Het doel is gegeven, de weg er naartoe niet. De nieuwe VOC! de Bart - (hulp) monteur elektrotechniek flyJfTTcl Kers Ziet jouw partner het zitten datje zelfstandig wordt? jongeenthousiaste medewerker Werkvoorbereider in dynamische, internationale omgeving m/v dé Weekkrant De Faam Elektro technisch installatie buro Groene Weidje 12 4461 JW Goes tel: 0113 270431 - fax 0113 233605 ZELFSTANDIG WORDEN EN €50. KOM MET JOUW PARTNER NAAR OISTERWIJK! Tel. 0118-56 35 35 Meliskerke www.Jdinfra.nl Aannemingsbedrijf Gevraagd: Wij bieden een prima sfeer en goed loon. Bij interesse bellen/mailen naar: de heer J. Duvekot Telefoon: 0118-563535 - Mail: info@jdinfra.nl J.D. Infra Aannemingsbedrijf J. Vaderstraat 4 - Meliskerke Best Beach Hotel in Zoutelande zoekt Medewerker receptie/bediening (m/v) Voor het seizoen 2008 - medewerkers bediening (m/v) voor 25 tot 35 uur per week - medewerker ontbijt (m/v) voor 20 tot 30 uur per week Geïnteresseerd? Stuur je sollicitatie binnen 10 dagen dan naar: Internationale handelsonderneming in voedingsingrediënten Doens Food Ingredients is per direct op zoek naar: Productiemanager Assistant Controller Trader Logistiek Medewerker Fabrieksmedewerker Woensdag 6 februari 2008 - Pagina 39 Wij zijn op zoek naar een: Voor woningbouw Utiliteit Onderhoud Wij hebben per direct plaats voor gemotiveerde (aankomende) vakmensen!! Informatie over deze functies kunt u opvragen bij dhr. DW de Bart en/of dhr MC vd Knijff. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: Elektro Technische Installatie Buro de Bart t.a.v. dhr. DW de Bart - Postbus 372 - 4460 AT Goes Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld! J5 Keukens renoveren is een boeiend en nieuw beroep! Ij" u6. Wil je klanten adviseren over keukenmetamorfoses? M Kunnen je handen maken wat je ogen zien? meld je aan via www.dekeukenmakers.nl voor onze presentatie op 25 februari dat kost je slechts een halve dag en kan je toekomst totaal veranderen wij hebben meer dan 45 jaar ervaring in keukens en 7 jaar met De KeukenMakers wij zorgen voor jouw commerciële en technische opleiding en training 1 wij zorgen voor voldoende geïnteresseerde klanten in jouw regio wij leveren alle materialen compleet en op de afgesproken dag bij jouw klanten wij zorgen voor een groot deel van jouw administratie en boekhouding ontwerp en aanleg Straatwerk Riolering Grondwerk Taken: - in- uitchecken van hotelgasten, e-mail, telefoonverkeer - aannemen en verwerken van reserveringen - inzetbaar voor vaste avonddiensten in de bediening Wij vragen: - goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal in woord en schrift - gastgerichte en representatieve persoonlijkheid, ervaring in Word en Excel - wisselende werktijden tussen 8 uur 's morgens en 22.00 uur - salaris conform CAO, 30 uur per week op jaarbasis, jaarcontract mogelijk Werktijden tussen 14.00 en 23.00 uur Ervaring in de bediening en enige kennis van de Duitse taal zijn gewenst. Werktijden tussen 7.30 en 13.00 uur Keuken - en schoonmaakwerkzaamheden, tafels afruimen en afwassen U bent gastvriendelijk, stressbestendig, flexibel, weet van aanpakken en vindt het niet erg om in het weekend en tijdens feestdagen te werken. Best Beach Hotel, Duinweg 97, 4374 EC Zoutelande Tel.: 0118 - 561255 Beach@zeelandnet.nl/ www.beachhotel.nl ledereen die bekend is met de naam SKF denkt onmiddellijk aan kogellagers. En terecht. De kogellager fabriek is in 1907 in Zweden opgericht en uitgegroeid tot een multinational bedrijf. Maar we doen nog veel meer. Naast het uitgebreide SKF pakket van technische producten, biedt de tak SKF Asset Management Services een compleet portfolio van consultancy en support met betrekking tot onderhoud en optimalisatie van industriële en technische installaties. De machineprestatie verhogen en.de reliability bewaken. Analyseren, troubleshooting en verbeteren. Dat kunnen we als geen ander. Je bent een expert binnen de Turnaround branche. Dat weetje ook wel, maar als bescheiden Werkvoorbereider houd je je altijd een beetje op de achtergrond. Je hebt zelfs wel eens een aanbod gehad, maar nog steeds niet de juiste baan gevonden. Het gaat niet alleen om geld. Het gaat om trots. Trots op je werkzaamheden en jouw uitstraling naar de buitenwereld. Trots om bij een erkend en betrouwbaar wereldbedrijf te werken. Waar je van je hobby je werkt maakt en je werk je hobby is. Klinkt bekend? De functie: Als Werkvoorbereider voer je projecten uit bij top bedrijven in ZuidWest Nederland. Projecten die deskundigheid op het gebied van voorbereiden, plannen en begroten vereisen. Je werkt dagelijks samen met de contractors om je doelstelling te behalen: het optimaliseren van het bestaande plan van aanpak en technische specificaties en procedures. Nauwkeurig stel je gedetailleerde werkpakketten (Tossen) samen, voer je gegevens in en bewaak je deze in het ERP systeem. Safety regulations, cost estimates, Static Equipment Piping, kortom kreten die je bekend in de oren klinken! Je expertise: Je beschikt minimaal over een middelbare technische opleiding. We zoeken werkvoorbereiders met een werktuigbouw, elektro of instrumentatie achtergrond. Eventueel heb je deze in de petrochemische sector opgedaan. Je hebt specialistische ervaring op het gebied van turnaround en shutdown projecten. VCA is een must en MsOffice pakketten zijn je meer dan bekend. Ons aanbod - een afwisselende, adviserende functie - uitgebreide carrière mogelijkheden' - de mogelijkheid om te werken bij een dynamische multinational - uitgebreid marktconform arbeidsvoorwaardenpakket Informatie: Fred Montanus, 0113 - 362125 fred.montanus@skf.com Sollicitaties: celeste.oor@skf.com SKF Asset Management Services Postbus 71 - 4420 AC Kapelle Tel. 0113 362100 email: ams-nl@skf.com - www.skf.com/ams Kijk voor meer informatie op:

de Faam | 2008 | | pagina 39