijving van de functie en de functie-eisen staan op onze website: mvw.allemekinders.nl Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met Sjaak Allemekinders, tel.:0113 - 563798 Allemekinders-Beveland groenprojecten Oude Rijksweg 97 4458 AK 's-Heer Arendskerke Tel.: 0113-563798 E-mail: info@allemekinders.nl Internet: www.allemekinders.nl door: marcel van der voort VLISSINGEN - Zijn spelle tjes en gezellig koffie drin ken de manier om kerken weer vol te krijgen? "Ik denk het wel. De kerkge meenschappen zouden veel meer doordeweeks open moeten zijn. Geloven doe je niet alleen op zon dag", vindt Nel Wijchers van gemeente Zuidpoort in Vlissingen. Iedere tweede donderdag van de maand staan de ta fels gedekt en eten gelovi gen en ongelovigen samen hun soep, aardappels, bal gehakt, bloemkool met een sausje en ijs. Iedere maand is het menu anders. Voor weinig geld een heleboel eten. Maar dat is niet het be langrijkste doel. In gemeen te Zuidpoort ontmoeten de mensen elkaar naast de sa menkomsten op zondag, Bijbelstudies of leefkringen. Niemand die er preekt, geen zangkoren, maai- goede ge sprekken. Piet en Nel Wij chers kennen het succes van het gezamenlijk eten en zorgen voor uitbreiding. Donderdag 14 februari is er voorafgaand aan het eten van 15.00 tot 18.00 uur een inloopmiddag met spelle tjes, religieuze tijdschriften, lokale kranten en de gele genheid voor een praatje. "Wij denken dat veel men sen eenzaam zijn en op zo'n manier anderen leren ke nen", zegt Nel. Haar man Piet weet nog een reden. "Wij willen mensen die niet kerkelijk zijn binnen krij gen", vult hij aan. "We gaan niet preken. Het is een ge zellige middag. Dus geen gesprekken over het evan gelie. Alleen als de bezoe kers het zelf aangeven", gaat Nel verder. "Mensen die al leen zijn zitten vaak in het vergeethoekje. Tegenwoor dig leven wij in een kille maatschappij. De mensen leven langs elkaar heen. Daarom moeten we de al leenstaanden aandacht ge ven. Tijdens de samenkom sten zie ik trouwens ook eenzame mensen, die niet weten hoe ze contact moe ten maken uit zichzelf. Het moeilijke is dat je aan de buitenkant niet altijd kan zien of iemand eenzaam is. Ik zie het als mijn opdracht om er iets aan te doen." En dat lijkt zijn vruchten af te werpen. Afgelopen maand kregen ze 20 personen bin nen en het echtpaar hoopt dat ze groeien naar 100 per sonen. Binnen lopen bij Zuidpoort aan de Voltaweg 3 kan tijdens de inloop zon der afspreken. Wie mee wil eten moet zich uiterlijk de zondag ervoor opgeven via telefoonnummer: 06- 15467816. Piet en Nel Wijchers spelen een spelletje om de kerk voller te krijgen, foto: izaak verkeste is voor de vestiging Middelburg op zoek naar een (40 uur per week) voor het opbouwen/afbreken van tenten en podia en het bezorgen daarvan. Voorkeur: - leeftijd tussen 20 - 25 jaar - in het bezit van rijbewijs BE - woonachtig in de omgeving van Middelburg - bereid op onregelmatige tijden te werken Brieven met c.v. richten aan: RBK VERHUUR B.V. t.a.v. 'de heer M.P. Boogaard Tervatenseweg 174481 NC Kloetinge of per e-mail: middelburg@rbkverhuur.nl KWALITEIT IN MEDIA DISTRIBUTIE DistriQ is een landelijk opererende distributie-organisatie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere Dagblad de Limburger, Noord-Hollands Dagblad, Limburgs Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, De Gooi en Eemlander, Leidsch Dagblad, en De Telegraaf. Wij zoeken met SPOED In: LEWEDORP, GOES MIDDELBURG en VLISSINGEN Voor de verspreiding van Als bezorger verdien je goed en hou je veel vrije tijd over. Naast je vergoeding, ontvang je tijdens bezorging ook een gratis krant, doe je mee aan speciale acties en ontvang je leuke attenties. Leeftijd vanaf 15 jaar Bezorging op maandag tot en met zaterdag in de ochtenduren voor 07.00 uur Voor informatie en/of aanmelding: bel gratis 0800-347 87 47 of kijk op www.distriq.nl Goed geld verdienen en toch veel vrije tijd overhouden Voor onze vestiging in Vlissingen zijn wij op zoek naar een enthousiaste servicecoördinator. Na een interne opleidingsperiode krijgt u de volgende taken: plannen en coördineren van de service- en onderhouds monteurs aannemen en vastleggen van storingsmeldingen in ons automatiseringssysteem technische ondersteuning bieden aan onze klanten bewaken van de reactiesnelheid van de serviceafdeling Voor deze veelzijdige functie zijn wij op zoek naar een collega: met een sterke persoonlijkheid met uitstekende organisato rische en communicatieve eigenschappen een technische opleiding op MBO-niveau, aangevuld met bij voorkeur ervaring in een gelijksoortige functie met capaciteiten om onze binnen- en buitendienstmede werkers aan te zetten tot een optimale dienstverlening aan onze klanten Wij bieden een uitdagende functie in een moderne werk omgeving met een prima salaris aangevuld met diverse secundaire arbeidsvoorwaarden zoals verzekeringen, een uitgebreide spaarloonregeling en studiemogelijkheden. Voor meer informatie over genoemde functie kunt u contact opnemen met de heer M. den Boer, telefoon (0118) 493222. Ook kunt u telefonisch een sollicitatieformu lier aanvragen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hakvoort Horeca Zeeland BV, Postbus 1080, 8300 BB Emmeloord of per e-mail: vacatures@hakvoorthoreca.nl. Zo blijven onze medewerkers geïnspireerd en gericht op kwaliteit en innovatie. Als ambassa deur voor Hakvoort Horeca streven zij naar een duurzame relatie met onze afnemers. Hierbij zijn hun kennis van zaken, aandacht, en inle vingsvermogen onontbeerlijke eigenschappen. Wanneer je ons enthousiaste team van mede werkers zóu vragen wat ze het meest aan spreekt in hun werk, dan is dat ongetwijfeld de prettige sfeer en de no-nonsense cultuur. Werken bij Hakvoort Horeca staat voor afwisse ling en een grote mate van zelfstandigheid bin nen een jonge en gezonde ondernemi ng. Met zes vestigingen in Nederland zijn wij toon aangevend totaalleverancier binnen de horeca non-food sector en richten wij ons op kwaliteit, innovatie en expansie. Onze zeer gevarieerde klantenkring en het uitgebreide assortiment horeca-apparatuur zorgen er voor dat geeh dag bij Hakvoort Horeca hetzelfde is.

de Faam | 2008 | | pagina 40