Sport een maandje met ons mee Een heel gezond 2008? Geen probleem! Nieuwe cursus Slank U Fit Van salsa tot aerofit: bewegen op muziek is gezond! Sporten voor bijzondere doelgroepen www.zeelandgezond.nl Wist u dat 42% van de Nederlanders zich heeft voor genomen gezonder te gaan eten in 2008? En dat 36% meer wil gaan sporten en 34% van plan is af te vallen? Dat zijn hele gezonde voornemens. Alleen, uit onder zoek blijkt dat na een half jaar meer dan de helft van de mensen is teruggevallen in het oude gedrag. 1 4 ,lthdul3 Healthclub Zeeland Gezond kan helpen om uw goede voornemens vol te houden. Door te zorgen dat u onder professionele begelei ding meer gaat bewegen, beter gaat eten en daar nog plezier aan gaat beleven ook. Dat garanderen we. Professioneel en gezellig Healthclub Zeeland Gezond, voorheen bekend als De Gezonde Zaak, biedt zeer uitgebreide mogelijkheden om gewoon lekker gezond bezig te zijn. Dat kan alleen of in groepsverband. We bieden onder meer allerlei soorten fitness, pilates, spinning, ste- paerobics, dansconditie, slank-u-fit, bodyshape, start- to-run, seniorenfit, start de dag met en lach, salsalessen en ga zo maar door. Onze healthclub staat bekend om de continue professionele be geleiding. Maar boven alles is Zeeland Gezond gewoon een hele prettige, ontspannen club mensen in allerlei soorten en maten en van allerlei leeftijden. Kom nu zelf kennismaken met de mogelijkheden en de sfeer bij Zeeland Gezond. Vanaf nu kun je tot en met 31 januari 2008 GRATIS en ONBEPERKT komen proefsporten. Bel even voor meer informatie of kom 's langs! i "P ledereen weet het: meer bewegen en beter eten zijn de bepalende fac toren in de strijd tegen overgewicht. Er zijn echter nogal wat praktische problemen waar je tegenaan loopt. Sporten met overgewicht is voor veel mensen niet echt makkelijk. Ook het schaamtegevoel kan meer be wegen in de weg staan. Goede diëtistische begeleiding en verantwoord bewegen met een leuke groep mensen in een prettige omgeving zijn de ingrediënten voor de cursus Slank U Fit. Op basis van een persoonlijke intake bij de bewegingsdeskundige en de diëtist wordt een individueel bewegingsprogramma en een persoonlijk dieetadvies opgesteld. De resultaten liegen er niet om: in zes maanden vallen deelnemers gemiddeld 9 kilo af en stijgt hun fitheidsniveau met twee niveau's, 85% van de deelnemers blijft ook na de cursus bewegen en het percentage uitvallers is bijna nul. Op maandag 14 januari om 9.15 uur en op woensdag 16 januari om 20 uur start de nieuwe cursus. Kom het eens ervaren tijdens een gratis proefles. Bewegen op muziek kun je op allerlei manieren. Bij Steps ge bruik je het welbekende opstapje en bij Bodyshape beweeg je zonder bankje maar gebruik je gewichten en elastieken om de weerstand te vergroten. Maar Zeeland Gezond biedt meer. Je kunt bij ons ook salsalessen volgen, er is een speciaal programma onder de noemer danscon ditie, Ook kun je bij Zeeland Gezond terecht voor Aerofit, waarbij eenvoudige loop-, stap- en springvormen worden afgewisseld met spierversterkende oefeningen. Bij Zeeland Gezond gaan bewegen, muziek, dans en gezónd bezig zijn op alle mogelijke manieren samen. Kom eens langs en ontdek zelf wat het beste bij je past! Voor wie aan het revalideren is na een blessure of speciale oefe ningen moet doen in verband met een kwetsuur of een aandoe ning, is Zeeland Gezond simpelweg de beste keuze. Healthclub Zeeland Gezond heeft namelijk een eigen arts, diverse fysiothera peuten, eigenbewegingsdeskundigen en een samenwerkings overeenkomst met de diëetisten van Zorgstroom. Bovendien kunnen veel vormen van bewegingstherapie in groeps-verband worden uitgeoefend. Ook zijn er veel mensen die oefeningen voor hun revalidatie zo veel mogelijk in groepsverband uitvoeren. Dat is gezellig en werkt stimulerend. Kom eens vrijblijvend kijken bij een van de groepstrainingen. Of kijk op onze site voor meer informatie. Healthclub Zeeland Gezond Schenge 4 4335 XS Middelburg t (0118) 632 050 f (0118) 632 051 info@zeelandgezond.nl www.zeelandgezond.nl fotografie: Marijn Kluijfhout tekst ontwerp: Evenhuis van Broekhoven

de Faam | 2008 | | pagina 23