Nu 3 AGU-Libelle regenmantel MSÊÈÊË René Brasser VERS RUNDVLEES Normaal Praktijk voor Chinese geneeskunde Hans Visser Acupunctuur Kruidentherapie Electro-acupunctuur (MORA) 8." per kilo VLEESVEEBEDRIJF J. GOUD Jan van Halst Rennen [HÖÖflG EÖÜ Gazelle met roksysteem (ook droge benen tijdens het fietsen) nog enkele maten MIDDELBURG - BREEWEG Woensdag 2 januari 2008 - Pagina 3 Wij behandelen: pijnklachten; menstruatieproblemen; rugklachten; psychische klachten; moeheid; allergieën; hooi koorts; maag- en darmproblemen; etc. Voor afspraken: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag van 9-17 uur. Amstelstraat 49, Oost-Souburg,'tel. 0118-490084 www.praktijkvisser.nl Vergoeding via diverse zorgverzekeraars mogelijk rechtstreeks van onze boerderij in Baarland. Bij u thuis bezorgd in pakketten van 20 kilo voor Voor informatie en/of bestellingen Burgemeester Vogelaarstraat 17 4435 AR Baarland Telefoon: 0113-639644 Van het door ons gefokte "Blonde d'Aquitaine" vleesvee, laten wij regelma tig een vrouwelijk dier slachten door een ambachtelijke slager. Het gehele rund wordt gelijk verdeeld over alle pakketten, zodat u van elke vleessoort een deel krijgt in de verhouding zoals die aan het rund gezeten heeft. Het pakket bestaat uit: Gehakt, soepvlees, schenkels, tartaar, sukadelappen, lendelappen/entrecole, kogelbiefstuk, bieflappen, rosbief, soep beentjes, haasbiefstuk, magere lappen, biefstuk, lever, riblap en hamburgers. Bij het Zeeuws Museum is Cécile als model begonnen, foto: anda van riet. Thermo Products produceert roestvaststalen rookgasafvoer, lucht toe/afvoer ventilatie-, en industriële systemen. Een zeer geavanceerd machinepark zorgt voor een hoogstaand kwalitatief assortiment aan systemen, geproduceerd volgens de nieuwe Europese richtlijnen. De enkel- en dubbelwandige systemen zijn toepasbaar voor: - open haarden, houtkachels, oliegestookte toestellen - conventionele, VR- en HR-ketels - industriële ovens en bakkerijen - lucht toe/afvoer en ventilatie - sfeerverwarming - etc. Wij verlenen 10 jaar garantie op alle door ons gefabriceerde systemen. Onze schoorstenen staan op eenzame hoogte. Thermo Products B.V. Bedrijfsweg 14. 4387 PD Vlissingen Tel.: (0118) 475479 Fax: (0118) 473537 E-mail: ThermoProduct@Planet.nl Tevens hebben wij de beschikking over een ervaren montageploeg en bent u van harte welkom in onze showroom waar wij kachels, haarden, schouwen en de benodigde accessoires verkopen. Dit keer heb ik niemand het allerbeste voor 1 nieuwe jaar kunnen wensen. Simpelweg geen tijd voor. Ook de kerstrede van Beatrix is langs me heen gegaan. Via via hoorde ik dat zij de onverdraagzaamheid en individualisering in de maatschappij aan de kaak heeft gesteld. Ik j heb het voor kennisgeving aangenomen en ben verder gehold. Oud en nieuw wordt dit jaar door mij niet gevierd. Vroeg naar bed en vroeg weer op luidde het devies. Ook op 1 januari kan er gewoon gewerkt worden. Want een dag niet gehold is een dag niet geleefd. Rennend door het leven, rennend door 2008, zo naar 2009. We worden allemaal meegesleurd. Lees net dat we in 2008 allemaal thuis in kunnen checken voor het vliegtuig. Om de snelheid te verhogen. Het gaat me nog te langzaam. We zouden allemaal een eigen vliegmobiel moeten hebben. Tempo. Elke minuut te laat is verloren ^tijd. De snelheidsbeperkingen zouden i moeten verdwijnen in 2008. Of laat in ieder geval de bekeuringen digitaliseren. 1 Betalen wil ik wel, als het maar geen tijd l kost. Alles wat ophoudt in onze Yvoorthollende maatschappij moet in J2008 verdwijnen. Tanken kost tijd en is dus irritant. Kan iemand dat 's nachts r niet voor ons doen? En wanneer komt die F pil waarmee dat eten in ons lichaam f automatisch verteert? Die momenten op het toilet zijn verloren tijd. Doe dan ook maar pil waarop we de hele dag kunnen k blijven werken, want het verplichte diner aan tafel gaat me komend jaar niet meer lukken. En communiceren met 'vrouw en kinderen kan toch ook via sms? Alles moet sneller in 2008. Om 2007 te overtreffen. Tempo maken en rennen. Anders tel je sowieso niet meer mee. Degene die struikelt heeft pech. Geen tijd voor bekommering. Over hen rennen we keihard heen. Op weg naar 2009... Zeer hoog slagingspercentage in Zeeland (86-90%) - Rijden op dc nieuwste motoren - Gratis theorielessen - Autorijles Aanhanger (KAB) Motorrijles heide categorieën) - Gratis gebruik nan de nieuwste kledinglijn - Training Training verhoogde rijvaardigheid (cat.: A) - Opfriscursus (cat.: A en B) - R.I.S. (rijden in stappen MOTORRIJLES: 20 motorrijlessen examen voertuigbeheersing examen verkeersdeelneming 795,- AUTORULESSEN: 1ste 10 €225,- verkeersschool 0118-4719501417464 www.renehrasser.nl Voor uw auto- en motorrijlessen

de Faam | 2008 | | pagina 3