VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG I VEERE B S Woensdag 30 januari 2008 - Pagina 30 INFORMATIE OVERHEID schappelijke Recjeïi gratiebedrijf Walche gemeente Middelburg RECTIFICATIE In de Faam van 1 januari stond ver meld dat de namen Rob Hoekehof en Gus Pleineshof zijn toegekend aan twee nog aan te leggen hoven in de Veersepoort. Het betreft hier echter twee toekomstige hoven in Mortiere, langs de Bluesroute. BELEIDSREGELS BIJZONDERE BIJSTAND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in de vergadering van 18 december 2007 hebben besloten tot wijziging van de verordening 'Beleidsregels Bijzondere Bijstand Middelburg'. Deze verordening treedt in werking op 1 januari 2008 en ligt voor een ieder ter inzage in de informatiehoek van het stadskantoor, Kanaalweg 3. WIJZIGING GEMEENSCHAPPE LIJKE REGEUNG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in de ver gadering van 17 december 2007 heeft esloten tot wijziging van de Gemeen- leïing Arbeidsinte heren (LétÉ). Deze wijziging betreft de toekenning van alle bevoegdheden aan het algemeen bestuur, die niet aan een ander orgaan zijn opgedragen, met uitzondering van de verordende bevoegdheden ingevol ge de gewijzigde Wet sociale werk voorziening. Verder wordt aan het dagelijks bestuur alle bevoegdheden van het college van burgemeester en wethouders volgens de gewijzigde Wet sociale werkvoorziening toegekend. De gewijzigde gemeenschappelijke regeling treedt in werking op 1 januari 2008 en ligt voor een ieder ter inzage in de informatiehoek van het stadskan toor, Kanaalweg 3. Kopieën van de stukken zijn daar voor een ieder tegen betaling verkrijgbaar. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders hebben besloten het verkeersbesluit om het par keren te verbieden op een aan het Molenwater 129 gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waar voor het parkeervak is bestemd, in te trekken. Tegen het besluit kan iedere belangheb bende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 13 maart 2008 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaar schrift Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzien ingenrechter, sector Bestuursrecht, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk ver zoek worden griffierechten geheven. gunning ingetrokken en is de volgende kapvergunning verleend: Westelijke Oude Havendijk, langs het fietspad gelegen tussen Nieuw- en Sint Joosland en Middelburg (kadas traal bekend als het perceel P01935 - G0000) voor 20 bomen. De kapvergunning is aangevraagd in verband met de aanleg van een golf baan. Het herplantplan voor de golf baan voorziet ruim in vervangende bomen. Deze vergunning ligt met ingang van 30 januari tot en met 4 maart 2008 voor een ieder ter inzage bij de vakba lie, Kanaalweg 3. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van verzending van het besluit een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bii burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Het besluit is verzonden op 21 januari 2008. De bezwarentermijn loopt van 22 januari tot en met 4 maart 2008. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Ampèreweg 34: bouw werkplaats met kantoor. Hannie Schaftstraat 18: uitbreiden woning. J. Brasserstraat 28: vergroten balkon. Lange Geere 2B: aanbrengen recla me. Langevielesingel 70: plaatsen dakka pel. Mortiereboulevard 18: plaatsen 3 vlaggenmasten. Oude Rijksweg 112, Nieuw- en Sint Joosland: bouw koelruimte. Prooijenseweg 18: uitbreiden woning. Querleshavenstraat 36, Nieuw- en Sint Joosland: bouw woning met garage. Schweitzerstraat 8: plaatsen dakop- bouw voorzijde woning. Segeersstraat 35/35A: vernieu wen/renoveren dak en goten plaat sen 4 dakvensters. Usselstraat 13: vergroten kap op woning. Generaal Hakewill Smithlaan 9: ver groten tijdelijke huisvesting (tot 1 juni 2009) (22-1). Groenmarkt 1plaatsen 2 dakramen in achtergevel (23-1 Klein Vlaanderen 107: uitbreiden woning (23-1 Lambrechtstraat 15: vervangen garagedeur (23-1 Nieuwe Burg 39: aanbrengen recla me (23-1). Penninghoeksingel 49: repareren/ renoveren balkon (23-1). Penninghoeksingel 81: vernieuwen dak (23-1). President Kennedylaan 34: verande ren garagedeur (22-1 Schweitzerstraat 8: plaatsen dakop- bouw (22-1 Stadhouderslaan 5: plaatsen dakka pel voorgevel (22-1 Tuindorp, ongenummerd, Arne- muiden: plaatsen MS-schakelstation (21-1). Willie Dixonstraat 1 en 3: bouw 2 woningen (2-onder-l -kap) (21 -1 Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bii burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstellingen van het bestemmingsplan en bouwvergunnin gen zijn verleend: Oranjeplaat 19, Amemuiden: bouw beging/tuinhuisje. De vergunning en alle relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 31 janu ari tot en met 12 maart 2008, elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie Ruimte. Kanaalweg 3. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving eN< een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belang hebbende die het niet eens is met de zen als bedoeld in artikel 3:15 van de Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie Ruimte, Kanadlweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvra- verleende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van net desbetreffende Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. De volgende rijksmonumentenvergun ning is verleend: Varkensmarkt 15: aanbrengen recla- mebak. De vergunning en alle relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 31 janu ari tot en met 12 maart 2008, elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie Ruimte, Kanaal-wea 3. