Rietje met bouwvergunning Sieraad met een functie vermomming Veiligheid in een zak Blokje kranten on^= De Faam GADGETS 3^ pencil/pen-set Woensdag 16 januari 2008 - Pagina 41 Ranja met een rietje kinderach tig? De ranja misschien wel, maar als het rietje een echte Strawz is, dan is daar weinig kinder achtigs aan. Dit rietje is eigenlijk een soort bouwproject, want je kunt er diverse constructies mee maken. Zo kun je een vorm maken waarbij het rietje door één persoon gebruikt kan worden, maar waarmee uit een aantal verschillende glazen - met allemaal een andere inhoud - tegelijk gedronken kan worden. Maar als je die drinksensatie met anderen wilt delen, kan dat ook! Strawz bestaat uit maar liefst 16 transparante rietjes en 20 verbindingstukjes van rubber, dus dat biedt de nodi ge bouwmogelijkheden. Meer weten? Kijk op www.thdnkgeek.com. Wie altijd en overal zijn of haar stem wil kunnen laten horen, zou dus eigenlijk continu een microfoon op zak moeten hebben. En dat kan. Nouja, niet op zak, maar aan de vinger. Want deze zilveren ring bevat een echt werkende microfoon die aangesloten kan wor den op een computer met het bijgeleverde kabeltje. Maar zelfs als je de microfoon niet gebruikt, is het natuurlijk een bijzonder sieraad voor een echte of wannabe Idol. Op www.etsy.com kun je meer lezen over deze aparte ring. De golf van nieuwe technische snuijes die de markt overstroomt, heeft ook een stukje nostalgie in zijn kielzog. Al die gadgets zijn reuze leuk en han- dig, maar in dit virtuele tijdperk is het soms heerlijk om gewoon een ouderwets potlood tussen de vingers te hebben. Maar dan moet het natuurlijk wel om een bijzondere pot lood gaan. En dit setje potloden is redelijk bijzonder te noemen. Ze hebben het uiterlijk van een ouderwetse potlood, maar de één is een vulpotlood en de andere is zelfs helemaal geen potlood, maar een pen. Een druk op het gummetje op de achterkant en schrijven maar! Bron: www.iwantoneofthose.com. i i/n In 2005 bracht brand voor ruim 700 miljoen euro schade aan in ons land en wie de verwoestende kracht van brand wel eens van dichtbij heeft ervaren, zal weten hoe be langrijk het is om bepaalde bezittingen goed te beschermen. Docu menten, bijvoorbeeld. Paspoort, verzekeringspapieren, foto's, tes tamenten. .je kunt ze in een brandwerende kluis leggen, maar een ander alternatief is de Fire-Resistant Document Bag. De zakken zijn van fiberglas en kunnen een temperatuur van ruim 500 graden Celsius weerstaan. Aangezien de zakken makkelijk mee te nemen zijn, kunnen belangrijke papieren op deze manier ook op reis be veiligd worden. Op www.skymall.com zijn de details te vinden. KIKKERLAND' Een dierenvel op de grond is zeker niet nieuw, maar momenteel wel weer helemaal de trend. Als je wel trendy wilt zijn, maar toch ook lekker afwijkend, kun je in plaats van de bekende koeienhuid of '(ijs)berenvacht' óók kiezen voor een Monster Kleed! Opge bouwd uit allemaal schubben en voorzien van een lelijke kop, is dit monstrueus vel- J letje voor de open haard echt een eye catcher. Het kleed is verkrijgbaar in drie verschillende maten, maar een prijs hebben we niet kunnen ontdekken, dus die zou ook wel eens monsterlijk hoog kunnen zijn. Op ht- tp://longoland.com is meer info te vinden. «IMS» De voorkeur voor bepaal de muziek is heel per soonlijk en iedere CDhcoI- lectie vertelt dus veel over de eigenaar. Als echte muziekliefhebber verstop je die collectie natuurlijk niet ergens in een kastje, maar de meeste opberg systemen laten toch niet veel meer zien dan de rug van een CD hoes. En dat is jammer, want veel hoesjes mogen zeker ge zien worden! De CD Wall Tiles pakken het daarom heel anders aan. Met dit systeem kun je de muur met jouw favoriete muziek volbouwen. Dankzij een slimme ophangmethode kun je de CD's ook zonder problemen van de muur halen of op een andere plek hangen. In welke vorm je ook kiest, leder systeem bestaat uit ne gen muurtegels en meer informatie is te vinden op www.firebox.com. Naast het verstrekken van actu ele, nuttige én leuke informatie, biedt een krant nog veel meer mogelijkheden. En nee, dan hebben we het niet over de be kende 'kattenbak toepassing'. Dankzij de Newspaper Brick Maker kun je van oude kranten stevige 'bakstenen' maken. Niet om mee te bouwen, maar om te verbranden! De sa mengeperste kranten zijn na melijk buitengewoon geschikt om de open haard werkend te houden. Dat scheelt hout én een ophoping van oud pa pier! Newspaper Brick Maker is te vinden op www.taylor- gifts.com.

de Faam | 2008 | | pagina 39