4M» «s» tnvttugi «pwa» taa&tihaepsn 41» feu» «ylfw *a% weJ Wh das «He» hm» als u toMtutawm daas W) Agttmaalfe Wij wensen u alvast fijne en voordelige Paasdagen. Na alle gezellige en feestelijke decemberdrukte heeft u vast nog niet stilgestaan bij de komende Paasdagen. Misschien goed om dat toch even te doen, want na de dure decembermaand kunt u nu bij Agrimarkt sparen voor gratis Paasboodschappen. U ontvangt vanaf maandag 7 januari 10 weken lang bij Agrimarkt Middelburg en Vlissingen Paasdaalders. Vanaf 30,= aan boodschappen ontvangt u 1 Paasdaalder, vanaf 50,= aan boodschappen ontvangt u 2 Paasdaalders en vanaf 75,= of meer aan boodschappen ontvangt u maar liefst 5 Paasdaalders. Paasdaalders hebben een waarde van €1,50 per stuk. Paasdaalders zijn onbeperkt verkrijgbaar. Dus hoe meer boodschappen u doet bij Agrimarkt, hoe meer Paasdaalders u spaart! In 10 weken kunt u zo met Paasdaalders de waarde van uw Paasboodschappen bij elkaar sparen. U spaart bij Agrimarkt dus niet voor een vastgesteld pakket aan Paasboodschappen. Hierin zitten immers altijd artikelen die u niet gebruikt. U doet vanaf maandag 17 maart gewoon uw Paasboodschappen, zoals u wekelijks uw boodschappen bij Agrimarkt doet. Bij de kassa ontvangt u dan uw persoonlijke Paasboodschappen naar keuze gratis, ter waarde van de door u ingeleverde Paasdaalders. B Op statiegeld, beltegoed, kansspelen, geneesmiddelen, tabak en slijterij artikelen worden geen Paasdaalders uitgegeven. Actievoorwaarden: Paasdaalders worden uitgegeven vanaf 7 januari t/m 15 maart 2008. Paasdaalders zijn niet inwisselbaar tegen contant geld en worden uitsluitend bij Agrimarkt Middelburg en Vlissingen van maandag 17 t/m zaterdag 29 maart geaccepteerd' tegen een waarde van €1,50 per stuk. Het verschil tussen de waarde aan ingeleverde Paasdaalders en totaalwaarde van uw Paasboodschappen dient u nog bij te betalen. Na 29 maart verliezen de Paasdaalders hun waarde. Er worden maximaal 5 Paasdaalders per keer boodschappen uitgegeven.

de Faam | 2008 | | pagina 21