Steenbok Michelle-Haarmode Hair-stylistes CSU GEELHOED OAZ Werkvoorbereider Projectbegeleider uitvoerder m/v (fulltime) dé Weekkrant De Faam Horoscoop VRIJWILLIGE ZORG WALCHEREN Steunpunt Mantelzorg Vrijwilligers gezocht m/v, iets voor u Schoonmaker Schoonmaakster (i.b.v. rijbewijs) Dames- en herenkapsalon met vestigingen in Goes, Middelburg en Koudekerke, is op zoek naar voor een nieuw te openen filiaal te Oost-Souburg. Wil je komen werken in een bedrijf dat al 40 jaar bestaat, met een goede sfeer. Ben je enthousiast en gemotiveerd? Neem dan contact op met dhr. R. Minnaar, tel. 0118-638104. Lf Michelle-Haarmode Johan van Reigersbergstraat 1, 4336 XA Middelburg ft www.ondernemendoejesamen.nl Woensdag 16 januari 2008 - Pagina 71 Ram In uw gevoel blijkt een bepaald onder deel van uw gedachten steeds weder te keren. Neem deze aanwijzing ter harte. Verder lijkt de kogel door de kerk wat betreft die ene kwestie. Bouw nog geen feestje voordat alle zaken vastliggen. ötr1 ^er Een van uw dierbaren vertrouwt u een groot geheim toe. Uiteraard belooft u dat niet door te vertellen. Al snel komt de verleiding om het toch te doen. Dan moet u zich goed bewust zijn van de eventuele tegenmaatrege len. Tweelingen %A_| Hoewel u een van uw tegenstrevers al lang had afgeschreven, is een comeback aan staande. Vertrouwde manieren om hem of haar aan te pakken lijken niet langer afdoen de. Creatieve wijzen moeten u er toch door heen slepen. iKreeft Niets is zeker. Maar u lijkt zo goed als zeker in uw recht te staan. Dat geeft voldoen de stevigheid om het debat aan te gaan. Het is onverstandig om al uw kruit in de eerste slag te verschieten. Er is immers nog veel werk te verzetten. Leeuw De vernieuwing die uw baas voor staat, kan uw positie sterk beïnvloeden. Een per soon als u wankelt echter niet zo snel. Een deel van uw collega's ziet u echter liever van daag dan morgen vertrekken. Er staat dus iets te gebeuren. Maagd W~% U krijgt binnenkort meer dan een nor maal menu aan keuzes.Bij de veelheid zit die ene juiste optie er wel degelijk tussen. Het is de kunst, zoals vaker in uw leven, het goede van het kwade te scheiden. Een klus die u kla ren kunt. Weegschaal Samen met uw partner gaat u nieuwe avonturen beleven zoals u dat nog niet veel eerder heeft meegemaakt. Dat brengt veel uitdagingen met zich mee, maar mogelijk ook spanning. Handel verstandig, er staat veel op het spel. Schorpioen De waardering die u ontvangt mag er zijn. Maar regelmaat ontbreekt. Misschien moet u dan toch maar eens echt gaan onder handelen over een hogere vergoeding. Daar mee kunt u in ieder geval het een en ander compenseren. jjn Boogschutter De rekeningen die u voorgeschoteld krijgt, kunt u maar beter direct voldoen. Er komen misschien wel zwaardere tijden. Als u zich nu rijk rekent, kunt u op een later mo ment mogelijk op zwart zaad komen te zitten. Waterman 'S§P Het gras van de buurman lijkt altijd groener. Maar deze keer is het «misschien in derdaad wel beter aan de andere kant van de afscheiding. Kijk eens goed rond wat u hier van leren kunt. Want louter jaloezie helpt uw bestaan niet vooruit. Vissen Uit volle overtuiging handelen is de komende week niet verstandig. Ook u kunt er een keer volledig naast zitten. Iets anders dan goed nadenken en uw gedachtes nogmaals evalueren is de enige verstandige zet die overblijft. Sinds lange tijd probeert u zaken van elkaar te scheiden. Veel dingen hangen echter met elkaar samen. Het zicht op de ma terie kan ernstig vertroebeld raken als u de verbanden tussen het een en het ander niet ziet. De Vrijwillige Zorg is er voor iedereen die thuis hulp nodig heeft vanwege een ernstige of chronische ziekte, een lichamelijke of verstandelijke beperking, dementie, psychische problemen of eenzaam- heid.Tevens worden vrijwilligers ingezet in het St. Jans Hospice De Casembroot en op de Palliatieve Unit van 't Gasthuis. Heeft u tijd over en wilt u die nuttig besteden? Wij zijn op zoek naar vrijwilligers voor al onze doel groepen. Wat kunt u zoal doen als vrijwilliger: gezelschap bieden, wandelen, spelletjes begeleiden bij sport, uitjes, etc. waken bij ernstig zieken, hulp bieden aan mensen in hun laatste levensfase emotionele en praktische steun aan cliënt en/of mantelzorger i vragen: een open respectvolle houding bereidheid een basiscursus te volgen bereidheid vrijwilligersbijeenkomsten bij te wonen tijd; een