139 SPAAR RAZEND SNEL MET EXTRA ZEGELS! GRA* 1 C De Faam Workshops Zo t UTIQ iB BOWSSSffr" J Tot en met zondag 2 maart 2008 ontvangt u bij iedere tien euro besteding* een spaarzegel voor op de speciale spaarkaart. Tegen inlevering van een volle spaarkaart (40 zegels) ontvangt u van ons een rijkelijk gevuld boodschappenpakket ter waarde van ruim €42.- helemaal GRATIS! Om het sparen nog gemakkelijker te maken, hebben we iedére week een aantal actieproducten geselecteerd waarbij u extra zegels kunt sparen. Go-Tan Wok Essentials PAKKET Rexona Deo- spray of roller Wilt u reageren op iets wat u in De Faam heeft gele zen of wilt u iets kwijt over iets leuks of vervelends in uw wijk, stad of dorp? Stuur dan een brief of e- mail naar de redactie van maximaal 150 woorden voorzien van uw naam, adres en woonplaats. U kunt uw post sturen aan red.faam@whk. Wege ner.nl of Postbus 5, 4460 AA Goes. De redactie van deze rubriek behoudt zich het recht voor uw brieven te redigeren en in te kor ten. Wij proberen alle re acties wekelijks te publice ren. Sprookjesbos Het verhaal van Karin Oc- ke over mijn verzet tegen het kappen van een sprookjesbos op kosten van de gemeenschap (Faam 09-01) heeft het be oogde effect gesorteerd. De gemeente is overstag gegaan. In de vergunningenrubriek van De Faam komt een nieuwe publicatie over de kaplokatie. Deze keer met het juiste adres. Wim Staat, Nieuw- en Sint Joosland Overlast Paauwenburg In de publicatie over de overlast in Paauwenburg (De Faam 09-01) ont breekt het nodige en in het bijzonder het belangrijkste- deel van onze informatie, zoals dat de onrust in de wijk is verminderd. Geheel buiten beschouwing is ons pleidooi gebleven voor een goed onderkomen voor de jeugd en belangstelling voor hun problemen. Dit in verband met het feit dat de gemeentelijke instan ties verstek laten gaan. Wij hebben geen toestem ming gegeven voor publi ceren van het artikel, infor matie is altijd vertrouwe lijk tenzij de informatie verstrekker toestemming geeft. En het concept van de tekst hebben wij niet van tevoren gelezen. Reactie eindredacteurin formatie die verstrekt wordt aan een journalist, die zich als zodanig ken baar heeft gemaakt, mag in de krant gebruikt wor den. Ook heeft de heer Schaap zelf zijn naam ver teld) A.J. Schaap, Vlissingen Overlast Paauwenburg Volgens de heer Schaap is het 's avonds onveilig in Paauwenburg vanwege de overlast van jongeren (De Faam 09-01). Ik begrijp niet wat hij onder overlast verstaat. Of is het dat een groepje jongeren bij de Lidl gezellig staat te keuve len met elkaar? Wat is daar tegen? Ze vallen u en uw vrouw toch niet lastig? Na tuurlijk zie ik ook wel dat de scooters soms te hard rijden. Maar dat doen alle automobilisten op de Paauwenburgweg ook. Het valt mij op dat altijd de oudere generatie klaagt, maar mensen van middel bare leeftijd hoor je niet. Het blijkt dat de jongeren niets verkeerds doen, want één van hen zegt in het ar tikel dat de politie langs komt en doorrijdt. Er wordt natuurlijk wel eens iets vernield, dat is niet goed te praten, en dat blo wen valt wel mee. Ik woon al 35 jaar in Paauwenburg, loop iedere avond een rondje en zie niet alleen bij de Lidl jongeren staan maar ook op andere plaat sen. Als ik langs loop, dan groeten wij elkaar. Dat zou u ook eens moeten doen. De sfeer wordt dan verbe terd. Ik zal nooit vergeten dat een koe een kalf is ge weest. Dat zou u ook eens moeten doen, meneer Schaap. F. Schipper, Vlissingen Lezing over nieuwe huidverbeteringsmethode MIDDELBURG- Het huid- verbeteringsinstituut van Milica Lazarova in Middel burg geeft op woensdag 23 januari (vandaag) een lezing over de huidverbeterings methode Elos. Het wordt gegeven door Trango Medi