verkoopadviseurs m/v dé Weekkrant De Faam www.deweekkrant.nl ModelConvention geeft talent de kans om door te breken TM F dé Weekkrant zoekt talent De Berk voor werk Bedrijfsleider horeca (m/v, 40u) Allround horecapersoneel (m/v) Schoonmaker (m/v, 25u) Werk voor De Berk fulltime en oproepkrachten u;ww.u/erke n bij bete rbed.nl Slaapexpert bij Beter Bed word je natuurlijk niet zomaar... Woensdag 23 januari 2008 - Pagina 54 &N lezers! actie Laat je zien op de catwalk! Heb je de looks en de ambitie om aan de slag te gaan als professio neel model? Dan krijg je op de ModelConvention de kans om je te presenteren aan gerenom meerde internationale model lenbureaus en leer je alle do's en dont's van het modellenvak. Kortom, een geweldige kans om je carrière te starten. De drijvende krachten achter de Mo delConvention zijn televisieprodu cent Mauritz Briët en internationaal model en catwalkcoach Mariana Ver kerk, die beide hebben meegewerkt aan het televisieprogramma Hol- TMF Reaction besteedt van 28 ja nuari t/m 1 februari uitgebreid aandacht aan de ModelConven tion Ook gaat de muziekzender tijdens de convention op zoek naar nieuwe VJ's. Wie talent aan de dag legt krijgt een screentest aangeboden. land's Next Topmodel. De Model Convention is in Amerika een be proefd concept en komt nu ook naar Nederland. Vrouwen en mannen van 14 tot 35 jaar krijgen de kans zichzelf te presenteren aan toonaangevende modellenbureau's uit binnen- en bui tenland, als Elite uit New York, Storm Models uit Londen, Team Inc. uit Os aka en Marilyn Agency uit Parijs. Callback "In één middag maak je contact met de breedst mogelijke markt", vertelt Mariana Verkerk. "Zo kan je een bu reau kiezen dat bij je past en weet je ook hoe je kansen liggen in het bui tenland. Een model dat in Nederland niet aan de slag komt, kan in Tokio of Milaan juist heel gewild zijn. Uit erva ring weet ik dat meer dan dertig pro cent van de deelnemers een callback krijgt voor een vervolggesprek." Uitstraling Het zijn echt niet alleen de schoon- heidskoning(inn)en die succes heb ben. Mariana Verkerk: "De basics moeten natuurlijk in orde zijn maar waar het echt om gaat is uitstraling. En natuurlijk komt niet iedereen op de cover van Vogue. Een echt topmodel worden is maar voor weinig mensen weggelegd maar ook daarnaast is veel leuk en goedbetaald modellenwerk te doen. Denk bijvoorbeeld aan catalo gi-" Coach Het ochtendgedeelte staat in het te ken van presentaties en workshops. Belangrijke bureau's vertellen hoe het vak in elkaar steekt en wat van een professioneel model wordt verwacht, een hair and make-up artist en een top stylist van AvantGarde geven bruikbare adviezen en het onder scheid tussen diverse markten en ca tegorieën wordt helder uitgelegd. Om in de middag goed voor de dag te ko men worden deelnemers door Maria na Verkerk gecoacht op de catwalk. Meedoen Meedoen aan de ModelConvention kost 395 euro. "Een heel bedrag na tuurlijk. Je moet dit zien als een be langrijke investering in jezelf en je weet direct waar je aan toe bent", legt Mauritz Briët uit. "Bovendien bespaar je al snel duizenden euro's omdat je niet hoeft te leuren met foto's, geld uitgeeft aan nutteloze fotoshoots of tijd verspilt aan onbetrouwbare vage Internationaal model Mariana Verkerk en televisieproducent Mauritz Briët geven aanstormend talent de kans zich te presenteren op de Model Convention. FOTO: JAN ANNE NUHOLT dé Weekkrant gaat op zoek naar mannen en wouwen die het willen maken als model. Per provincie kiezen we drie talenten die op 23 februari gratis naar de ModelConvention gaan in het World Forum Convention Center in Den Haag. Ben je tussen de 14 en 35 jaar, geef je dan op voor Het Model van dé Weekkrant via de internetsite: www.modelscoutsnetwork.com. Bij de vraag 'hoe heb je van ons gehoord', vul je in via huis-aan-huiskrant. Ook als je alleen aan de wedstrijd mee wil doen, moet je het inschrijfformulier in vullen. De winnaars ontvangen bericht. de berk De Berk is een resultaatgerichte, ambitieuze en uiterst complete uitzendorganisatie. We zijn een klein bureau met grote ambities, veel ervaring, korte lijnen en heldere afspraken. Voor een van onze vele goede relaties zoeken we op dit moment Heb jij de kwaliteiten om een enthousiaste, jonge groep mensen aan te sturen en je visie op een heldere, daad krachtige manier over te brengen? Dan ben je onze man/ vrouw! Andere steek-woorden-zijn flexibel, resultaatgericht en georganiseerd. Ervaring is een must, een relevante opleiding een pré. Check onze site of bel ons voor meer informatie! De Berk is altijd op zoek naar gemotiveerd en daadkrachtig horecapersoneel. Weetje van aanpakken? Kun je goed in een team werken? Ben je stressbestendig? En heb je misschien zelfs al wat ervaring? Check dan onze site of bel voor meer informatie. Voor een horecabedrijf zoeken we een accurate, flexibele, gemotiveerde schoonmaker (m/v), die zelfstandig kan werken. Je uren kun je zelf indelen. Kennis van zaken en ervaring zijn een pré. Wil je meer weten? Kijk dan op onze site of bel ons voor wat meer informatie. De Berk - Badhuisstraat 141- 4382 AL Vlissingen tel. [Q118)411581 - info@deberk.org - www.deberk.org Voor onze nieuw te openen vestiging in Middelburg zijn wij op zoek naar Beter Bed biedt een uitstekend salaris. Maar uiteindelijk bepaal je zelf u/at je verdient, want door betere prestaties ontuang je interessante bonussen! Is slapen je lust en je leuen? Solliciteer dan via onderstaande website. Kijk voor een uitgebreide beschrij ving van de functie, de arbeidsvoorwaarden en meer over Beter Bed op onze website. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Integendeel: je bent dé vraagbaak voor onze klanten. Onze klanten verdienen het beste slaapadvies en dat kun jij ze geven. Je weet hen te overtuigen van onze bekende kwaliteit, onze vergaande service en onze aan trekkelijke prijzen. Dus slapen moet echt je lust en je leven zijn, als je bij ons wilt komen werken!

de Faam | 2008 | | pagina 54