Wonen in Bestevaêr 1_ kole Vestigingsmanager en Verkopers dé Weekkrant De Faam Scheldekwartier wordt in fases ontwikkeld Powered by Q JobTrack.nl Chauffeur kipper Chauffeur kiptrailer Chauffeur kipper met autolaadkraan Dumperchauffeur Containerchauffeur morres 3 fïOAZ Receptiemedewerker Administratief receptie medewerker m/v (20 uur per week) Terreinmedewerker Acquwerd7nïeteopep^gTsS. www.ondememendoejescimen.nl Woensdag 23 januari 2008 - Pagina 53 De afbeeldingen geven idee van hoe het Scheldekwartier gaat worden, foto s: p.r. VUSSINGEN - Vlissingen werkt aan de ontwikkeling van het plan Scheldekwartier op het voormalige Scheldeterrein. Dit jaar komt het eerste deelplan aan de beurt. Het ligt rond Het Dok en is getiteld Bestevaêr. Het omvat drie bouwblokken langs Het Dok en rond het uit te gra ven Dok van Perry met in totaal 112 stadswoningen met tuin en appartementen en zes com merciële ruimten. Bouwblok A ligt tussen de Hout kade, de Flessenstraat, de Kou denhoek en het Dok van Perry. Dit blok omvat twintig stadswo ningen met tuin en achttien ap partementen. In dit blok wordt op de plek van het voormalige Van Dishoeckhuis de gevel en het volume van het gebouw te- ruggebouwd. Er is een parkeer kelder onder het bouwblok. Bouwblok B ligt tussen de Houtkade, het Dok van Perry, de Jan Allemanstraat, de Kleine Kerkstraat en de Wagenaar- straat. Dit blok omvat 27 wonin gen en 21 appartementen. Langs de kaden komen stads woningen met tuin en apparte menten. Achter de Kleine kerk straat komt het Hofje Kleine Kerk met eengezinswoningen. Bouwblok C ligt aan de Stenen- beer op de plek waar vroeger het postkantoor stond. Het wordt één gebouw met in het midden 5 forse stadswoningen en op de hoeken 19 apparte menten. Aangrenzend aan de Wilhelminastraat komen er nog twee forse stadswoningen. De ontwikkelaar van het plan is AM Wonen. Het plan komt in de loop van dit jaar in de verkoop. Dan zal ook alle informatie over de woningen beschikbaar zijn. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 anenmark TRANSPORT Vacature Kole Transport B.V. Kole Transport B.V. is een in de regio gevestigd transportbedrijf, gespecialiseerd in het transport van losgestorte bulkgoederen (zand, grond, grind, slakken, asfalt e.d.). Daarnaast bezit Kole diverse machines voor de werkzaamheden die met deze transporten samenhangen. Wij zoeken de volgende enthousiaste medewerkers en voor de regio Zeeuws-Vlaanderen Informatie en sollicitatie: Past één van deze functies bij uw ambitie? Stuur dan z.s.m. uw sollicitatiebrief met CV naar Kole Transport B.V., t.a.v. mevrouw J. Paauwe, Postbus 12, 4420 AA Kapelle. U kunt ook per e-mail reageren: jpaauwe@kole.nl Mocht u naar aanleiding van deze advertentie nog nadere informatie willen, dan wordt deze graag door haar verstrekt, tel. 0113-342020. WON Voor onze binnenkortte openen vernieuwde tapijten en karpetten afdeling binnen Morres in Hulst (NL) zijn wij op zoek naar een; (Fulltimers, parttimers, weekendhulpen) De afdeling beslaat een oppervlakte van meer dan 500 m2 en zal toonaangevend worden in de regio. De woonwinkel is 7 dagen perweekopen. Vestigingsmanager: Als vestigingsmanager fungeert u als een ondernemer, gericht op het behalen van een optimaal verkoop resultaat. U geeft uwteam omzetgericht leiding en draait zelf volop mee in de verkoop. Functie-eisen: Organisatorisch goed onderlegd, u houdt het overzicht en de controle U heeft aan toonbare ervaring met leidinggeven in een omzetgerichte omgeving bij voorkeur in de interieurbranche. Verkopers: Als topverkoper bent u gericht op het behalen van een optimaal verkoopresultaat. Functie-eisen: U heeft relevante verkoopervaring binnen de interieurbranche, of interesse hierin U bent enthousiast en pro-actief. U stapt makkelijk op klanten af. Wij bieden: Een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. U krijgt een uitgebreid inwerk- en trainings programma. Voor Belgische kandidaten vergoeden wij de Nederlandse ziektekostenverzekering. Solliciteren: Voor meer informatie over de functies kunt u contact opnemen met Martin Silljé (0031 )418-651990. Solliciteren kan uitsluitend via de mail t.a.v. de heer R. De Jonge, rdjonge@morres.nl onder vermelding van "vacature tapijtenafdeling". Camping en Villapark de Paardekreek is gelegen direct aan het Veerse Meer, met volop watersportfaciliteiten. De camping bestaat uit circa 400 plaatsen, waar van ruim 100 toeristisch. Het villapark bevat 94 luxe villa's, waarvan het merendeel verhuurd wordt. Gastvrijheid en kwaliteit staan voorop in alle bedrijfsfacetten. www.ardoer.com/paardekreek bedrijfs- en organisatie adviseurs m/v (20 - 30 uur per week) De functie: In deze afwisselende functie bent u verantwoordelijk voor o.a. gastenontvangst, in- en uitcheckprocedures, informatieverstrekking aan gasten (zowel mondeling als telefonisch). Gevraagd wordt: Een vmbo of havo opleiding; Goede kennis van de Duitse taal; Een klant- en servicegerichte instelling; Goede communicatieve en sociale vaardigheden; Stressbestendig; Bereidheid tot werken in vakanties en weekenden volgens roulatieschema. De functie: In deze functie bent u naast receptiewerkzaamheden verantwoordelijk voor administratieve taken. Gevraagd wordt: Een mbo+werk-en denkniveau; Cijfermatig inzicht en ervaring met de verwerking van financiële gegevens; Goede kennis van de Duitse taal; Zelfstandigheid; Een klant- en servicegerichte instelling; Goede communicatieve en sociale vaardigheden; Stressbestendig; Bereidheid tot werken in vakanties en weekenden volgens roulatieschema. m/v (gemiddeld 20 - 25 uur per week) De functie: In deze functie verricht u alle voorkomende onderhouds werkzaamheden op het villapark en camping. Gevraagd wordt: Een opleiding vmbo techniek; Affiniteit met elektra; Een flexibele en initiatiefrijke instelling; Zelfstandigheid; Een klant- en servicegerichte instelling; Bereidheid tot werken in vakanties en weekenden volgens roulatieschema. Geboden wordt: Een afwisselende functie binnen een jong, enthousiast en informeel bedrijf; Salariëring conform de recreatie CAO. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ, t.a.v. Jean-Paul Korstanje, Postbus 148,4460 AC Goes. U kunt hem bereiken op telefoonnummer: 0113-256600; fax: 0113-256610; e-mail: vacatures@schipperoaz.nl.

de Faam | 2008 | | pagina 53