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Hand-having een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die tegen het ont werpbesluit een zienswijze heeft inge diend (alsmede degene die redelijker wijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 1 februari tot en met 13 maart 2008 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzie ningenrechter bii de Rechtbank Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is grif fierecht verschuldigd. ONTWERP MONUMENTENVER GUNNING Gedurende zes weken, van 31 januari tot en met 12 maart 2008, ligt bij de vakbalie Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monu mentenwet 1988 ter inzage voor: Vlissingsestraat 4: intern verbouwen en plaatsen kozijn met ramen in achtergevel. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze oinnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op telefoonnummer 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit aeen zienswij- el 3:15 van de bouwplan kan vanaf 1 februari tot en met 13 maart 2008 een gemotiveerd bezwaarschrift indienen oij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel gen om een bouwvergunning kunnen bura. qeen bezwaarschriften worden inge- De belanghebbende die het niet eens is diend. met de overige gronden van voor noemd besluit komt gedurende laatst genoemde periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van de indiener, de NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. WIJZIGING BESTEMMINGS PLAN 'BUITENGEBIED MIDDEL BURG' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat het ont werp van net wijzigingsplan ex artikel 11 van de Wet op de ruimtelijke orde- ning (WRO) ten behoeve van een wijzi ging voor het perceel Van 't Hoffweg 5 gedurende vier weken, van 1 februari Het volledige verkeersbesluit ligt bij de vakbalie van de afdeling Vergunning verlening en Handhaving, Kanaalweg 3 ter inzage. VERLEENDE KAPVERGUNNING Als gevolg van een onjuiste duiding van de kaplocatie is een eerdere kapver- VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw- (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloop vergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzen ding): Bluesroute 8, 8A, 19, 2122 en 22A: bouw 6 woningen (2-onder-l-kap) (2M). Calandweg 2C, Amemuiden: ged. veranderen hangar/opslag/werk- plaats/berging (21 -1 dagtekening, omschrijving van het beduit waartegen bezwaar wordt ming van het perceel nai gemaakt en de gronden van het ming "woondoeleinden". ezwaar. tot en met 28 februari 2008 ter visie ligt bij de vakbalie Ruimte, Kanaalweg 3. Het ontwerpwijzigingsplan betreft de wijziging van de agrarische bestem ming van het perceel naar de bestem- Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Gedurende bovengenoemde periode lahebbenden met betrek king tot het plan schriftelijk bedenkin- |en indienen bij burgmeester en wet- iouders, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 15 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is inge komen ten behoeve van: het veranderen van een woon/win kelpand Nieuwe Burg 2-4. Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan het ter plaatse vigerende bestemmings plan "Hofplein-Lange Delft". Het college is voornemens om vrijstel ling te verlenen van het bestemmings plan met gebruikmaking van de van de daartoe in het bestemmingsplan opge nomen mogelijkheid. In verband hier mee ligt het bouwplan gedurende twee weken van 31 januari tot en met 14 februari 2008, voor een ieder ter inza- §e bij de vakbalie Ruimte, Kanaalweg Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de ruim telijke ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Mortiere uit werkingsplan fase 3, 2e herziening" ten behoeve van Louis Armstrong- straat 30: realiseren garage. Het ontwerpvrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 31 januari tot en met 12 maart 2008 ter inzage bij de vakbalie Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000,4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze oinnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op telefoonnummer 67 52 84. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administrafieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit aeen zienswij- -tikel 3:1 Uaemene wet best hebben gebracht. zen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren VERZOEK OM (BINNENPLANSE) AANVRAAG DRANK- EN HORE- CAVERGUNNING Ter voorbereiding op een beslissing van de Stichting "R.A.S.A. Bar" tot verlening van een Drank- en Horecavergunning op grond van artikel 3 van de Drank en Horecawet voor een horecabedrijf gevestigd aan de Bachtensteene 14, igt de aanvraag en de ontwerpvergun- ning zes weken ter inzage. In verband hiermee liggen genoemde stukken vanaf 1 februari tot en met 13 maart 2008 ter inzage bij de afdeling Vergunningverlening en Handhaving aan de Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kunnen belangheb benden schriftelijk of mondeling ziin/ haar zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeen telijke informatiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. KBaawa»sm{Si58iaaflswaaB8S^ VRIJSTELUNGSPROCEDURE Zoutelande - het gedeeltelijk vernieuwen van een hotel. Duinweg 44 (art. 15 Wet RO); Grijpskerke - het plaatsen van 2 wasboxen, Middelburaseweg 9 (art. 15 Wet RO); De (bouw)plannen zijn (gedeeltelijk) in strijd met het bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepassing van genoemd artikel. In verband hiermee liggen de ontwerp vrijstellingsbesluiten en de rele vante stukken van 31 januari t/m 13 februari 2008 ter inzage. Gedurende de genoemde periode kunt u monde ling of schriftelijk een zienswijze tegen een bouwplan bij het college indienen. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Koudekerke - het plaatsen van een aanbouw Binnenhof 27 en 29; Oostkapelle - het slopen van een recreatiewoning Dunoweg 11 Veere - het slopen van een tocht- en entree portaal Kapellestraat 27; Westkapelle - het plaatsen van een tuinhuis Joossesweg 65; Wij wijzen u erop dat tegen deze aan vraag om een bouw-/sloopvergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Dat kan pas nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 12 weken). Lees verder op pagina 31

de Faam | 2008 | | pagina 30