Bij uw Escura Apotheek ddelen vm MEDICIJN- GEBRUIK VAN DE REE brilmode Nieuwe predikanten voor de protestanten op het montuur, bij aankoop van een complete bril Escura Apotheek zorgt ervoor. dé Weekkrant De Faam 1 gj^ Ons apotheekteam geeft 1 u graag advies. M Apotheek Repertoire Woensdag 9 januari 2008 - Pagina 27 Escura Apotheek Walcheren Middelburgsestraat 94, 4371 EV Koudekerke, Tel: 0118 - 552 900 www.escuraapotheekwalcheren.nl Escura Apotheek Van de Sande Badhuisstraat 30-36, 4381 LT Vlissingen, Tel: 0118 - 412 066 www.apotheekvandesande.nl WINTEROPRUIMING 50% korting Denise Jannah is aanstaande zaterdag te beluisteren, foto: p.r. door tara de vriend VLISSINGEN - "This wo man can make you dream, cry, and fall in love. What more could you desire..." zo schreven de kranten over de getalenteerde en wereldberoemde jazz-zan- geres Denise Jannah. Zij geeft op zaterdag 12 janu ari een nieuwjaarsconcert met de Koninklijke Har monie Ons Genoegen uit Vlissingen. Het nieuwjaarsconcert in de Sint Jacobskerk begint om 19.30 uur. Denise Jannah is ge boren in een muzikaal domi neesgezin in Suriname. Ze heeft vele prijzen in ontvangst mogen nemen onder andere de Gouden microfoon op het nationaal Jazz Zangconcours in Breda en twee Edison Awards. Tijdens het nieuwjaarsconcert in Vlissingen komen uiteenlo pende muziekstijlen aan bod, van klassiek tot jazz en latin. Hierdoor is het concert voor Voor de pauze: Ouverture Dichter und Bauer; Virginia; The Swan on the Hill; Gan- dalf (Uit Lord of the Rings); Malaguena en Pomp and Circumstance. Na de Pauze: Just a closer Walk; Jungle Book; Ive Got You under my skin; It don't mean a thing; Misty; Big Spender; Ipane- ma; Fly me to the Moon en This is my Life. Toegift: You never walk alone een heel breed publiek aan trekkelijk. Het Harmonieorkest van de Koninklijke Harmonie Ons Genoegen uit Vlissingen heeft de bezetting van een symfonisch blaasorkest. Het is samengesteld uit hout- en ko perblaasinstrumenten, aange vuld met slagwerk. Het orkest bestaat uit ruim vijftig leden. Het orkest staat sinds januari 2006 onder leiding van dirigent Albert-John Vervorst. De kerk is vanaf 19.00 uur open. Kaar ten kosten 9,50 euro. door merian kwakkelaar KOUDEKERKE - Aan de Prote stantse gemeente in Koudeker ke zijn de twee nieuwe predi kanten, Marie Therese Reich- mann en Kees den Hertog ver bonden. Zij gaan voor in kerk diensten. Pastoraat vinden bei de heel belangrijk. Marie There se: "Voordat ik predikante werd, was ik godsdienstlerares in Utrecht. Op een dag werd mij gewaagd of ik een uitvaart dienst wilde doen. Tijdens deze uitvaartdienst, voelde ik me 'ge roepen'. Toen ben ik voor pre dikant gaan studeren." Ook Kees den Hertog heeft zich altijd met geloof beziggehouden. "Ik heb voor dominee gestudeerd, maar het heeft lang geduurd voordat ik daadwerkelijk predi kant werd. Toen ik de kans kreeg om in een kerkelijke ge meente te gaan werken, heb ik dat gedaan. Dat beviel me heel goed en zo heb ik besloten om de stap naai- het predikantschap te zetten. Marie Therese: "Wer ken voor God en mensen is prachtig; Heel mooi in dit werk is dat je van mensen mag hou den. In onze preken willen we de taal van de kerkbezoekers spreken. Het is belangrijk dat zij zich aangesproken voelen." Kees vult aan: "Het gaat om mensen en om dat wat hen ten diepste beweegt." Concert van Denise

de Faam | 2008 | | pagina 27