475,- Have Juweliers r»7ffil»lDe Faam Laatste restant wandklokken In de etalage: Bodemprijzen op bodemniveau 50% korting Alle sieraden minimaal 20% korting Alle gouden zilveren sieraden fts, 3 20% - 50% korting Gouden horloges 30% - 50% korting Ruime collectie Briljant Sieraden Hoogste kortingen, beste kwaliteit! Hoge inruil voor oud goud, kapot en gebruikt Veel geld waard! Wij kopen ook op. alles 40korting Gouden heren horloge met lederen band Van 825,- NU SPECIAAL VOOR ^Juwelier - Diamantair - Horloger ,<Se Êi Legitimatie verplicht! Adressen Vermiste en gevonden dieren Woensdag 16 januari 2008 - Pagina 26 GIGA GROTE OPRUIMING v - HRD Gecertificeerd Diamantair Nieuwe Burg 14-16, Middelburg. Tel. 0118-635275 m.u.v. nw. collectie, Seiko, Pulsar -••<5 DOOR INGEZWEEDIJK VLISSINGEN - Dit komische duo, in wit-zwarte outfit, ver blijft samen met zeven soortge- nootjes in het dierenasiel. Plien en Bianca zijn volkomen op el kaar ingespeeld en willen dan ook perse samen naar een nieuwe stek verhuizen. Als on vervalste podiumbeesten clai men ze echter wel de nodige ruimte die hen beslist geboden moet worden! Beide dames zijn naar schatting twee a drie jaar oud en stellig van plan heel lang 'op de bühne te blijven staan.' Plien en Bianca zijn dol op (men sen) kinderen en tamelijk nieuws gierig van aard. Zou het zo maai" kunnen gebeu ren dat deze vrolijke vriendinnen, net zoals La Mama en Prinses, via De Faam een nieuw thuis vin den?! Plien (met snuffelneus in de lucht): "Ze noemen mij ook wel Leeuwenkopje Papillon." Heeft u interesse in het dier van deze week, neem' dan contact op met: Stichting Die renasiel Walcheren, Oost- perkweg 9, Middelburg of te lefoon: 0118-613579. Ope ningstijden: op werkdagen van 13.00 -16.00 uur. Zaterdag van 11.00 -12.30 uur. Voor de gevonden en vermis te dieren kunt u contact op nemen met Marga van Ami- vedi Walcheren via telefoon: 0118-639625 of via http://www.amivedi.n1/site/f rame3.htm Bianca: "Dat komt vast door die malle pluimpjes op je kop, ben je soms blijven hangen in je punk- tijd?" Plien: "Beter punk dan dwergko nijn) zo, die zit!" Bianca (de verstandigste): "Zul len we dan nu maar gaan eten? Er staan spruitjes op het menu". VLISSINGEN - Er komen steeds meer konijnen in het dierenasiel in Middelburg en Vlissingen terecht. Veelal worden zij gedumpt door mensen die zich hebben verkeken op de verzorging van de diertjes. Plien en Bianca zijn hier een voorbeeld van. Konijnen vinden het niet fijn om alleen te zijn. Vandaar dat de beide dames op zoek zijn naar een gezellige, gezamenlijke stek waar zij kunnen wonen, foto ingezweeduk Vermist: 29-12-2007* Vlinder - een poes - Cypers bruin/zwart aan de Veerstraat in Nieuw en Sint Joosland. 12-1* Loesje - zwart/witte poes aan de Dorpsstraat in Biggekerke. 10-1* Duuk - Cyperse kat grijs/bruin met witte poot jes snoetje en buik en een kort staartje. Aan de Leegh- waterstraat Vlissingen. 9-1 *Grassie Konijn - Ca- melkleur - aan de Laan van Nieuwenhove in Middel burg. 4-1 Ozzy - X Noorse Bos kat - cypers rood - Aan de President Wilsonlaan in Middelburg. 7-1* Jingless (linkse kat) Ongec. kater Cypers Bruin/Wit - Toorop- laan Vlissingen Gevonden: 9-1 bij het R.O.C /ge vangenis in Middelburg Ongec. Kater Cypers Bruin en Wit. (jonge kater) Plien en Bianca stelen show

de Faam | 2008 | | pagina 24