halve dag per week Wij vragen: goede begeleiding en ondersteuning boeiend en nuttig vrijwilligerswerk nieuwe contacten en een nieuwe uitdaging Voor informatie en/of aanmelding kunt u contact met ons opnemen: tel. 0118-553530 of stuur een e-mail naar ipfo@zorgvrijwilligers.nl. th&nmq ssrvkes CSU Cleaning Services is met ruim 9000 medewerkers een van de grootste dienstverleners op het gebied van schoonmaak en beveiliging. Voor diverse objecten in de regio Zeeland zijn wij met spoed op zoek naar enthousiast personeel in de functie van: U legt iedere dag een route door Zeeland af, u krijgt een bedrijfsauto. Wij bieden u een contract voor 20 tot 30 uur per week verdeeld over maandag t/m vrijdag, werktijden zijn echter wel flexibel. Wat bieden wij u: Salaris conform CAO Schoonmaak- en Glazenwassersbedrijf Secundaire arbeidsvoorwaarden zoals korting op uw autoverzekering, reisverzekering, persoonlijke lening en hypotheek Prettige werksfeer Geïnteresseerd? Neem telefonisch contact op met ons kantoor op telefoonnummer 010 - 4322000 of mail uw reactie met CV naar claudette.van.der.elst@csu.nl Geelhoed is ruim 50 jaar actief op het gebied van betonwape ning. Het bedrijf is door de jaren heen uitgegroeid tot een uiterst professionele, innovatieve onderneming met 100 enthousiaste mede werkers. Het bedrijf staat voor kwaliteit, daardoor heeft men bewezen dé specialist te zijn in betonwapening. Door te innoveren, een inten sieve samenwerking aan te gaan met de opdrachtgever en te werken volgens hoge normen komt een hoog waardig product tot stand. De medewerkers zijn daarbij het belangrijkste kapitaal. Daarom wordt volop ruimte geboden om te participeren binnen de bedrijfsvoering en zijn er prima opleidings mogelijkheden. Geelhoed is met name actief in Zuidwest Nederland en Noord-België. Zij zijn KOMO-, VCA- en ISO 9002 gecertificeerd. Zij ontwerpen, vervaardigen en verwerken wapening voor uiteenlopende projecten in hun eigen wapeningscentrale. Dat varieert van het knippen en buigen tot het wapenen van betonvloeren en het verstevigen van complexe betonconstructies, waarbij prefabwapening een specialiteit is. www.geelhoed.nl bedrijfs- en organisatie adviseurs m/v (fulltime) De functie: In deze spilfunctie bent u het aanspreekpunt voor klanten en de interne organisatie. U weet de vraag vanuit de klantzijde op een juiste manier te vertalen naar de interne organisatie. Tevens draagt u er zorg voor dat de processen op een juiste manier geïmplementeerd en geborgd worden. Uw taken: Het vertalen van constructietekeningen naar stuklijsten voor de productie; De voorbereiding van nieuwe projecten; Het onderhouden van contacten met de klanten over fase aanlevering; Fungeren als aanspreekpunt voor de vlechters inzake aangeleverde tekeningen/lijsten; Het onderhouden van nauwe contacten met de productiemanager en manager bedrijfsbureau inzake voortgang. De functie: U bent het aanspreekpunt voor klanten en de interne organisatie. U coördineert de projecten voor en tijdens de realisatiefase en zorgt dat de processen op een juiste manier geborgd worden. Uw taken: Het onderhouden van contacten met aannemers/onder aannemers over het uit te voeren vlechtwerk; Het coachen van personeel op de diverse projecten; Het bewaken van de voortgang, kwaliteit, budgetten en ARBO-zaken van de projecten; Het regelmatig bezoeken van projecten; Het onderhouden van nauwe contacten met de productie manager, manager bedrijfsbureau en werkvoorbereiding inzake voortgang. Voor beide functies wordt gevraagd: Een opleiding mts bouwkunde/weg-en waterbouwkunde/ werktuigbouwkunde of gelijkwaardig; 3-5 jaar ervaring in een soortgelijke functie; Ruime kennis van of affiniteit met bestekken, normeringen en bouwtekeningen; Inzicht in wapening of staalconstructies; Ervaring met het plannen en organiseren van meerdere projecten,- Stevige persoonlijkheid; Praktisch inzicht en inventief denkvermogen; Goede communicatieve en sociale vaardigheden; Een service- en klantgerichte instelling; Stressbestendig. Geboden wordt: Een afwisselende functie binnen een dynamische organisatie; Goede arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ,t.a.v.Jean-Paul Korstanje, Postbus 148,4460 AC Goes. U kunt hem bereiken op telefoonnummer: 0113-256600; fax: 0113-256610; e-mail: vacatures@schipperoaz.nl. ^WÊÊÊÊÊ&$.- Zy-Z'-Z :z, MmiBSsI

de Faam | 2008 | | pagina 71