Opfriscursus over verkeer Arnemuiden dé Weekkrant De Faam Biodanza cursus Goes Nieuwjaarsconcert met panfluit orgel Veerse Scheepstuig op Watersportbeurs Woensdag 2 januari 2008 - Pagina 24 GOES - In wijkcentrum de Westkant in Goes be gint op dinsdag 15 janu ari weer een Biodanza cursus. Biodanza is een vorm van bewegen waarbij het gaat om de combinatie van mu ziek, beweging en emotie. De cursus bestaat uit tien lessen van 19.30 tot 21.30 uur. Meer informatie over de cursus is verkrijgbaar via het telefoonnummer: 0113- 252662. Ook kan hier aan gemeld worden. Proeven van Kunst ARNEMUIDEN - De Stich ting Welzijn Middelburg houdt in samenwerking met Veilig Verkeer Neder land een verkeeropfriscur- sus voor voetgangers, fiet sers en automobilisten van af 55 jaar. De cursus is in Beaufort aan de Nieuwlandseweg in Arnemui den op 28 januari en 4,11,18 en 25 februari van 14.00 tot 16.00 uur. Verkeersregels, verkeerste kens, rijvaardigheid en een ogen- en orentest komen onder meer aan bod. Deelname 30 eu ro. Aanmelden: 0118-627537 DOOR TARA DE VRIEND DOMBURG - Proeven van Kunst is een succes in de pro vincie Zeeland. De speciale menu's lopen goed in de res taurants die er aan meedoen. Vanaf 10 januari is de kickoff voor Zeeuws-Vlaanderen waarmee het regio-effect wordt versterkt. Proeven van Kunst is een uniek culinair cultureel evenement, waarbij lokale topkunstenaars ver bonden zijn aan toprestau rants in Zeeland. In acht Zeeuwse restaurants zijn spe ciale Proeven van Kunst menu's en na afloop mogen de gasten het onderbord, dat door de kunstenaar beschil derd is, meenemen. Op Wal cheren doen drie restaurants in Domburg mee aan Proeven van Kunst. Als eerste is dat res taurant Carmen Sylva, het res taurant van Badhotel Dom burg. Rem de Boer beschilder de het unieke onderbord Vrouw Mondriaan en Zee. Het Kunstmenu kost 54,50 euro. Restaurant Mondriaan is het tweede restaurant dat aan het project meedoet. Charlotte Molenkamp is de kunstenares die aan dit restaurant haar naam en onderbord verbond. Het speciale menu kost 52,50 euro. Als laatste doet Het Bad paviljoen Domburg aan Proe ven van Kunst mee. Het res taurant opent in maart haar deuren. De Middelburgse kunstenares Juul Kortekaas heeft het onderbord van dit toprestaurant geschilderd. KAPELLE - In de Nederlands Hervormde oude kerk in Ka- pelle is zaterdag 5 januari een bijzonder nieuwjaars concert. Naast de panfluit- orgelcombinatie komt er ook een piano-panfluitcom binatie alsmede vier handen op een piano. Gerlinda van den berg is afgestudeerd als pianiste aan het conservato rium en panfluit studeerde zij in Amsterdam. Samen met Peter Wildeman maakte zij diverse cd's, waaronder de bekende Friends-serie. De entree is 2,50 euro voor kinderen en volwassenen betalen 6,50 euro/ Aanvang 19.45 uur. De opbrengst gaat naar het Shaare-Zedeke Zie kenhuis. VEERE - Shantykoor Het Veerse Scheepstuig uit Veere krijgt een prominente plaats tijdens het openingsgala van Europa's grootste water sportbeurs BOOT 2008 in Dusseldorf. Op 19 januari verzorgt het Veerse koor als enige shantykoor een aantal optredens met zijn vierstem mige internationale reper toire. Het koor is uitgeno digd na het Oostzeeshanty- festival in september, waar zij als beste shantykoor naar voren kwamen. stoel van €169,- voor: Verlengtafel Caressa 180 x 100 cm. Nu van 699,- voor 599,-. Tafel ook vast leverbaar. Stoel Sawa (in diverse lederkleuren leverbaar). Tafel Tuadua. Robuust massief houten teaktafel, (200 100 cm). Nu van €799,- Luxe armstoel met handgreep in silky stof. Eiken dressoir. 200 x 85 x 51 cm. Nu van 999,- voor 739,-. In leder met elektrische verstelling d.m.v. 1 motor (E). In diverse kleuren stof en leder leverbaar. Zitcombinatie Als afgebeeld in stof. Sierkussen nu voor €19,-. In diverse stoffen leverbaar. 3 2-zits bank in silky stof. Uit voorraad leverbaar.

de Faam | 2008 | | pagina 24