\VOHC haarden' LowBudgetPC voor betere prijzen Grote uitverkoop Kortingen tot 70% Skihal zorgt entertainment UITVERKOOP LgwBudgefPC Vrouwenkoor zoekt nieuwe leden Hobbyhuis "Doe Het Zelf" Middelburg Kom snel langs, op=opü Cruiseschepen zijn goed voor promotie Zeeland Wegens beëindiging Wij bedanken onze clientèle voor de afgelopen jaren. Karei en Corry Buyze Vlissingsestraat 46-50 Middelburg, 0118-625589 de Weekkrant kachels, WA LC H R F N schouwen •AiUaJCentrale Theo TEL: 06 33229966 ASUS X50R met XP HOME OP OP www.lowbudgetpc.nl Windows ^°%-3O%:400^ Op de gehele voorraad! natuurstenen schouwen, hout- en gaskachels. Elektrische kachels en inbouwhaarden, modellen 2007-2008. Ook uw adres voor accessoires en onderhoudsproducten. OpenHaardCentrum Klarlnetweg 2c - Industrieterrein Mortiere Middelburg - Tel. 0118-674955 www. o hcWalcherenn I In Verkoop gebruikte auto's ^houJ"^ reparatie alle merken Voltawcg 15a, 4338 PS Middelburg (Industrieterrein Arncstcin I) www.autocentraletheo.nl Herenstraat 17 Middelburg (centrum) 0118-617057 Intel Core Duo T2250 1120Gb harde schijf 1 Gb geheugen DVD brander WLAN USB 2.0 Kaartlezer 4 in 1 115.4 inch breedbeeld glare-type 2 jaar garantie Voor meer PC's en onderdelen zie onze uitgebreide website Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag 10.00 u -17.30 u. zaterdag 10.00 -17.00 donderdag koopavond AANBIEDING Snel AMD 4800 Dual Core PC - AMD X2 4800 Dual Core - ASUS M2A AMD moederbord -ATI X1250 VGA on board - 5.1 geluid -1 Gb Kingston 667 geheugen - Samsung 160Gb SATA2 HD - Samsung DVD-RVV 20x +/- DL - Nero behuizing met40QW PSU Windows Vista Basic ofXP Home) - 2 jaar garantie Windows VISTA OF XP Zonder randapparatuur (MM» Diverse fun artikelen 70% Kerst artikelen 50% Decoratie takken 50% Wand decoraties 40% Coosje Buskenstraat 200 Tel.: 0118 - 441 736 4381 LW Vlissingen info@floradore.nl www.floradore.nl BUOEMEK. KA DO'S A Dp.CORATïES Woensdag 23 januari 2008 - Pagina 2 Drie banen van honderd, hon derdvijftig en vierhonderd me ter lang moeten de skiërs en snowboarders zoveel vertier geven dat ze er niet meer aan denken om een skihal buiten de regio te bezoeken. Het is een onderdeel van het Indoor Event Vlissingen. De bedenkers ervan zijn J. Vonk en C. Bosschaart. "Het is een goed idee", vindt R. de Pan (61). Ze ziet het al hele maal voor zich. De latten on derbinden en samen met haar vriendin door de sneeuw in Vlissingen suizen. "Ik was voor de eerste keer gaan skiën in Zoetermeer en ging direct van heel hoog naar beneden", zegt ze stoer. 'Tk verwacht niet dat het samen met de skihal in Temeuzen teveel van het goe de is. Ais de mensen enthou siast zijn, dan komen ze", al dus De Pan. VLISSINGEN - Naast skibanen krijgt Indoor Event Vlissingen een klimwand, kartbaan, laser- gun, bowling, paintbal, fitness en sauna. Verder moet er ruim tes komen voor kantoren, par tijen, conferentiezalen en the marestaurants. Ook zijn er plannen voor naschoolse op vang en een kinderdagverblijf. Voorlopig zijn de Vlissingers vooral gecharmeerd van de ski- hal. "Hier is behoefte aan", vindt K. van der Akkerboom (17). "Hét is goed dat er meer entertainment komt in Vlissin gen. Dat trekt toeristen en is aantrekkelijk voor de horeca. Als ouders niet van een koud wintersport gebied houden kunnen ze ge- zellig met hun kinderen naar het stationsgebied om te skiën. Een prima alternatief', merkt het meisje op. "Ik