Intensief Laatste schot voor Van Rooijen Engelstalige dienst Aglow samenkomst Gant State of Art For Fellows Gaastra Tenson Mc Gregor Ftugo Boss Pierre Cardin Dockers Napapijri Brax Lacoste Woolrich Vintage 55 Van Santen Van Santen Meldt u aan voor de nieuwsbrief op: www.bosmenshop.nl Overlast in Paauwenburg houdt aan DOOR MARCEL VAN DER VOORT VLISSINGEN - "Ik loop 's avonds in Paauwenburg niet veilig over straat. Ei genlijk zou ik een knuppel bij mij moeten hebben", zegt Vlissinger A.J. Schaap over de overlast van jonge ren in zijn wijk. Zijn echt genote durft hun zoon die verderop woont helemaal niet in het donker te be zoeken Het echtpaar Schaap woont aan de Paauwenburgweg en ziet dagelijks de jeugd samen scholen voor de Lidl en op het hoekje bij de videotheek. "Het is niet mis wat daar allemaal gebeurt en wij mogen dat niet onderschatten", waarschuwt hij. Paauwenburg is sinds enige tijd doelwit van jongeren die luidruchtig en baldadig zijn, blowen, alcohol op straat drin ken, intimideren, vernielen en met scooters de buurt onveilig maken. De gemeente en poli tie hebben na een laatste wijk vergadering beloofd zich in te "De politie is in tensief bezig in Paauwenburg", meldt woord voerder M. Vis van de politie Zeeland. "Wij willen overlast in perken. Op vrijdag en zaterdag is er extra toe zicht. Dan verzamelen de jongeren zich daar voor het uitgaan. De politie werkt samen in het Probleem Interventie Team en het Jeugd Interventie Team. De laatste confronteert ouders met het gedrag van hun kin deren", aldus Vis. zetten tegen de hangjeugd. Vooral onder de luifel bij de Lidl en naast de chinees ver blijven de jonge gasten graag. Muziek "Soms sta ik bij de Lidl met mijn vrienden", bekent de 12- jarige Lody. "Dan blijft de poli tie een tijdje staan kijken. Wij draaien daar muziek. Niet eens hard, maar krijgen kritiek van Lody en Jimmy snappen niet dat mensen last var ze hebben, mensen uit de flat", zegt het ventje verontwaardigd. Een bewoonster van de bedoelde flat wil uit angst alleen ano niem reageren. "Het is niet uit te houden. Ik heb last van la waai en agressieve jongeren. En slaap daardoor slecht", zegt de vrouw terwijl ze schichtig haar portiek verlaat. De Visser- straat grenst aan het oude win kelcentrum van Paauwenburg. Boze reacties "Zelf heb ik twee kleine jon gens en daar zullen de mensen ook last van hebben", aldus een man. Zijn buurman is bang voor boze reacties van de hangjeugd en ziet liever niet zijn naam in de krant terug. "Ze hebben de linker spiegel van mijn auto afgetrapt. Dat is een uitgave van 150 euro waar FOTO: IZAAK VERKESTE. ik niets aan heb.", zegt de buurtbewoner triest. Ik woon hier 25 jaar en de laatste jaren is de overlast erger. Ik heb het gevoel dat de jeugd ook uit an dere wijken komt en zich hier indrinkt voordat ze op stap gaan. 's Avonds gaan ze vlakbij de chinees zitten. En roken joints ondanks het blowver bod dat is ingesteld", aldus de man. Woensdag 9 januari 2008 - Pagina 7 WESTKAPELLE - De vrijwil ligers van het KNRM-red dingsstation in Westkapelle hebben afgelopen week het jaar traditioneel afgesloten met het schieten van het wipperkanon. De wipper werd drie keer afgeschoten, een lijnverbinding werd tot stand gebracht tussen piel en kant. Het afschieten van het kanon had dit jaar een feestelijk tintje. De Westkap- pelse vuurleider Ander van Rooijen deed dit voor het laatst. Llij stopt na bijna 25 jaar actief te zijn geweest bij het reddingsstation. MIDDELBURG - Voor de Engels sprekende inwoners van Zeeland wordt zondag 13 januari een Engelstalige kerkdienst gehouden. De dienst vindt plaats in de Gas- thuiskerk aan de Lange Delft in Middelburg en begint om 19.00 uur. Iedereen die eens een kerkdienst wil mee ma ken die anders is van opzet is welkom. Voorganger is ds. Luuk van Deventer. De dienst wordt in nauwe sa menwerking met een aantal studenten van de Roosevelt Academy en de stichting Ti me 4 God georganiseerd. Na de dienst is er koffie. OOST-SOUBURG - In ge bouw de Ark in Oost-Sou burg is op dinsdag 15 januari een samenkomst van de in terkerkelijke organisatie voor vrouwen, Aglow. Spreekster is Mineke Kodde. Aanvang is om 19.30 uur. Niet dringen s.v.p..v 446^ 3047- ingen geldig zolang de voorraad strekt.

de Faam | 2008 | | pagina 7