Hartverscheurend en - *-a£isch toneel Hotel Restaurant Piccard Diner compleet9 50% korting Argentijnse tango in Wegwijzer Topkwaliteit online! Traditie als basis uoor modern genieten Muziek uit Madagaskar in café 't Schuttershof Landlust 1r%. Badhuisstraat 178, Vlissingen - Tel: 0118 413551 ICCARD Gelegen direct achter de boulevard Voor info data kunt u altijd even bellen! GEZELLIG OP ZONDAG DE FAMILIE MIDDAG met grill buffet, kinderbuffet, clown, ballonnen oa. schminken 10 24 februari, 9 maart, 23 24 maart Pasen, 6 20 april, 1 1 mei Moederdag Pinksteren, 1 juni 15 juni Vaderdag Op zondag tijdens de familie middag eet per volwassene één kind tot 1 2 jaar GRATIS mee! Gratis gebruik van het zwembad! Kijk op www.piccard.nl jin liegen in Vlissingen Landlust figU>TËBf Wflltf Hét vrouwenmagazine! /v Landlustweg 1, Nieuwdorp, T 0113 61 25 89, www.landlust.nl 1 It* bruiloften en partijen a ia carte lunchen en dineren zakelijke bijeenkomsten Woensdag 30 januari 2008 - 'Pagina 44 m van 12.30 tot 14.30 uur a 21,50 p.p. of vraag vrijblijvend informatie. Zet jouwValentijn in de Bloemen! ViaTopbloemen.nl bestel je gemakkelijk en snel een bos bloemen: verschillende gemengde boeketten, maar bijvoorbeeld ook bossen tulpen of rozen hebben zij in hun assortiment. Voor elke gelegenheid is er wel iets te vinden: een geboorte, begrafenis, verjaardag of zomaar. De bloemen kun je ook nog combineren met een knuffel, ballon of goede fles wijn. Speciaal voor Skuzzie geeftTopbloemen.nl 50 boeketten ter waarde van 21,95 weg! En met Valentijnsdag in het vooruitzicht geef jij hem natuurlijk aan je grote liefde... Kijk op www.skuzzie.nl/acties en beantwoord de vraag! gaHH bruiloften en partijen, a la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur een all-in arrangement, inclusief 4-gangenbuffet, drankenbuffet en live muziek voor 39,50 per couvert VLISSINGEN - Cabaretier Peter Tiddens geeft 6 februari lessen in liegen tijdens de theatershow 'Laatste Keer Kindercabaret' in 't Arsenaaltheater te Vlissingen. Aanvang: 15.00 uur. Entree: 7,50 euro. Kaarten: 0900-3300033. Foto: Martijn Schroevers De Kaukasische Krijtkring van Bertolt Brecht. foto: karel zwaneveld nu elke T persoon op de menuprijs MIDDELBURG - Het Noord Nederlands Toneel speelt woensdag 6 februari De Kaukasische Krijtkring van Bertolt Brecht in de Stads schouwburg Middelburg. "Hartverscheurend tra gisch en toch haarscherp getoonzet" schrijft Trouw. "Niet weg laten dromen, maar wakker schudden!" Zo luidde de opvatting die schrijver Ber tolt Brecht (1898-1956) er over toneel op na hield. Het NNT haakt hier gretig op in. Brechts beroemde stuk De Kaukasische Krijtkring wordt gebracht als theatraal spektakel. Of, zoals NIEUW- EN ST.JOOSLAND - De Argentijnse tangogroep Cu- arteto La Püa staat zaterdag 2 februari in Theater De Wegwij zer in Nieuw en Sint Joosland. De groep werd maart 2006 op gericht door Leandro Angeli, Cristian Huillier, Juan Otero en Pablo Sensottera. De formatie speelt een breed scala aan stij len binnen de populaire Argen tijnse muziek waaronder tan go's, milongas en folklore. De gitaren voeren het publiek mee in naar de authentieke tango orkesten. Na afloop is er een danssalon. Aanvang: 20.15 uur. Entree: 15,00 euro. Kaarten: 0118-602741. een van de personages aankon digt: "een stukje cultureel enter tainment". Brecht verteld het verhaal van een kind dat tijdens een staatsgreep, door zijn moe der, de Kaukasische gouver neursvrouw, in de steek wordt gelaten. Het kind wordt gered door het dienstmeisje, die het opvoedt en het uit de klauwen van de staatspolitie houdt.Als de opstand voorbij is, eist de moeder haar kind terug. De dronkaard en 'volksrechter' Az- dak moet het Salomonsoordeel vellen. