PArSkrJ VArJülT JtmT Iklimler (Climates) SHOPPING Center Het sprookje van Azur Asmar Bestel »fAv/sH3!iytiinDe Faam Wat draait er deze week in bioscoop Cine City in Vlissingen? Films in 't Schuttershof in Middelburg NIEUW DAK IN MINDER DAN 24 UUR! BO Mm TIU www.laudi.be voor info bel 0032-36589621 m net Service finaal m Europa Nagelstudio "Princess" 223-delig 's-Gravenpolder, 's-Gravenstraat 47 - Middelburg, Gortstraat 60-62 Oost-Souburg, Kanaalstraat 59 Donderdag 27 december - Pagina 45 Alles is Liefde (AL/grof taalgebruik) Met o.a. Wendy van Dijk en Paul de Leeuw American Gangster (16+/geweld/grof taalge bruik) drugsbaas smokkelt heroï ne naar Harlem tijdens de jaren '70 Bee Movie Engelse en Ne derlandse versie (6+/geweld/eng) Animatiekomedie van en met Jerry Seinfeld en Renée Zellweger. De Wonderwinkel Van Mr. Magorium (AL) In de winkel van Mr.Mago- rium komt speelgoed tot le ven Elizabeth: The Golden Age - Première (12+/geweld/eng) Elizabeth de Eerste moet een aanval van de Spaanse armada van zich afslaan Enchanted OV NL (6+/geweld/eng) Live-action/ animatiefilm Fred Claus (6+/geweld) Fred Claus is de broer van de kerstman en het zwarte schaap van de familie Goud (AL) Documentaire waarin het Nederlandse dameshoc keyteam gevolgd wordt tij dens de voorbereidingen op het wereldkampioen schap 2006. Hitman (12+/geweld/eng) huurling Agent 47 raakt ver wikkeld in een politieke sa menzwering I Am Legend - Première (12+/geweld/eng) Will Smith bestrijdt bloed dorstige, vampierachtige monsters. K3 En De Kattenprins (AL) Derde bioscoopfilm rond K3 Kapitein Rob En Het Ge heim Van Professor Lu- pardi (6+/geweld/eng) gebaseerd op de gelijkna mige stripverhalen van Pie- ter J Kuhn Moordwijven - Première (12+/geweld/eng/grof taal gebruik) Komedie van Dick Maas over drie miljonairsvrou wen en een huurmoorde naar P.S, I Love You - Première Een jonge weduwe komt erachter dat haar overleden echtgenoot tien berichten heeft nagelaten Run Fat Boy Run (6+/geweld/grof taalge bruik) Komedie met Simon Pegg die zijn verloofde voor het altaar liet staan en na zes jaar spijt de marathon gaat lopen om zichzelf voor haar te bewijzen Saw 4 - Voorpremière (16+/geweld/eng) honor Scheepsjongens Van Bon tekoe (9+/geweld/eng) Familiefilm naar het be roemde boek van Fabricius Surfs Up-NL (AL) Animatiefilm over surfende pinguins The Golden Compass (6+/geweld/eng) NL ver sie Fantasyfilm met Nicole Kidman en Daniel Craig Doordat De Faam vervroeg- de afsluittijden had, waren de precieze data en tijden voor de films nog niet be kend. Kijk op www.cineci- ty.nl of bel 0900-24632489. 'The Dancing Path' beoogt het vrijmaken van levensenergie door dans. Je lichaam vindt haar eigen beweging, mits je de controle van je denken kunt loslaten. Wanneer je kunt Zijn in het Nu, en jezelf én datgene vorm geeft wat in je leeft, biedt de dans je mogelijkheden tot transformatie naar lichaam, ziel en geest. Intensieve dans maakt schoon en vult je met energie, wat leidt tot meer helder heid en diepere inzichten in jezelf en je levenssituatie. Het stelt je in staat om boven je beperkte waarneming uit te stijgen en je bewustzijn te verruimen. Een danssessie wordt ingeleid met een meditatie en deelmoment. De ritmes waarop gedanst wordt, gaan van zacht en vloeiend, naar krachtig en opzwepend, en van speels en licht, naar innerlijke stilte. Krachtig geluid daarbij werkt vitali- serend en bevrijdend. Elle van Rooij is een gepassioneerd trainster. Zij begeleidt haar medemens in de Zoektocht naar Zichzelf. Zij geeft les op diverse lokaties in Nederland. (Zie voor meer info over Elle van Rooij en haar werk de website www.dancingpath.nl of vraag de folder aan) Maandagavond Vrijdagochtend: Woensdagavond: Vrijdagavond: Dansdagen: Middelburg - balletzaal muziekschool - 19.30-21.30 uur. Wekelijks. Kennismakingsles ma 7-1. (Tijdig opgeven. Nog beperkt plaats) Middelburg - balletzaal muziekschool - 9.30-11.30 uur. Elke 14 dagen. Data zie website