Leger des Heils slaat eerste paal aat je verrassen met Valentijn! om ambachtelijk mooi Waar wonen pas echt leuk begint Kil* Eltf WW De persoonlijkste Valentijn cadeaus! dé Weekkrant Actief Hét vrouwenmagazine! De Faam Woensdag 6 februari 2008 - Pagina '10 Eerste paal van het nieuwe pand is geslagen, foto: jaap wolterbeek door: tara de vriend MIDDELBURG - Het Leger des Heils heeft afgelopen vrijdag de eerste paal van het nieuwe korpsgebouw aan de Stromenweg in Middelburg geslagen. Majoor van Vliet, directeur van het Kerkge nootschap Leger des Heils in Nederland, verrichtte de of ficiële handeling. Het nieuwe gebouw zal niet al leen voor de zondagse kerkdien sten gebruikt worden, maar het leger wil er ook activiteiten hou den. Er is momenteel alleen nog de Kledingbeurs aan de Hoog straat, maar door de komst van het nieuwe gebouw kunnen uit eindelijk meer wijkgerichte acti viteiten gehouden worden. Zo als een Raad Daad balie, het project Zingen met je kind, maaltijdvoorziening voor oude ren en alleenstaanden, compu tercursussen en nog activiteiten speciaal voor jongeren. Na de of ficiële handeling is er een recep tie in de aula van Lété, gelegen aan de Grevelingenstraat in Middelburg. Het Leger des Heils Walcheren is inmiddels 118 jaar actief in de regio. Het huidige Le ger des Heilskorps is in septem ber 2004 ontstaan na samenvoe ging van de korpsen Vlissingen en Middelburg. Om het werk op een goede manier te kunnen voortzetten, was het noodzake lijk om de oude panden te verko pen en op een goed bereikbare locatie een nieuw pand te bou wen dat voldoet aan de huidige eisen. In Walcheren is het Leger des Heils op diverse manie ren actief. In Vlissingen is er een Steunpunt met een Kle dingbeurs en een Maat schappelijk spreekuur. Mid delburg heeft momenteel al leen nog de Kledingbeurs aan de Hoogstraat, maar door de komst van het nieu we gebouw kunnen uitein delijk meer wijkgerichte ac tiviteiten gehouden worden. kuzzie y0URSl Laat je verassen doorYourSurprise.com! Zij geven cadeaus een persoonlijk tintje, door ze te voorzien van een naam, foto of tekst Speciaal voor Skuzzie én omdat het bijna Valentijn is heeftYourSurprise.com een pakket samengesteld met romantische cadeaus. Maak kans op één van deze verrassende Liefdespakketten ter waarde van 25,-Nieuwsgierig geworden? Surf snel naar Skuzzie.nl en beantwoord deValentijnsvraag! Multi Vloer, IHJ—MIIMI Veel mensen kiezen voor een mooie ambachtelijke vloer. Dat vinden wij niet verwonderlijk. Denk aan de warme uitstraling en de praktische voordelen. Bovendien kunt u uw vloer zo persoonlijk maken als u zelf wilt. Egaal of een levendig lijnenspel, de kleuren pracht van tropisch hout of de koele kracht van Europees hardhout? Multi Vloer is lid van Parket- Groep Nederland; een gilde van de betere parketleggers. S MARCONISTRAAT 13 (0113) 22 41 02 WWW.TMCWOONWINKELS.NL

de Faam | 2008 | | pagina 10