Kraamzorg Tiori Jewels Grammy deprovincialekraamzorg.nl Samen zorgen we voor een fijne kraamtijd. Voor informatie over inschrijving kraamzorg: Bel: 0113 - 22 40 40 of E-mail: info@spkez.nl ,Dé Provinciale Professionele 1 Babymassage Borstvoedingsin fcr Lactatiekund igen Zwangerschapsyoga Akoestisch trio JAB in Drvkkery Wagenmakers en De Hobbyisten Kinderdisco in De Paraplu Hét vrouwenmagazine! Interesse Amerikaanse producer DOOR JOSIE KNEEPKENS MIDDELBURG - De 29-jari- ge singer/songwriter Alise uit Middelburg kan het nog niet geloven: "Gisteren was echt de mooiste dag uit mijn leven" zegt ze nog half beduusd. De Amerikaanse producer Russell Elevado, bekend van onder andere Alicia Keys, d' Angelo en Erykah Badu heeft interesse getoond in haar werk. Haar EP 'Out of the Dark' ver schijnt in maart, gedeeltelijk ge mixt en geproduceerd door Ele vado in coproductie met de Middelburger Budy Mokoginta. "Mede songwriter en gitarist van de band Budy is zelf produ cer en al jaren fan van Elevado's werk" verteld ze. "Hij zit regel matig op een soort hyves voor producers. Elevado was hierop een maand lang te gast voor vragen. Wij hebben toen de stoute schoenen aantrokken en een linkje gestuurd naar mijn myspace pagina met de vraag of Elevado heeft al een behoor lijke staat van dienst. Als mixer was hij verantwoorde lijk voor de eerste singel Tal lin' van Alica Keys, waarmee hij grote bekendheid kreeg. Voor het R&B album 'Voodoo' van d' Angelo kreeg hij zelfs een Grammy Award. Alise is met band za terdag 5 april te zien in De Spot, Beddewijkstraat 15 te Middelburg. Voor meer in formatie: www.alisemusic.com. hij misschien interesse had. De volgende dag al kregen we een persoonlijke mail van hem!" ra telt ze enthousiast verder. Contact "Dat is nu acht maanden gele den" gaat Alise na een korte s til te verder. "We hebben steeds contact gehouden, maar echt concreet was er nog niks. We besloten alvast een EP uit te Zwanger? Woensdag 23 januari 2008 - Pagina 9 MIDDELBURG - Akoestisch trio JAB uit Middelburg, treedt zaterdag 26 januari op in De Drvkkery in Middel burg. JAB brengt nummers als Fragile, Fields of Gold, Ti me after Time en vele ande ren in een eigen bewerking, met een jazzy sausje of in soulbewerking. Van drome rig tot swingend, van muis stil tot ritmisch trekt dit trio met harmonieuze samen zang en improvisaties en hu mor de aandacht van het pu bliek. Van 15.00 tot 16.30 uur. Entree: gratis. VLISSINGEN - De Hobbyis ten treden zaterdag 26 janu ari in de Piek op met special act Julia van de Ketterij en Claudia Wagenmakers. De muziek die De Hobbyis ten maakt wordt geïnspi reerd door allerlei soorten muziek. Alle nummers zijn van eigen hand en hebben een herkenbaar 'De Hobby isten sound'. Claudia Wa genmakers is leadzangeres van de Grandpa Nick Sessie band en zingt in de vaste huisband van het tv-pro- gramma Jensen. 21.00 uur. Entree: 5 euro. VLISSINGEN - Stichting Pal ladium houdt op vrijdag 25 januari in jongerencentrum De Paraplu in Vlissingen een tienerdisco voor kinderen van acht tot twaalf jaar. Het is van 19.30 tot 22.00 uur en kost een euro. FOTO: JAKOUEN VAN DER P0EL/R0Y BRANDENBURG brengen in Nederland onder het label Mokorecordz. Hij had gevraagd of we hem op de hoogte wilde houden van alle ontwikkelingen, dus mailde ik hem dat" verteld ze. "De vol gende dag mailde hij terug waarin hij aanbood deze te mixen en produceren. We stuurden de tracks op en wacht te drie dagen in spanning af. Toen gisteren de telefoon ging en ik Budy "Hi Russel" hoorde zeggen, stikte ik van de zenu wen. Even later zat ik met hem aan de telefoon wat te stamelen in het Engels", lacht ze. Ontmoeten "In April komt hij naar Europa. Dan onünoeten we hem voor het eerst. Ondertussen maken we de EP af en werken met hem aan het album. Aangezien hij in Amerika geweldige connecties heeft met platenmaatschappij en, gaat hij mijn muziek daar onder de aandacht brengen". Op haar vijftiende begon ze met liedjes schrijven. "Sindsdien wil ik maar één ding: mijn liedjes uitbrengen, maar dat het in Amerika zou gebeuren, had ik nooit durven dromen" besluit ze. Skuzzie Fiori-jewels.nl In het online juwelenkistje van Fiori Jewels vind je een uitgebreide collectie Italiaanse sieraden en zoetwater parels. De sieraden worden ontworpen en gemaakt in Italië van (het hoogste) gehalte zilver, edelstenen en zoetwaterparels. Ze zijn van hoge kwaliteit en hebben een klasse uitstraling. Fiori Jewels berekent geen verzendkosten en verstuurt de sieraden in luxe geschenkverpakking (prijzen vanaf 9,-). Speciaal voor Skuzzie stelt Fiori Jewels 40 waardebonnen ter beschikking ter waarde van 50,-Ook zin in een Italiaanse glimmer? Ga dan snel naar www.skuzzie.nl/acties en doe mee! Personalgifts.nl Op zoek naar een origineel en persoonlijk (Valentijns)cadeau? Personalgifts.nl en Skuzzie geven 50 cadeaupakketten t.w.v. 50,- weg! Doe mee met de prijsvraag op www.skuzzie.nl/acties en verras jouw vriend/vriendin met een origineel cadeau. Dan ben je er zeker van dat je een geslaagd en persoonlijk cadeau hebt! De cadeaus worden anoniem verzonden. ANWB Begin het nieuwe jaar goed met de ANWB! Speciaal voor de leden van Skuzzie geven zij een aantal pakketten weg, bestaande uit het glossy magazine Buitenleven, hét wandel- en fietsmagazine van Nederland Toeractief en twee boeken uit de collectie naslagwerken. Surf snel naar Skuzzie's Klik Win en vertel ons wat de ANWB in 2008 viert! PERSONAIGIFTS

de Faam | 2008 | | pagina 9