TOPMERKE VOOR 8 O D E M P RTJZ1 m OP=OP STAPELS KORTING TOT 50% KORTING Baddoeken Badjassen Badmatten Dekbed overtrekken Hoeslakens Moltons Kussens Dekbedden Archief Vlissingen zoekt stukjes Merken: Cinderella v. Dijck Essenza Dreamstar Refind Bedding House Kardol Verstraten DE VLIJT LINNEN Miss Iverkiezing in Vlissingen Documentatiecentrum HZ ontvangt nieuwe studenten Belastingaangifte via internet Kindercursus schrijven Wintertochten en Lange Vorststraat 60, Goes. Tel. (011 3) 233 796 Korte Delft 4, Middelburg. Tel. (0118) 633 830 Lange Viele 11-13, Middelburg. Tel. (0118) 674 400 VLISSINGEN - Het gemeen tearchief in Vlissingen zoekt samen met De Faam naar aanvullende informatie van deze foto. Bekend is dat de foto in de sporthal aan de president Roos- eveltlaan is gemaakt, het betreft een Miss verkiezing die georga niseerd was door het Vlissingse Actiefonds. Zes kandidaten hadden zich opgegeven, rechts zit de latere winnares Corien Grims. Datum: 27 juni 1970. Weet u meer over de foto, stuur dan een e-mailtje naar gemeen- tearchief@vlissingen.nl onder vermelding van het foto-num mer: FA20610. De missverkiezing van het Vlissingse Actiefonds werd op 27 juni 1970 gehouden, foto: gemeentearchief vlissingen. Vijf nieuwe deelnemers Cultuurroute door bo van scheyen MIDDELBURG - Elke eerste zondag van de maand ademt Middelburg kunst tijdens de Kunst- en Cul tuurroute. In februari krijgt de route er vijf nieuwko mers bij. Op zondag 3 fe bruari kan kunstminnend Zeeland kennis maken met de nieuwe locaties. In maart komt daar nog een zesde locatie bij van Atelier Arduin. Een van de nieuwkomers is Ni- colette Ingeneeger, in haar ate lier, gevestigd aan de Korendijk 8, is eigen werk zien. Zij is ge specialiseerd in olieverftechnie ken. Haar schilderijen roepen een sfeer op van intense passie en emoties. Een eeuwig durend gevecht tussen kleur en vorm. Nicolette heeft over de hele we reld gewoond en dat vinden we terug in haar werk. Verder expo seert ze regelmatig in binnen- en buitenland. In het Atelier van Gemma van der Hoogte in de Singelstraat 29 is er een bijzondere fotorepor tage te bewonderen van kwal len. Echte levenskunst. Hoe bij zonder kunnen deze dieren wel niet zijn. Kunstenares Carla Kesteloo heeft ze gevangen in al hun pracht. Pure kunst, een ode aan het leven zelf. Ook wordt er tijdens de kun stroute van 3 februari nieuw werk getoond op een nieuwe lo catie van Axel Funke, Joost Hoekstra en Emo Verkerk bij Dick de Bruijn Contemporary Art in de Singelstraat 13. Ook de ateliers van Ina van de Wateren en Kathe Ruyssenaars zijn vanaf 3 februari opgenomen in de maandelijkse route. Bij de Drukkerij is er Kjoek op zondag. Kinderboekenschrijfster Judith Eiselin leest voor. Kinderen van af acht jaar zijn welkom. Het be gint om 15.00 uur. De kunstate liers en galeries zijn geopend van 13.00 tot 17.00 uur. Voor meer informatie www.kunstroutemiddelburg.nl. Plattegronden voor de wandel route kunt u vinden bij de VW kantoren, winkels, diverse hore cazaken of deelnemende leden. Het Zeeuws Documentatiecentrum toont in ruim honderd foto's het 's-Heerenhoekse carnaval gedurende de periode september 1990 t/m mei 1991. De tentoonstelling is te zien van 7 januari t/m 1 maart in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. VLISSINGEN - Ongeveer 1200 leerlingen van de derde klassen havo en vwo van ne gen Zeeuwse scholen gaan tijdens de scholierenmani festatie kennismaken met het hoger beroepsonderwijs. De week van maandag 28 ja nuari tot en met donderdag 31 januari staat volledig in het teken van allerlei doe-ac- tiviteiten binnen de verschil lende opleidingen van de Hogeschool Zeeland. Zo kunnen de toekomstige eco nomen, verpleegkundigen en eventuele leraren alvast een kijkje in de keuken ne men om straks de juiste keu zes voor later te kunnen ma ken. MIDDELBURG - Voor ieder een die de belastingaangifte via het internet wil regelen maai' niet precies weet hoe dat moet is er een voorlich tingsmiddag in het leven ge roepen. Op vrijdag 22 febru ari wordt in Grand Café Bui tenrust in Middelburg een demonstratie met uitleg ge geven. Downloaden, invul len, verzenden, bewaren en wijzigen zijn allemaal onder werpen die aan de orde ko men. Aanvang 14.00 uur. Kosten: 2 euro. Aanmelden via: 0118-627537. MIDDELBURG - Kunstedu catie Walcheren start op dinsdag 5 februari de kinder cursus Schrijver gezocht. Kinderen van acht tot en met twaalf jaar leren spelender wijs een verhaal schrijven. Het is aan de Kuiperspoort 18 in Middelburg van 16.00 tot 17.30 uur.Informatie en aanmelden: www.kunstedu- catiewalcheren.nl of 0118 414928. VLISSINGEN - De derde wintertocht van wandel sportvereniging Willen is kunnen uit Vlissingen staat zaterdag 16 februari. De af standen die gelopen kunnen worden zijn 5,10,15 en 30 ki lometer. De start van de 30 kilometer is tussen 9.00 en 10.00 uur en kost 3,50 euro. De start van de overige af standen is tussen 10.00 en 13.00 uur en kost 2,50 euro. Het startburo aan de Adriaan de Coortelaan 1 is geopend tot 17.00. Meer informatie via 0118-416242. OPRUIMING

de Faam | 2008 | | pagina 19