cals, een firma in huidver- beteringstechnieken. Het is in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg en begint om 19.30 uur. Helende Reistherapie MIDDELBURG - In de Drvkkeiy in Middelburg is op donderdag 24 januari een lezing over de Helende reistherapie. Therapeuten Marieke en David Sharts vertellen over de mogelijk heden ervan. Het is van 19.00 tot 20.30 uur aan de Markt 51. Informatie: jour- neytherapie@gmail. com of0618375077. Massage holistische visie MIDDELBURG - In de Zeeuwse bibliotheek in Middelburg is op donder dag 24 januari een open- massage-avond. Er worden demonstraties gegeven van diverse massages en werk vormen. Dit alles vanuit de holistische visie. Het is van 19.30 tot 21.30 uur. Informa tie: www.atouchofsoos.nl én www.alternatievehulp- verleners.nl/estherwijs Markt Netwerk 70plus MIDDELBURG - In Het Pa let in Middelburg is op don derdag 24 januari een infor matiemarkt van project groep 'Netwerk 70plus\ Er zijn informatiestands van de Rabobank, Zeelandnet, ROG Zeeland, Gilde Wal cheren, ouderenbonden en de Stichting Welzijn Mid delburg. Het is aan de Johan Van Reigersbergstraat 2 van 13.30 tot 17.30 uur. Informatie whiplash GOES - In het Oosterschel- deziekenhuis in Goes is op donderdag 24 januari een informatieochtend van het Whiplash Informatiecen trum Europa. Ervaringsdes kundigen geven informatie over whiplash en de gevol gen. Het is van 10.00 tot 12.00 uur. Informatie: 0167567860 of 0165511869 of w-i-e-@home.nl en www.whiplash-info.eu Muis- en toetsvaardigheid MIDDELBURG - De Zeeuw se Volksuniversiteit start op donderdag 24 januari met de cursus muis-en toets vaardigheid voor beginnen de computergebruikers. Het is van 13.30 aan de Sta tionstraat 15 in Middelburg. Aanmelden en informatie: 0118 - 634800 of via zee- land@volksuniversiteit.nl Training voor ontwikkeling MIDDELBURG - Trainings bureau Trance Theater start op zaterdag 26 januari met het traject voor per soonlijkheidsontwikkeling Power to Grow. De trai- ningsdagen worden gege ven door hypnotherapeut Ellen Heltzel. Het is van 10.00 tot 17.00 uur aan de 18 in Middelburg. Informatie en aanmelden: 0615251717 of www. trance-en- theater.nl Lezing over het numineuze MIDDELBURG - De Spiri tuele Sociëteit Zeeland houdt op zondag 27 januari in de Stadsschouwburg in Middelburg een lezing van Tjeu van den Berk over de unieke vervoeringen van er varingen. Het is van 10.30 tot 13.00 uur aan het Molen water 99. Informatie:0113 343476 of www.spirsoczld.nl Presentaties powerpoint MIDDELBURG - De Zeeuwse Volksuniversiteit start op maandag 28 januari met een cursus powerpoint. In drie lessen wordt geleerd om te werken met het com puterprogramma Power point. Het is van 13.30 tot 16.00 uur aan de Stations straat 15 in Middelburg. In formatie en aanmelden: 0118 634800 of zeeland@volksuniversiteit.nl Verantwoord stemgebruik MIDDELBURG - De Zeeuwse Volksuniversiteit start op dinsdag 29 januari met de cursus Aspecten van de stem. In acht lessen wordt meer geleerd over een verantwoord stemge bruik. Het is van 13.30 tot 15.00 uur aan de Spanjaard straat 51 in Middelburg. In formatie en aanmelden: 0118634800 of zeeland@volksuniversiteit.nl diverse smaken 2 flesjes a 240 ml vnmm 3*0 SPAARZEGEL immt: f sM diverse soorten 150/50 ml j2**9/2«89 1"",^ Ba GRATIS 0800-2353683 C EM-TÉ KLANTENSERVICE -W/i" week 4. Prijzen en aanbiedingen zijn geldig van maandag 21 januari t/m zondag 27 januari 2008. Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Alleen verkoop aan particulieren. Aan personen jonger dan 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verkocht. Kijk voor meer informatie op www.em-te.nl en. I SUPERMARKTEN mrjou., tm (Uf vw.

de Faam | 2008 | | pagina 15