Wie van deze vrouwen spaart voor een botoxbehandeling? www.skuzzie.nl Voor het antwoord op deze en nog veel meer vragen: dé Weekkrant De Faam Vioolconcert met Mathieu van Bellen Repetitie van het Zeeuws Orkest Nieuwjaarsconcert Illl- Woensdag 2 januari 2008 - Pagina 33 MIDDELBURG - De stoere en hartverwarmen- de theatervoorstelling 'Ronja de Roversdochter' staat donderdag 3 januari op de planken van de Stadsschouwburg Middel burg. Jeugd- en jongeren- theater Het Laagland en haar roversbende maakt in Astrid Lindgrens 100ste geboortejaar, de theaters in Nederland en België onveilig. Met tien ac teurs brengt Laaglandregisseur Inèz Derksen het beroemde boek van Astrid Lindgren al spe lend en zingend tot leven. 'Ron ja de Roversdochter' is een sma kelijk woeste, stoere én hartver warmende familievoorstèlling vol dansende rovers, zingende vogelheksen, muzikale trollen, de geur van bos en een bijzon der kind. Ronja is de dochter van roverhoofdman Mattis. Ze leidt een ruig roversleven sa men met haar familie. Vol woeste mannen met brutale ro versfratsen en grote smoelen, maar met hele kleine hartjes. Ronja leert dat ze zonder angst de wereld in moet stappen. Ze weet dat ze de roversbende van Borka, haar vaders grootste vij and, moet haten. Maar Ronja ontdekt dat ze het lang niet al tijd eens is met alles wat haar ouders beweren. Tijdens een van haar zwerftochten ontmoet ze Birk, de zoon van de vijand. Hij is helemaal niet zo'n geme ne botterik als haar vader zegt. Terwijl Ronja en Birk onafschei delijk worden, liggen hun va ders met elkaar overhoop. de roversdochter mm. .«em* VLISSINGEN - Voor de voorstelling Ronja de Roversdochter van Het Laagland, zijn kaarten te winnen, krijgt dan tevens het boek van Astrid Lingeren erbij. Maak tie volgende zin af: Een échte rover....Surf naar www.hetlaagland.nl om te zien hoe u kunt meedoen en wat de voorwaarden zijn. Aanvang; 19.00 uur. Entree: 10,00 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar via 0900*330003 en www.theaterverkoopzeeland.nl. De voorstelling is geschikt voor iedereen vanaf 7 jaar. foto: onno rqozen. VLISSINGEN - Het grote Zeeuwse viooltalent Mathi eu van Bellen houdt donder dag 10 januari een Nieuw jaarsconcert vanaf 20.15 uur. In de Sint Jacobskerk in Vlis- singen brengt hij een medley uit Porgy and Bess ten geho re en van Copland: Rodeo, vier dance episodes. Na de pauze zal Het Zeeuws Orkest de Walt Disney film Fantas- tia vertonen met live muziek. Entree is 20 euro (CJP 10 eu ro). MIDDELBURG - In aanloop naar de Nieuwjaars Prom- concerten houdt het Zeeuws Orkest zondag 6 januari een openbare repetitie in de Zeeuwse Concertzaal in Middelburg. Van 14.00 tot 17.00 uur kan publiek ko men luisteren, als zij de stilte in acht nemen. DOMBURG - Brassband Apollo uit Domburg gaat 5 januari een spetterend Nieuwjaarsconcert verzor gen in zaal Schuttershof in Domburg. Het concert be gint om 19.30 uur de toegang is gratis. Naast een schitte rend programma van de brassband, waarin ook een basgitarist te horen is, treedt ook bestuba-solist Joop de Haan op. De grappige tuba solo Fnugg Blue, die hij met begeleiding van de brass band speelt, is gecompo neerd door Baadsvik in een arrangement van Svein Gis- ke.

de Faam | 2008 | | pagina 33