Onderdelinden laat publiek stuiteren Floradore bloemen kado's 21,00 "De Meerkoet" r A. Iets te vieren? 'Diner compleet 50% korting Akkerman slaat nieuwe wegen in A Filmfragmenten van Paul en Menno de Nooijer bij ballet dé Weekkrant De Faam Restaurant, Paviljoen MAANDMENU JANUARI Steengrillen Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes AU in €17,50 p.p.* 3 Gangen menu, of koud - warm buffet, of gourmetten dranken All in €19,50 p.p.* Feestavond - dranken All in €19,50 p.p.* Reserveren gewenst Tel. 0118-470962 j Lcmdlust Traditie als basis voor modern gemeten Dé leukste winkel voor bloemen, kado's decoratie in Vlissingen! bloemstukken boeketten planten bruidswerk uitvaartdecoratie vazen potterie maritiem kaarsen kandelaars Niet schieten "Woensdag 2 januari 2008 - Pagina 34 Opw voor Maandag en dinsdag gesloten Carpaccio van gerookte eendenborst of Slakken in knoflooksaus Moezelwijnsoep of Heldere groentesoep Spies van Ossenhaaspuntjes met pepersaus of Gebakken Koningskoraalvisfilet met remouladesaus Mascarponecrème niet stukjes stoofpeer of Vanille-ijs met warme appeltjes in kaneel en slagroom vanaf 2 personen a 1 7,50 Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel. 0113-586035 Alle All in prijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. bruiloften en partijen, a la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl •Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur een all-in arrangement, inclusief 4-gangenbuffet, drankenbuffet en live muziek voor 39,50 per couvert GOES - Het cabarettrio Niet Schieten komt vrijdag 4 januari met het programma Lovenboys naar Theater De Mythe in Goes, "oh, zo sim en onweerstaanbaar grappig", schreef Spits. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 16,00 euro. Kaartverkoop: 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl. foto: daniel maissan nu elke 2® persoon op de menuprijs foto: joris van bennek0m door j0sie kneepkens GOES - Cabaretier Joep On derdelinden staat woens dag 9 januari in Theater De Mythe in Goes met zijn pro gramma WORST. Joep is een artistieke duizend poot en staat bij het grote pu bliek bekend als postbode Sie- men van het televisieprogram ma Zaai. Ook van de commercial Patu- rain was hij jarenlang het ge zicht. Joep heeft inmiddels drie solo voorstellingen uitgebracht. Daarnaast is hij veelvuldig te zien geweest in toneelstukken van Het Zuiderlijk Toneel, RO- Theater, NNT en Hollandia. Stuiteren In zijn derde solovoorstelling heeft Joep als doel het publiek VLISSINGEN - Jan Akkerman speelde samen met musici als BB King, Alan Price, Claus O germ an, Herman Brood, Sto- chelo Rosenberg, Charlie Byrd, Mike Kenealy en Ice-T. Vrijdag 18 januari speelt hij in 't Arse naaltheater in Vlissingen. Gedurende zijn bijna 50-jarige carrière, deed hij bijna alles wat een muzikant graag zou willen doen. Zelfs nu blijft' hij zichzelf ontwikkelen en slaat nog steeds nieuwe muzikale wegen in met hetzelfde enthousiasme dat zo typerend is voor al zijn projec ten. Aanvang 20.15 um\ Kaarten via vww.uitinvlissingen.nl en 0900- 3300033. wederom te laten stuiteren op het puntje van de rode pluche. Hij danst, zingt, vertelt, typeert, ontroert en gaat voor de volle lach. Hij neemt het publiek moeite loos mee in zijn absurde en ge zellige wereld. Het publiek re ageert zoal Joep het bedoelt: "Leukste voorstelling ooit." "Heel mijn make-up uitgelo pen." "Wederom te gek." en "Ik wil nog een keer!" "Onderdelinden is een meesle pend verhalenverteller die maar weinig nodig heeft om hele we relden op te roepen. Met een simpele grimas en door zijn li chaam in de strijd te gooien, weet hij de lachers op zijn hand te krijgen.hilarisch", meldt De Volkskrant. