Waarom is jouw lief de leukste? eek Krant Korting bij Canvas Holidays Hotel Zuiderduin FAMILIEBRUNCH Familie Dinerbuffet Stuur ons een foto van je partner! Vertel in 20 woorden waarom je juist hem/haar het leukst vindt en maak kans op een valentijnsarrangement voor twee! dé Weekkrant De Faam j ELKE 4E ZONDAG VAN DÉ MAAND Hét vrouwenmagazine! www.skuzzie.nl/acties fdé Finalistentour Kleinkunst Codarts Orchestra Mozart en Dvorak Grappig eigen stem op de radio te horen I FLETCHER^ HOTEIGROUP Ontvangst met welkomstcocktail Onbeperkt warme en koude gerechten Onbeperkt broodbuffet Onbeperkt dessertbuffet Onbeperkt koffie, thee, melk en jus d'orange Speciaal kinderbuffet en (kinder)vermaak Kinderen tot 4 jaar GRATIS Kinderen vanaf 4 tot 12 jaar: €1 per jaar (dus 6 jaar €6) Van 12.00 tot 14.30 uur Enkel op reservering, reserveer nu! Eerstvolgende data: 3, 10 en 17 februari. Nu elke zaterdag en zondag High Tea Van 14.30 tot 16.00 uur a 14,50 p.p. De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de mooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. RESERVEREN? Bel: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - 4361 SM - Westkapelle www.zuiderduinbeachhotei.nl Skuzzie www.deweekkrant.nl Zorgeloos genieten van een luxe kampeervakan- tie. Boek nu met 40% korting een vakantie bij Canvas Holidays! Bij Canvas Holidays staat uw luxe bungalowtent of stacaravan compleet inge richt voor u klaar. Op bijna 100 topcampings in Europa bieden wij allerlei facilitei ten, waaronder speciale kin derclubs, om ontspannen te genieten met het hele gezin. U heeft ruime keuze uit ac commodaties, variërend van het ultieme kampeerge voel in een bungalowtent tot de meest luxe stacaravan met twee badkamers, drie slaapkamers en zelfs een af wasmachine. Voor wie dit niet genoeg is, maar wel kiest voor het kampeerge voel, hebben wij diverse ty pen luxe chalets. De kinderclubs van Canvas Holidays zijn ideaal om va kantievriendjes te maken. Er zijn verschillende clubs voor diverse leeftijdsgroe pen. Er is dus altijd wel een geschikte club voor uw kin deren. De Wild Active Club met avontuurlijke na- tuurtochten en de activitei- tengidsen zijn leuk voor het hele gezin. Boek nu met 40% korting op het huurbedrag van een bungalowtent of stacara van. Voor informatie: Can vas Holidays, tel 0900-8824 (€0,20 p.m.) o.v.v boekings code WEG018. Voorwaarden Geldig voor boekingen tus sen 31-01-08 en 15-04-08 Geldig op alle campings Op basis van beschikbaar heid. Kijk op www.canavsholi- days.nl/Wegener voor een totaal overzicht van cam pings waarvoor deze korting geldt. Of vraag ernaar bij uw reser vering. Niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen en kortingen. Op basis van eigen ver voer. NIEUW EN ST JOOSLAND - Jaarlijks wordt de Concours om de Wim Sonne- veldprijs gehou den in Amster dam. Met het concours signal eert en stimuleert het AKF nieuw kleinkunsttalent. Drie finalisten die met succes door de voorrondes zijn gekomen, zijn 8 februari te zien in Theater De Wegwijzer in Nieuw en Sint Joosland. Aan vang: 20.30 uur. Entree: 12 euro. MIDDELBURG Het Co- darts Symphony Orchestra geeft vrijdag 8 februari een concert in de Zeeuwse Con certzaal. Het begint met de Eerste Symfonie van Gustav Mahler, gevolgd door Het Vi oolconcert van Alban Berg. Tevens wordt de ouverture 'Ekkehard' van Franz Schre- ker uitgevoerd. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 15 euro. MIDDELBURG Pianist Mar- tijn van den Hoek en het Augsburger Streichquartett spelen 9 februari pianokwin tetten van Mozart en Dvorak in de Zeeuwse Concertzaal. Van den Hoek won de Ne derlandse Muziek Prijs en de eerste prijs op het Liszt Con cours. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 15/12 euro. Woensdag 6 februari 2008 - Pagina 32 door merian kwakkelaar MIDDELBURG - In de studio's van Cool FM was op donderdag 24 januari een rondleiding voor negen kinderen. Dit was een initiatief van Jong, onderdeel van de gemeentelijke website www.vlissingen.nl. De elfjarige Eline is enthousiast over de rondleiding: "Het is leuk om te leren hoe een programma wordt gemaakt. Ook weet ik nu. hoe een studio eruit ziet." Ste ven van elf is het daarmee eens: "Het is interessant dat ik nu meer weet over de manier waarop een radioprogramma wordt gemaakt." Programma maker Theo Rietveld: "We ge ven deze rondleiding om kinde ren te informeren over de wer king achter een radio- of televi sieprogramma. Zo komen ze te weten hoeveel werk en tijd in een programma gaat zitten." Tijdens de rondleiding kregen de kinderen drie minuten ra diozendtijd. Voor even waren ze een echte DJ. Marjolein en Eline hebben samen een interview met Theo voorbereid. Als echte journalisten stellen ze vragen over zijn werk. Marjolein: "We hebben geluisterd naar de uit zending. Het was grappig om mijn eigen stem op de radio te rug te horen." In 2006 wilde de gemeente Middelburg de subsi die per 2008 stop zetten voor Cool FM. Uiteindelijk heeft de gemeenteraad besloten om de subsidie toch niet te schrappen. Cool FM is te ontvangen op Walcheren. De omroep zendt muziek uit, maar ook lokaal nieuws, reportages uit de regio en uitgaanstips. Sinds 2007 heeft ze TV Walcheren erbij. Kinderen krijgen rondleidingen in de studo's van Cool FM. foto: jaap wolterbeek Holidays Canvas Holidays: luxe stacaravans, chalets en bungalow tenten op de mooiste plekjes van Europa.

de Faam | 2008 | | pagina 32