ut eek Kaartjes E Bobbie? Informatieavonden van het waterschap dé Weekkrant De Faam Woensdag 23 januari 2008 - Pagina 21 S WGGÖNGR huis-aan-huiskranten VLISSINGEN - Ernst en Bobbie veroveren Ne derland met hun nieu we show Een bruid voor de boswachter. Het is een show boordevol nieu we personages, bekende liedjes en spannende verwikkelingen. Het populaire tweetal is dins dag 19 februari in Vlissingen. De Faam mag tien vrijkaar ten wegge ven. Ernst en Bobbie toe ren ook in de voor jaarsvakantie (8 fe bruari t/m 1 maart) kris kras door heel Nederland om in maar liefst dertien steden op te tre den met hun multimedia-' show vol bekende liedjes.... Ernst en Bobbie beleven sa men met jong .en oud een spannend avontuur. De Ernst en Bobbie zijn ongekend populair, foto: p.r. twee helden gaan de bos wachter helpen met de voorbereidingen van zijn huwelijk. Op een goed moment besluiten ze zelfs om de bruid te gaan halen die in de Stille Zuidzee woont. Als dat maar goed gaat... Het optreden in Vlissin gen is dinsdag 19 febru ari om 10.30 en om 14.00 uur. Ernst en Bobbie zijn dan te zien in Baskens- burg aan de President Rooseveltlaan. Het pro gramma duurt ongeveer één uur en 45 minuten. De zaal gaat een half uur voor het begint open. Als je twee vrijkaartjes wilt winnen, stuur dan een e- mailtje met je naam, adres en leeftijd naar red.faam@whk.wege- ner.nl. En niet verge ten erbij te zetten waarom je de kaart jes zo graag wilt win nen!! Kaartjes zijn ook te koop voor 14,50 euro bij Inter- toys Vlissingen of aan de zaal. pause lijke regering zeerover familie lid loof boom stapel gevierd actrice echt breuk speel kaart koker deel van Europa T T 5 sleden gebak muziek werk dunne platte lat af kerig uitroep van pi|n loof boom drie kroon T 9 soort radio toestel streling 8 2 doop getuige disci pline schrijf gerei golf te rm onder kussen 1 wal fatsoen lijk ver bouwer regel maat landbe- werking honing bij 10 leervak op schooi T 6 3 tover godin Chinese ver micelli onder wijs speel goed bijwoord familie lid zeurkous T voor zetsel wiskun dig getal voor zetsel Ita liaanse tufsteen 4 be nauwd heid 7 gravure ■■■I WKBK0 1 2 3456789 10 puzzelland Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Informatieavond waterplan buitengebied Noord-Beveland Graag nodigen wij alle belanghebbenden van het buitengebied van Noord-Beveland uit voor een informatieavond op woensdag 30 januari aanstaande. Deze staat in het teken van het op te stellen waterplan voor het buitengebied. Meer neerslag in kortere tijd, zeespiegelstijging en periodes van extreme droogte kennen we tegenwoordig allemaal. Het zijn maar een paar ontwikkelingen die gevolgen hebben voor de waterhuishouding in een gebied. Daarom wil het waterschap maatregelen nemen om waterover last en droogteschade te voorkomen en daarbij rekening houdend met de Europese eisen aan de inrichting en kwaliteit van water. Tijdens de avond wordt u voorgelicht over de uitkomsten van de enquête en presenteren wij u de eerste resultaten van de watersysteemberekeningen (computerberekeningen). Naar aanleiding van deze voorlichtingsavond zal met de vertegenwoordigers van de belangen groepen op 20 februari een workshop worden gehouden. De workshop is bedoeld om te komen tot voorstellen voor de verbetering van het watersysteem op Noord-Beveland. U bent van harte welkom op 30 januari om 19.30 uur in het buurthuis 'Casembroothuis' aan de Nieuwstraat 46 in Kamperland. Informatieavond peilbeheer Walcheren Het waterschap heeft in de periode 2000 tot en met 2007 een proefproject Flexibel Peilbeheer in een aantal peilgebieden op Walcheren uitge voerd. Het betreft hier vooral het lage midden van Walcheren. Omdat het proefproject nu is beëindigd wil het waterschap dit in een nieuw peilbesluit laten overgaan. Het waterschap wil de resultaten van dit project openbaar maken en tevens aangeven hoe en waarom het waterschap voor dat gebied een nieuw peilbesluit wil opstellen. Het plangebied van het proefproject en van het nieuwe peilbesluit komen met elkaar overeen en staan op het kaartje weergegeven. Bovendien kunt u ook uw ervaringen en eventuele knelpunten met het voorgenomen peilbeheer naar voren brengen. Daarom organiseren we een informatiebijeenkomst over peilbeheer op Walcheren maandagavond 28 januari vanaf 19.30 uur in verenigingsgebouw De Zandput in Serooskerke De zaal gaat open om 19.00 uur en we beginnen met de presentatie om 19.30 uur. Omdat wij niet in gelegenheid zijn om alle betrokkenen hiervoor persoonlijk aan te schrijven, wordt iedereen die betrokken of geïnteresseerd is, hierbij van harte uitgenodigd. Begrenzing nieuw peilbesluit 2008 Walcheren Legenda V///A Peilgebieden nieuw peilbesluit Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 -621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl Waterschap Zeeuwse Eilanden

de Faam | 2008 | | pagina 21