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 17,00 euro. Kaartverkoop: www.theaterverkoopzeeland.nl en 0900-3300033. door j0sie kneepkens MIDDELBURG - De Roadmu- sical Route 66 staat woensdag 9 en donderdag 10 januari in de Stadsschouwburg Middelburg. Met-Frank Lammers, Loes Ha verkort en Martin van der Star re (Jezus Christ Superstar) in de hoofdrol. Andere belangrijke rollen worden gespeeld door luda Goslinga en Alexandra Al- phenaar. Stand-ins voor de rol len van Tom en De Weg zijn Bastiaan Ragas en Jim de Groot. Het verhaal speelt zich af in een verlaten dorpje aan de Route 66, waar de komst van een vreem delinge de rustige verhoudin gen onder grote druk zet. Route 66 is een opwindende muzikale voorstelling met een live band op het podium. Blues, jazz, rock, folk, pop en country pas seren de revue in bekende songs als Bom to be wild en Get your kicks on Route 66, maar ook in nieuwe Nederlandstalige nummers. Frank Lammers was eerder te zien op het witte doek in Wilde Mossels, De Passievrucht, Shouf Shouf Habibi, Leef! en Zwartboek. Voor zijn rol in Nachtrit kreeg hij in 2006 een Gouden Kalf. Loes Haverkort was te zien in theatervoorstellingen als Titus geen Shakespeare en Ich en in de films Eilandgasten en Sport man van de Eeuw. Ze speelde in de televisieserie Alex FM en mo menteel in Van Speijk. Martin van der Starre vertolkte vorig seizoen de hoofdrol van Judas in de rockmusical Jesus Christ Superstar en ontving hiervoor een nominatie voor de John Kraaijkamp Musical Award voor beste mannelijke hoofdrol. Regie: Titus Muizelaar. Script: Dick van den Heuvel/ Stan La- pinski. Muziek: Fons Merkies. Liedtekst: Sjoerd Kuyper. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 30,00. Kaarten zijn verkrijgbaar via: www.theaterverkoopzee- land.nl en 0900-3300033. Landlustweg 1, Nieuwdorp, T 0113 61 25 89, www.landlust.nl bruiloften en partijen a la carte lunchen en dineren zakelijke bijeenkomsten Coosje Buskenstraat 200 4381 LW Vlissingen Tel.: 0118 - 441 736 info@floradore.nl www.floradore.nl BLOEMEN. KADO'S DECORATIES VLISSINGEN - De jonge Lim burgse choreograaf en danser Joost Vrouenraets brengt vrij dag 11 januari zijn nieuwste choreografie I have a dream, opgebouwd uit dans, film en muziek in 't Arsenaaltheater in Vlissingen. In deze productie omringt Joost zich met kunstenaars die naast hun artistieke pro fessionaliteit één ding met hem gemeen hebben: passie om mensen te raken met nieuwe kunstvormen. De ver maarde filmmakers Paul en Menno de Nooijer hebben de vrije hand gekregen vijf frag menten van de dansers te fil men in de directe leefomge ving van Vrouenraets. De frag menten worden tijdens de voorstelling geprojecteerd op mobiele schermen. Vrouenra ets legt met I have a dream een link tussen de concrete wereld (dans) en de droom wereld (film), waarin hij graag zelf verkeert. De muziek van Shostakovich (pianotrio op. 76) en Tjaikovs- ki (pianotrio op. 50) vormt de basis van de thematiek in de ze productie: melancholie en Weltschmerz. I have a dream wordt opgedragen aan Mauri ce Béjart die onlangs op 80^a- rige leeftijd is overleden. Aanvang: 20.00 uur. Reserve ringen: 0118430303.

de Faam | 2008 | | pagina 34