149,- Prijzen FC Dauwendaele OVERBEHARING IS VERLEDEN TIJD! DIT WEEKEND ZIJN DE MA TRASSEN EXTRA FEESTELIJK GEPRIJSD Slechts 3 dagen donderdag 10 - 18 uur uitzonderlijke 3-daagse leegverkoop van o.a, omvangrijke wooncollectie verkregen uit diverse belangrijke faillissementen. Binnenverings matras Normaal 199,- nu Pocketverings matras normaal 599,- nu Ecolatex matras normaal 395,- nu Pocketlatex matras normaaM200,- nu ^/V Pocket NASA traaqscHuimmatras normaal. 1400,- nu Alle banken, stoe len, tafels, kasten etc. zijn nu voor zien van een speci aal prijskaartje en gaan weg voor de Pockëtveringmatras electrische lattenbodem Elke 2e combinatie ■■■Ml 2000 stuks absolute topkwaliteit meubelen - zitbanken - eethoe- ken - dressoirs - eetta fels - tv-kasten - vitri nes veel in kersenhout - moderne designmeu belen - enz. Woonaccesoires - spie gels - kristal - silver plated - kandelaars - vele luxe tafellampen - schilderijen - enz. Klassiekse 4-slaqs Bonnelvering Extra dikke kwaliteitsmatras aanbevolen door deskundi 70/80/90x200cm Ook andere maten 140/150/160/180x200 verkrijgbaar 240 veren per M2 5 slaapzones voor optimale gewichtsverdeling 4-seizoensmatras afritsbare wasbare en huisstofmijtwerende hoes geschikt voor alle kwaliteitsbodems 70/80/90x200cm Ook andere maten 140/150/160/180x200 verkrijgbaar Combinatievan genoec van luxeschuim in een SG 40 verhouding met de eigenschappen van een LATEX kern en dit in een afritsbaar jasje. 70/80/90x200cm Ook andere maten 140/150/160/180x200 verkrijgbaar Dubbelzijdige latex 5 slaapzones voor optimale afri 4-seizoensmatras afritsbare wa huisstofmijtwerende hoes geschikt voor alle kwaliteitsbodems 70/80/90x200cm Ook andere maten ^1 II 140/150/160/180x200 verkrijgbaar W W Unieke dubbelzijdige Pocket Nasa traagschuim Multi-zone matras met complete gewichtsverdeling 4-seizoensmatras afritsbare wasbare en huisstofmijtwerende hoes ideaal voor alle kwaliteitsbodems Dubbel gemotoriseerde electrisch verstelbare lattenbodemj Zowel hoofd als voeteneind electrisch verstelbaar.Midden- j zone instelbaar. Compleet met pocketveermatras. 100% handmade in holland 1 e combinatie 495,- S.V?- .5..;: mmm (Advertorial) MIDDELBURG - Sportschool Geelhoed deed begin januari mee aan het door Judover eniging Gilze georganiseerde 10 19 toernooi. Er deden ze stig sportscholen en vereni gingen aan mee. Sportschool Geelhoed was vertegenwoor digd door 25 judoka's en be haalde 11 podiumprijzen. Bij de jongens won Bbdhi Mul der een le prijs (6-8 jaar -24 kilo) en werd Lein Mulder eveneens eerste (8-10 jaar -27 kilo). Leeftijd 10-12 jaar won Boaz Kalkhoven een le prijs. Eerste bij de meisjes werd Kiara Mulder (8-10 jaar -32 kilo) Middelburg - In het voormalige gemeentehuis van St. Laurens, Noordweg 495, wordt in januari een geheel nieuw praktijkcentrum geopend. In dit centrum komt ook een prak tijk voor laserontharing genaamd "Charline". Charline is reeds 20 jaar gevestigd in Rhoon en de eigenaressen Charlotte Wierenga (oor spronkelijk uit Middelburg afkomstig) en Ineke Meijer hebben zich 7 jaar geleden gespecialiseerd in het definitief verwijderen van overbeharing. - Voor vele mensen zijn haren op de boven lip, kin, rug, benen of bikinilijn een ware nachtmerrie. Charline is al heel wat jaren een bekend specia list op het gebied van laserontharing en werkt met de revolutionaire Lightsheer Diode Laser. "Deze laser is door het FDA in Amerika zeer uit gebreid onderzocht, en is als beste laser getest voor permanente ontharing." Hoeveel behandelingen Voor permanente haarreductie zijn gemiddeld 5 behandelingen nodig. De2e geschieden om de 5 weken, dit i.v.m. de verschillende haargroeifa- sen. Na iedere behandeling vallen na 2 weken de haartjes uit, daarna begint de volgende groei- fase die weer behandeld wordt. Na de behande lingen is de voedingsbodem van de haar vernie tigd en komt de haar niet meer terug. Veilig "De laser richt zich alleen op het pigment van de haar waardoor de huid goed beschermd blijft; hierdoor is ontharen met de diodé-laser volko men veilig", benadrukt Charlotte, "Het is wel belangrijk om zonlicht te vermijden tijdens de laserkuur". Mannen Ook overbeharing bij mannen is verleden tijd. Veel mannen vinden hun weg naar Charline, niet alleen voor rugbeharing, maar ook overbeharing op de borst, nek, enz. wordt veel behandeld Klanten raken na het zien van de resultaten altijd razend enthousiast. Vaak zien we de klant dan ook terugkomen om andere gebieden ook te behandelen. Kosten Overbeharing in het gezicht wordt vergoed door diverse ziektekostenverzekeringen. Een indicatie van de kosten per behandeling: bikinilijn v.a. 125,00, oksels v.a. 100,00, bovenlip of kin 75,00. Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak of van een gratis en vrijblijvend advies: 06-18978981 Zie ook de website: www.charline.nl MIDDELBURG - Tijdens de Nieuwjaarsreceptie van FC Dauwendaele heeft Henk Vis ser, bestuurslid van de KNVB, district Zuid I de zilveren waar- deringsspeld uitgereikt aan drie bestuursleden van FC Dauwen daele uit Middelburg. De spelden gingen naar Eef Schoenmakers, Jan Korteweg en Adrie Melaard. Zij zijn alle drie onderscheiden voor hun bijzondere verdiensten voor FC Dauwendaele waar ze veertien of meer jaren bestuurslid van zijn geweest. Eef Schoenmakers en Jan Korteweg zijn afgelopen jaar tijdens de Algemene leden vergadering afgetreden als be stuurslid. Bestuurders van FC Dauwendaele hebben van de KNVB een on derscheiding gekregen, foto: m. toornstra van de min 12 jaar (tot 44 kilo) van het toer- in Gilze. foto: p.r.

de Faam | 2008 | | pagina 64