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 18,00 euro. Passen: 15,00 euro. Kaartverkoop: 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl door j0sie kneepkens MIDDELBURG - De musi cal Hair staat morgen (31 januari) en vrijdag 1 febru ari met een live band in de Stadsschouwburg Middel burg. De jonge cast bestaat uit onder andere Musical Awardwinnares Jelka van Houten (Turks Fruit, Sexual Perversity) die haar rol af wisselt met Bettina Holwer- da (Grease) en de eigenzin nige Dewi, Yuli en Joël uit de eerste Idols-serie. De jonge regisseur Marcus Azzi- ni (Tape, Sexual Perversity) maakt van Hair een musical voor een nieuwe generatie. Sa men met een groep jonge theatermakers gebruikt hij de ingrediënten van deze legend arische flowerpowermusical om een actueel verhaal te ver tellen. Deze versie van Hair, met dialogen door Ronald Giphart en nieuwe liedteksten van Jan Rot, is brutaal, snel, energiek en een uitdaging voor de jonge cast. Vrijheid en rebellie Hair vertelt het verhaal van Claude Bukowski die het leger in moet. Hij vertrekt van het platteland en wil voordat zijn diensttijd begint nog een paar dagen rondkijken in de grote stad. Claude ontmoet een groep jongeren en leert met hen de liefde, vrijheid en rebellie ken nen. Dan moet hij een besluit nemen tussen het leger en een nieuwe vrije toekomst. "Ik maak theater anno 2007, dus wordt Hair ook een voorstelling voor mensen van 2007" aldus regis seur Azzini. "Daarvoor stel ik me natuurlijk ook vragen over de zin en onzin van oorlog. Hair is zo belangrijk voor mensen (geweest) omdat het een ver haal is over een generatie die een nieuwe manier zoekt om te leven maar daar nog geen invul ling aan weet te geven". Aanvang: 20.00 uur. Entree: 36,00 euro 2,50 servicetoeslag. Kaartverkoop: 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl bloemenjnl kuzzie MIDDELBURG - Het kwintet Vazimba onder leiding van zanger Ricky Randimbiarison uit Madagaskar speelt woensdag 30 januari in Café 't Schuttershof te Middel burg. De culturele smelt kroes Madagaskar kent een unieke en rijke muziekcul tuur waarin invloeden uit Afri ka, Indonesië. India, Arabië en Portugal hand in hand gaan. Zo stamt de valiha (een staafciter van bamboe) uit Zuidoost-Azië. hebben de meerstemmige zangpartijen Afrikaanse wortels en ligt de oorsprong van de weemoedi ge melodieën in Portugal. Zanger en instrumentalist Randimbiarison (1964), een van de belangrijkste musici van het eiland en kenner bij uitstek van de Maiagassi- sche muziek, gebruikt de tra ditionele muziek als basis voor zijn sprankelende com posities. Op eigentijdse wijze vermengt hij de vocale poly- fonieën en de verschillende percussie- en snaarinstru menten tot een melodieus en magisch geheel. Vanaf mid den jaren negentig kwamen zijn platen uit in Europa. Ook maakte hij een cd met de vermaarde percussionist Air- to Moreira. Aanvang: 21.30 uur. Entree: 15/12 euro. Kaarten: 0900-3300033.

de Faam | 2008 | | pagina 44