Spetterende uitdaging! Stay tec Engineering bv DONKERSTEEG MAKVQO Project- Servicemonteur ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK A B Zeeland veer! dé Weekkrant Voorstelling van Jos de Jonge Springen bij de Eendracht Vakantie Bijbel Club Middelburg Een prettige sfeer, veel afwisseling en een grote mate van zelfstandigheid bij 's lands toonaangevende totaalleverancier voor de horeca non-food sector: een nieuwe job en spetterende uitdaging vind je bij het team van Hakvoort Horeca! www.hakvoorthoreca.nl www.staytec.nl De technisch détacheerder met ambitie!! Ben je liever collega dan uitzendkracht? Sluit je dan aan bij ons team Gevraagd: Efektromonteurs in alle disciplines Vereist: VMBO E, MBO E ervaring Of wil je leren via ons? Bel 0113-71 55 11 of mail naar goes@staytec.nl Stationsplein 11c- Goes Erkend leverancier alle zorgverzekeringen (SEMH-erkend) Donkersteeg orthopedische schoentechniek is een jong schoentechnisch bedrijf. Wij bieden een veelzijdige functie die bestaat uit het vervaardigen van onder delen van hoogwaardig en modern orthopedisch schoeisel en aanverwante artikelen. LEERLING ORTHOPEDISCH SCHOENTECHNICUS Goed werken in een sfeer van ruimte en openheid! Eerste medewerker Beheer en Onderhoud (m/v) De gemeente Veere biedt je ruimtewww.veere.nl De Faam Woensdag 2 januari 2008 - Pagina 37 NIEUW EN SINT JOOS- LAND- De Middelburger Jos de Jonge speelt de voorstelling T.A.N.G.O. in Theater De wegwijzer in Nieuw en Sint Joosland. De afzonderlijke letters staan voor een afwisse ling van humoristische en serieuze fragmenten. To be or not to be. To tango or not to tango. Het is op zaterdag 12 januari om 20.30 uur en vrijdag 18 ja nuari om 20.30 uur. En tree kost 8 euro. Reserve ren: 0118602741. VROUWENPOLDER - Het traditionele Nieuw- jaarsspringen voor paar den en pony's is op zon dag 6 januari op Manege de Eendracht in Vrou wenpolder. Aanvang is om 13.00 uur en aanmel den kan via 0118-591384. Inschrijfgeld kost 3,50 eu- ro. MIDDELBURG - In de Herman Faukeliusschool aan het Kuipers Rietberg kwartier in Middelburg is op donderdag 3 januari en vrijdag 4 januari. Het is van 9.45 tot 12.00 uur en voor kinderen van vier tot en met twaalf jaar. Er wordt een Bijbelverhaal verteld en er wordt sa men gezongen en ge knutseld. Meer informa tie via 0118-623271. Wanneer je ons enthousiaste team van medewerkers zou vragen wat ze het meest aanspreekt in hun werk, dan is dat ongetwijfeld de prettige sfeer en de no- nonsense cultuur. Werken bij Hakvoort Horeca staat voor afwisseling en een grote mate van zelfstandig heid binnen een jonge en gezonde onderneming. Met zes vestigingen in Nederland zijn wij toonaan gevend totaal leverancier binnen de horeca non-food sector en richten wij ons op kwaliteit, innovatie en expansie. Onze zeer gevarieerde klantenkring en het uitgebreide assortiment horeca- en grootkeukenap- paratuur zorgen er voor dat geen dag bij Hakvoort Horeca hetzelfde is. Zo blijven onze medewerkers geïnspireerd en gericht op kwaliteit en innovatie. Als ambassadeurs voor Hakvoort Horeca streven zij naar een duurzame rela tie met onze afnemers. Hierbij zijn hun kennis van zaken, aandacht, en inlevingsvermogen onontbeer lijke eigenschappen. 