C Nieuw wielerteam: Rabo Lady Force O.85 Debuut La Ventura mrjok, tlke 4e GRATIS! Siereveld start schildercursussen en 1 SUPERMARKTEN J Knights of the Turntables Kunstveiling in De Herberg 50-plus dansmiddag 2e GRATIS! r.MWMHTmiPe Faam Woensdag 6 februari 2008 - Pagina 30 Ba GRATIS 0800-2353683 EM-TÊ KLANTENSERVICE week 6. Prijzen en aanbiedingen zijn geldig van maandag 4 februari t/m zondag 10 februari 2008. Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Alleen verkoop aan particulieren. Aan personen jonger dan 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verkocht. Kijk voor meer informatie op www.em-te.nl (Spaans) betekent 'op goed geluk'. En geluk heeft de Zeeuwse band La Ventura zeker. Op 18 maart brengt het Amerikaanse label Re naissance Records hun debuut-cd 'A new be ginning' uit. In 2004 zoekt drummer Er- win Polderman een zange res. Hij vindt Carla Douw en samen gaan ze aan de slag. Twee jaar later krijgen ze versterking van basgita- rist Mike Saffrie, gitarist Saz Kondic en toetsenist Marco van Boven. La Ven tura is geboren. Ze schrij ven het nummer 'Trefoil' en plaatsen het op Mys- pace (internet). Een Ame rikaans platenlabel is en thousiast en wil met hen in zee. Begin september 2006 wordt een platencontract getekend. Vervolgens laat het label niet meer van zich horen. "We besloten om zelf- de productie te doen met hulp van vrien den, vertelt Carla "en de cd in eigen beheer uit te brengen." Met succes! We derom via Myspace wordt de aandacht van een pla tenlabel getrokken. Re- CD-debuut van La Ventura in Amerika met tien nummers, een mix van gothic, metal en rock muziek, foto: tim tronckoe naissance Records, geves tigd in Carefree, Arizona, wil met La Ventura in zee. Op 18 maart wordt hun de- buut-cd 'A New Begin ning' uitgebracht in de Verenigde Staten en aan sluitend in México en Ca nada. 'Trefoil' wordt als eerste single gelanceerd en er wordt een nieuwe vi deoclip gemaakt van de band als viermansforma- door: leon janssens NIEUWDORP - Vorige week werd het damesteam van ZRTC Theo Middel kamp voorgesteld onder de naam Rabo Lady Force. Met dit damesteam willen sponsoren Rabobank en AB Zeeland, en ZRTC Theo Middelkamp een positieve impuls aan het Zeeuwse vrouwenwieirennen ge ven. Al jaren zijn er in Zee land twee wielerwedstrij den van formaat voor vrouwen; 'Rabo Ster Zeeuwse Eilanden' en 'Omloop van Borsele' met soms een Zeeuwse dame aan de start. De nieuwe wielerploeg Rabo Lady Force, ploegleiders Baukje Doedée en Fonny Kint gaan daar verandering in brengen. Met een jonge ploeg, 21 jaar is oudste en de jongste veertien, gaan zij onder optimale begelei ding trainen en koersen rij den. Rabo Lady Force, on derdeel van Theo Middel kamp, kent dertien elite dames, zes junior dames en vijf nieuweling dames. De elite dames gaan de pit tige Topcompetitie rijden en krijgen te maken met sterke wielerteams onder meer DSB en Flexpoint. Baukje Doedée ziet het volledig zitten en sleept in haar enthousiasme Fonny Kint mee. De eerste wedstrijd die Ra bo Lady Force rijdt is de Omloop van Strijen op 29 maart. NIEUW EN SINT JOOSLAND - De Zeeuwse kunstena res Marian Siereveld begint op 11 februari met het ge ven van schildercursussen. In tien lessen leren deelne mers alles over technieken zoals vlakverdeling, mate riaalkeuze en contrasten. Meer informatie via www.mariansiereveld.nl. tie, want de toetsenist heeft La Ventura onlangs verlaten. "We moeten ons natuurlijk wel waar ma ken," zegt Mike, die tevens manager van de band is. "Vanaf september gaan we door Amerika toeren. Als we daar een succesje kun nen boeken, is dat een meerwaarde voor de Ne derlandse markt." Info: www.la-ventura.com WESTKAPELLE - In café Kasteel van Batavia in Westkapelle is zaterdag (9 februari) een groot harddance event. Ver deeld over twee zalen la ten vijftien DJ's van 16.00 tot 1.00 uur hun kunsten horen. Muziek zoals Old- school, Jump, Hardstyle, Hardcore en Early-rave passeren de revue. De DJ's zijn Darkraver, Giz mo, Buzz-Fuzz, Proto-X en Pavo. Kaarten kosten 20,00 euro en zijn te koop bij Kasteel van Ba tavia. Meer informatie via 0118 571371. MIDDELBURG- In café restaurant de Herberg in Middelburg wordt don derdag 7 februari een kunstveiling gehouden. Er worden vanaf 19.00 uur kunstvoorwerpen geveild die afkomstig zijn van Stichting Atelier De Kunstvlieg uit Den Haag. Dat is een stich ting die kunstzinnige dagbesteding biedt aan mensen met een ver standelijke, lichamelijke of sociaal-emotionele beperking. De avond zal muzikaal worden omlijst door zangeres Joëlle Vierling en Bluesbox-gi- tarist Vincent Vinkoert. OOST-SOUBURG Stichting Palladium houdt op woensdag 13 februari een dansmid dag voor 50 plussers in wijkcentrum De Zwaan in Oost-Souburg. Het be gint om 13.30 uur en het kost 2,00 euro per deel nemer. Kaiserbroodjes 2 zakken a 4 stuks Heineken Pilsener krat 24 x 30 cl 10^79 door: karin 0cké GOES - A Ia Ventura

de Faam | 2008 | | pagina 30