4 dagen sneeuwplezier Sauerland Piccard organiseert op ZQtöfdog 1 mOQft a s. Ernesto Marcellino Jeroen van hebben het goed Hiphop jazztalent in De Spot Hotel Restaurant PlCCard Diner compleet 50% korting Merwijk is scherp De Faam Landlust Traditie als basis voor modern genieten vanaf 49,- p.p. per arrangement Badhuisstraat 178, Vlissingen - Tel: 0118 413551 Gelegen direct achter de boulevard Voor info data kunt u altijd even bellen! een HOLLANÜ avond met een Hollands buffet en Nederlandstalige live muziek De muziek wordt verzorgd door: Kobus, UweLife, Jeroen Stolk en tussendoor wordt u getrakteerd op een verrassend gastoptreden. Voor alleen een drankje en evt. dansen bent u ook van harte welkom. Zaterdagavond groepen vanaf 10 personen 10% korting op de totaalnota inclusief drankjes! Gratis gebruik van het zwembad! Kijk op www.piccard.nl Landlust Woensdag 23 januari 2008 - Pagina 42 restaurant partycentrum Landiustweg 1, Nieuwdorp, T 0113 61 25 89, www.landlust.nl bruiloften en partijen a la carte lunchen en dineren zakelijke bijeenkomsten Heerlijk, die winterse bossen dicht bij huis. Met een sleetje van de heuvels roetsjen. Een sneeuwpop maken. Skiën? De pistes van het nabijgelegen Winterberg zijn ideaal. Of gaat u liever te paard door de be sneeuwde heuvels? Hartverwar mend lage prijzen. En 't bijzon dere wintergevoel krijgt u er gratis bij! Uw verblijf U verblijft in Ferienpark Fran- kenau, heuvelachtig gelegen aan een meertje, middenin Nationaal Park Edersee-Keller- wald. Uw appartement of bun galow (max. 4-6 personen) be staat uit een woonkamer, zitka mer, eethoek, keuken, twee of drie slaapkamers met tweeper soonsbed of twee éénpersoons bedden. Badkamer met douche en toilet. Het park beschikt over een restaurant en twee bars. Er is een zwembad, whirlpool, sauna, stoombad, solarium en massage Ook is er een minimarkt met dagelijks verse broodjes. Voor skiplezier kunt u terecht in Winterberg op ca. 40 minuten rijafstand. U kunt ge bruik maken van de skibus 15, p.p. p.d.). INBEGREPEN -'t bijzondere wintergevoel -3 x overnachting in apparte ment/bungalow -1 x dinerbuffet (dag van aan komst) -1 x ontbijtbuffet (dag van ver trek) -bedlinnen, handdoeken, eind- schoonmaak Op pharosreizen.nl zoek boekcode 55323 Prijs 4-daags arrangement Bij 2 volbetalenden: 119,- Bij 3 volbetalenden: 89,- Bij 4 volbetalenden: 69,- Bij 5 volbetalenden: 59,- Bij 6 volbetalenden: 49,- (Volbetalende: iedereen vanaf 4 jaar. Kinderen van 0 t/m 3 jaar zijn gratis) Prijzen in p.p. per arrange ment. Niet inbegrepen: reserve- ringskosten en kosten calamitei tenfonds. Aankomst U kunt aankomen op maandag, donderdag, vrijdag en zondag Informatie Reserveringen op www.pharosreizen.nl/week- krant of via 0900 365 65 65 (20cpm) met behulp van zoek en boekcode 55323. Prijs pèr persoon a 24,50 p.p.* - Aanvang v.a. 18.00 uur - Gratis entree! bruiloften en partijen, a la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur een all-in arrangement, inclusief 4-gangenbuffet, drankenbuffet en live muziek voor 39,50 per couvert MIDDELBURG - Theatergroep Kwatta staat woensdag 30 janu ari met de muziektheatervoor stelling 'OZ' in de Stadsschouw burg Middelburg. De voorstel ling is geschikt voor iedereen vanaf acht jaar. 