01° Wegens toenemende drukte zijn wij voor de regio Zeeland/Noord Brabant op zoek naar een gemotiveerde allround Project- en Servicemonteur. Uw werkzaamheden bestaan uit: het zelfstandig verhelpen van storingen aan horeca- en grootkeukeninstallaties het verrichten van (preventief) onderhoud Voor deze veelzijdige functie zijn wij op zoek naar collega's die: leergierig zijn en bereid zijn tot het volgen van (interne) cursussen een (elektro-) technische opleiding op MBO-niveau hebben genoten bij voorkeur een STEK-opleiding hebben of deze willen behalen die in het bezit zijn van een rijbewijs B geen van 8 tot 5 mentaliteit Wij bieden een uitdagende functie binnen een succesvolle en groeiende no-nonsens orga nisatie met een een keurig ingerichte bedrijfswagen en alle daarbij behorende arbeidsvoor waarden waaronder een goed basissalaris, ongevallen-, pensioen-, en ANW-verzekeringen, een uitgebreide spaarloonregeling, de keuze uit extra vrije dagen en een breed scala aan studiemogelijkheden. Hebben wij uw interesse gewekt? Schroom dan niet om contact op te nemen met de heer M. den Boer, voor verdere informatie of een vrijblijvende rondleiding, tevens is het mogelijk om een dag te komen proefdraaien, telefoon 0118 -493222. Hij geeft u graag antwoord op eventuele vragen. Ook kunt u telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen. Uw schrifte lijke sollicitatie kunt u richten aan: Hakvoort Horeca Zeeland BV, Postbus 1080, 8300 BB Emmeloord of per e-mail: vacatures@hakvoorthoreca.nl. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde representatieve: Wij bieden: Een goed werkklimaat Goede arbeidsvoorwaarden Salaris conform CAO schoentechniek Mogelijkheid tot scholing en doorgroeimogelijkheden. Sollicitaties richten aan: Donkersteeg orthopedische schoentechniek 's-Gravenpolderseweg 33 - 4462 RA Goes - www.donkersteegschoentechniek.nl 0 AB Zeeland is met haar 100 vaste en tal van uitzendkrachten een begrip in de Zeeuwse groene sector. Al jarenlang verzorgt AB Zeeland de complete arbeidsvoorziening bij vele ondernemingen in deze sector. Wij zijn voor diverse opdrachtgevers op zoek naar: O.a.: grondwerkers, chauffeurs, kraanmachinisten, trekker chauffeurs, hoveniers en mensen die gemotiveerd zijn om alles aan te pakken. Is dit iets voor jou of wil je langskomen om de eventuele andere mogelijkheden te bespreken? Bel voor een afspraak, stuur of mail je CV naar: Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel.: 0113-233 666, e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl GEM EE NT E Voor onze afdeling Openbare Ruimte zoeken wij een Een fulltime uitdaging voor een persoonlijkheid die sturing kan geven aan een groep medewerkers. Je bent planner, coördinator en eerste aanspreekpunt van de opzichter. Je veelzijdige takenpakket omvat o.a. onderhoud van plantsoenen, begraafplaatsen en sport velden, wegen en rioleringen, inclusief materieel en gereedschappen daarvoor. Jouw profiel: Je hebt een relevante MBO-opleiding afgerond voor b.v. groenvoorziener of hovenier (niveau 3). Je hebt enkele jaren ervaring, ook als voorman. Je weet alles van groen plannen en civiel- en cultuurtechniek en je hebt rijbewijs B en E en het certificaat VCA 1. Een mooie job, in de aanloop- of functieschaal 6 (max. 2.334,- salarispeil 1 februari 2007) inconveniëntentoelage van bruto 65,- per maand en piketvergoeding en aantrekke lijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Uitloop naar schaal 7 (max. 2.558,-) is mogelijk. Meer informatie? Bei Huub van de Zande (afdelingshoofd) 0118-555436 of Jan Kole (personeelsadviseur) tel. 0118-555391, of ga naar www.veere.nl. Belangstelling? Stuur uiterlijk op 15 januari 2008 je sollicitatiebrief met CV naar gemeente Veere, t.a.v. afdeling POl, Postbus 1000.4357 ZV Domburg, o.v.v. vacaturenr. 12/07 in de linkerbovenhoek van de envelop of mail naar vacature@veere.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie is niet zinvol.

de Faam | 2008 | | pagina 37