folder. Kennismakingsles vrij 18-1. Rotterdam - centrum Djoj-18.30-20.30 én 20.45-22.45 uur. Wekelijks. Noordgouwe (Schouwenduiveland)-de Schouw-19.30-21.30 uur. Elke 14 dagen. Data zie web site folder. Kennismakingsles vrij 11-1. (Tijdig opgeven, nog beperkt plaats) Zaterdag 1-3 Middelburg Zondag 6-4 Rotterdam Zaterdag 7-6 Middelburg (Staan los van elkaar) Tijd 10.30 - 17.30 uur Voor aanvraag folder of opgave cursus of kennismakingsles middels inschrijfstrook 0118-617781 06-51762783 dancingpathelle@tiscali.nl Website: www.dancingpath.nl MIDDELBURG - Recensie Jan Pieter Ekker over Iklimler: "Terwijl de zon onbarmhartig schijnt, slenteren een man en een vrouw tussen een verla ten, antieke ruïne aan de Turkse Zuidkust. Hij frutselt aan zijn fototoestel. Zij staat ongeïnteresseerd te gapen. 'Verveel je je?', vraagt de man als hun wegen elkaar kruisen. 'Nee', luidt het verrassende antwoord van de vrouw. Als de man even later stmikelt, zit de wouw op een afstandje te lachen. Eventjes maar, daar na betrekt haar gezicht weer. De digitale fotografie is over weldigend, de shots zijn zeer zorgvuldig gekwadreerd". Vrijdag 19.30 /zaterdag 22.00 en woensdag 20.00 urn-. Re serveren: 0118-613482. Azur Asmar (AL) Franse animatiefilm over een blonde en donke re jongen, die als broers worden grootgebracht, do/vr/ma/wo 14.00 uur Das Leben der Anderen (12+/grof taalgebruik/eng) Meesle pende thriller over mensen die als ratten in de val zit ten in Berlijn, do 20.00 uur Venus (6+/geweld/eng) Komisch verhaal over twee veterane acteurs en een tegen draadse tiener. Met Peter O'Toole. vr 22.00 uur za 19.30 uur zo/di 20.00 uur. De film Iklimler is komend weekend te zien in film theater 't Schuttershof, foto: p.r. MIDDELBURG - Azur Asmar is een sprookjes achtige tekenfilm. De hoofdpersonen zijn de blonde Azur en de donke re Asmar. Ondanks de verschillen, worden ze als broers opgevoed. Natuur lijk knokken ze wel eens met elkaar, maar naar de buitenwereld toe, vor men ze altijd één front. Alle ruzies worden boven dien spontaan vergeten wanneer Asmars moeder Jenane hen het sprookje vertelt van de Djinn, een prinses met magische krachten die in een zwaarbewaakt paleis woont. Eenmaal volwas sen gaan ze allebei op zoek naar de sprookjes van hun jeugd, over de geheimzinnige en mach tige Djins. Ze zijn vooral benieuwd naar het ver haal over de mooie fee die al levenslang zit opgeslo ten in een berg. Beide jon gens hebben zich voorge nomen de fee te bevrijden en met haar te trouwen. "Animator Michel Ocelot koos voor een andere vi suele stijl om dit sprookje te vertellen, maar toont weer een verhaal onweer staanbaar verhaal." do/vr/ma/wo 14.00 uur. Zonder uw bestaand dak af te breken, geplaatst in één dag in alle weersom standigheden. Vuurvast, wind en hagel- stendig, geluidswerend en isolerend. OOK PLATTE DAKEN EN DAKGOTEN. JAAR FAMILIEBEDRIJF In samenwerking met Van Zantvoort-Libert, en Goedons uit Geetbets BON voor gratis prijsbestek of documentatie Naam: Adres:Nr.: Postnummer:Plaats:Tel. privé: LAUDI BVBA - Koningshoflei 15 - 2900 Schoten - www.laudi.be BEL NR. 0032-36589621 - Alle werkdagen weekends vanaf 7.30 tot 23.00 uur. eenvoudig Unieke SCHLECKER r„tnn; bestel via Internet: www.SCHLECKER.com bestel via telefoon: 0900 7777444 0.20 p/min) SCHLECKER brengt het naar uw huisadres naar uw SCHLECKER filiaal of naar een ander gewenst adres Makkelijker kan het niet: Natuurlijk betaalt u O.- Euro* verzendkosten minimaal bestelbedrag slechts 15.- ./'/yjuvjj Nail Studio Met deze nagelstudio met 10 originele Swarowski-kristallen, houden kunstnagel bijzonder lang en worden uw eigen nagels ontzien. De set bestaat uit Lichtuithardingsapparaat met 1 UV-uit- hardingslamp, UV-gel, nagellijm, finishoplossing, nagelolie, nagelschaar, polijstvijlen, zandbladvijl, bokkepoötje, polijstblok en 200 kunstnagels. Advertentie geldig vanaf 27.12.2007 t/m 08.01.2008 zolang de voorraad strekt. Prijswijzigingen voorbehouden.

de Faam | 2007 | | pagina 45