heb nog nooit geskied", bekent M. van Hoecke (18). "Daar kan ik het goed le ren. Schaatsen gaat mij niet zo goed af, misschien is de sneeuw beter voor mij", zegt hij hoop vol. "Hartstikke leuk zo'n skihal in Vlissingen", reageert S. Vis ser. Ze wandelt samen met A. Viergever uit Kerkwerve. "Dan hoef ik niet lang meer te reizen. Het is voor mij een uitdaging. De 18-jarige meisjes zijn gek op skiën en snowboarden en zul len wellicht veel in de Viissingse sneeuw te zien zijn. Snowboarden "Ik ga voor het skiën. Snow boarden heb ik nooit gedaan. Lijkt mij moeilijk", aldus me vrouw Geelhoed. Haar vriend in is in voor iets nieuws. Dus wil ze graag leren snowboar den. "Maar ik heb een kunst heup, omdat ik vreselijk ben gevallen. Graag ga ik het pro beren. Ik kan ook surfen en daar lijkt het op", zegt De Pan. Bij Intrasport in Vlissingen staat Tim van Drunen (16). In de etalage liggen een aantal snowboards èn ski's. "Een ski hal in Vlissingen. Dat is vet!", roept hij enthousiast. door marcel van der voort VLISSINGEN - "Leuk dat de stad een skihal krijgt. Vroe ger ben ik wel eens op win tersport geweest. Zodra het open is ga ik er naar toe", neemt P. Geelhoed (58) uit Vlissingen zich voor. Het is de bedoeling dat het centrum voor de lange latten en snowboar den in het stationsgebied medio 2009 klaar is. "Meestal ga ik snowboarden in Rupcen. Straks hoeft Bat niet meer", zegt L. Volkmert (16) over de komst van een skihal naar Vlissingen. Ze bekijkt het snowboard en droomt weg. "Snow boarden is stoerder dan skiën", vult ze aan. foto: izaak verkeste. M. van Hoecke wil leren skiën in de Vlis singse sneeuw, foto: izaak verkeste Ski-jacks, moonboots en skibroeken accessoires Walstraat 80 Vlissingen MIDDELBURG - Het Middel burgse koor Quodlibet zoekt extra dames. In het koor zingen nu vijftien vrouwen zowel klas sieke als hedendaagse liederen. De letterlijke betekenis van 'quodlibet' is: 'voor elk wat wils'. Door het jaar heen geeft het koor diverse concerten, veelal met begeleiding van ins trumentalisten. Heeft u be langstelling, woon dan eens vrijblijvend een repetitieavond bij op woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur in het mu- zieldokaal van het Calvijncolle- ge, Kruitmolenlaan 60 in Mid delburg. Informatie: 0113- 548424. VLISSINGEN - Het is de be doeling dat bij de te bouwen cruiseterminal enorme pas sagiersschepen gaan afme ren in het Viissingse sta tionsgebied. Er zijn plannen om de terminal naast de ski hal neer te zetten. "De voor bereidingen lopen voorspoe dig. Eind januari heb ik een gesprek met Zeeland Se aport over onze mogelijkhe den in de buitenhaven", laat commercieel directeur R. Meuldijk van Zeeland Cruise Port weten. "Dit is goed voor de promotie van Zeeland. De provincie is een puur stukje Nederland en nog niet ont dekt door de internationale toeristen. Met uitzondering van onze oosterburen", aldus Meuldijk. Als het aan hem ligt krijgt Vlissingen heel wat cruiseschepen op bezoek. "Die schepen zijn vooral af komstig uit Engeland, de Noorse Fjorden en Baltic. Het is de bedoeling dat de passa giers in Vlissingen van boord gaan. Door het meedoen aan excursies kunnen de toeris ten de provincie ontdekken", vertelt Meuldijk. Cruisesche pen zijn overigens al welkom in Zeeland. In de Bijleveldha- ven van Vlissingen-Oost is een mogelijkheid om de vaak kolossale schepen te laten afmeren.

de Faam | 2008 | | pagina 2