'OZ' is een ei genzinnige, fantasievolle en ontroerende muziektheater voorstelling met live gezongen liedjes, tientallen personages en heel veel groene brillen. Over eenzaamheid en vriendschap, over angst en dapperheid en over de strijd tussen je hoofd en je hart. Losjes gebaseerd op het oorspronkelijke kinderboek 'The Wonderful Wizard of Oz' van L. Frank Baum uit 1900. Op een dag worden Dorothy en haar hond Toto door een woes te storm van huis weggesleurd en meegevoerd naar het ge heimzinnige land Oz. Om weer terug naai' huis te kunnen moet Dorothy op zoek naar De Grote Tovenaar van Oz. Hij woont ver weg in de Smaragden Stad, nie mand weet hoe hij eruit ziet en iedereen is bang voor hem. On derweg ontmoet ze een hoog begaafde vogelverschrikker met faalangst, een overgevoelige houthakker van blik, en een he le drukke leeuw met angstaan vallen. Alledrie willen ze persé met Dorothy mee, omdat ze de Grote Tovenaar ook dringend zelf nodig hebben. Wat volgt is een spannende reis vol wonder- Theatergroep kwatta speelt in Middelburg, foto: edwin deen lijke, hilarische en soms ook angstige avonturen. Regisseur Marije Gubbels regisseerde al eerder bij Kwatta met veel suc ces 'De hik op zaterdag' en maakte deel uit van Theater groep BloodyMary. Aanvang: 14.00 uur. Entree: 6,50. Kaart verkoop: www.theaterverkoop- zeeland.nl en 0900-3300033. nu elke 2C persoon op de menuprijs MIDDELBURG - Cabaretduo Ernesto Marcellino werken al weer drie jaar samen met Wilf- ried Finkers, de broer van Her man Finkers. Donderdag 24 ja nuari staan ze met 'Wat hebben wij het dan toch goed he?' in de Stadsschouwburg Middelburg. In hun streven naar een bijna- leefervaring laten Ernesto en Marcellino en Wilfried Finkers het landleven over zich heenko men. En het wordt weer gieren en brullen. Over de diepere in houd van hun nieuwe voorstel ling houden ze het kort en daar willen ze het bij laten. Maar wel wordt verzekerd dat hun diep gang 3D is (dom, dwaas en droog). Hun vorige show kreeg uitsluitend lovende recensies. De koppen waren: "Zelfspot en absurdisme: weergaloze voor stelling van Ernesto, Marcellino en Wilfried", "Leuk in hun een voud", "Opvolging Herman Finkers in goede handen", "Heerlijk slap geouwehoer", "Stortvloed aan grappen" en "Nieuwe aanslag op lachspie ren". De Stentor schreef in 2007: "De voorstellingen van Ernesto en Marcellino krijgen steeds meer Finkerstrekjes. Wilfried Finkers is namelijk voor de der de keer van de partij en neemt een steeds grotere plek in." Aan vang: 20.00 uur. Entree: 17,00 euro en 2,50 servicekosten. Kaartverkoop: 0900-3300033. VLISSINGEN - Cabaretier Je roen van Mei-wijk staat morgen (24 januari) in 't Arsenaaltheater te Vlissingen met een try-out van 'Graag meiieer van Mer wijk'. Hij brengt scherp, venij nig, bij vlagen uitennate geestig, soms ontroerend cabaret. Zijn programmaboekje meldt: "Meneer Van Mei-wijk -hijzelf mag Jeroen zeggen- is al jaren de vuurtoren die ons naar veili ge havens leidt. Het baken, de toetssteen, het ijkpunt. Zijn wij dief van onze geestelijke porte monnee of: willen wij ook nu weer horen en zien wat dit ora kel ons aan inzichten voor een vriendenprijsje wil aanreiken?" Aanvang: 20.15 uur. Theaterbewerking Wizard of Oz MIDDELBURG - Voor de derde keer op rij boekt cultuurpodium De Spot in Middelburg onder de noemer 'Stage One' jong muziektalent. Zaterdag 26 janu ari staat de avond in het teken van harde beats, vlotte maat schappijkritische spraakwater vallen en jazz. Met de rapforma- tie Rap-a-Noia, de jazzband Jazz it Up, bestaande uit zes leerlingen van De Zeeuwse Mu ziekschool en de Nederlandsta lige hiphopformatie BDM en tertainment. Stage One is een initiatief van De Spot om begin nende bands een podium te bieden en het publiek kennis te laten maken met Zeeuws aan stormend talent. De Neder landstalige hiphopformatie BDM Entertainment stond al twee keer geprogrammeerd op BDM Entertainment tijdens Finale Hooikoorts 2007. het Bevrijdingsfestival, haalde koorts 2007. Aanvang: 20.00 de finale van 2nd Influenz en uur. Entree: 3,00. www.despot- werden winnaar van Hooi- middelburg.nl.

de Faam | 2008 | | pagina 42