Ben jij De pester gepa) Stralen doe je zo! www.career-co.net een ambitieuze medewerker in zorg welzijn niveau 3? ziekenverzorgende verzorgende thuiszorg mdgo-er verpleegkunde leidster kinderopvang sociaal pedagogisch werker V Arduin biedt je een baan en de opleiding tot Supportwerker niveau 4 Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl En wil je van je niveau 3 graag niveau 4 maken? Supportwerker niveau 4 Career Co. ligt nu in de winkel. Of word abonnee en lees Career&Co. in je luie stoel! Werken met plezier, passie en succes! Van 3 naar 4: Begin 2008 zal een eerste groep kandidaten, die reeds beschikken over een niveau-3 opleiding bijvoorbeeld (zieken-)verzorgende, mdgo- verpleegkundige, leidster kinderopvang, KV/JV of SPW, aangevuld met enige werkervaring, de mogelijkheid worden geboden om opgeleid te wor den als Supportwerker op niveau 4. Je werkt en leert binnen Stichting Arduin met ondersteuning van ervaren docenten van het ROC Zadkine en coaches van Arduin. Werken en Leren: De functie: Informatie bijeenkomst: Doen! De opleidingstijd bedraagt 1 tot 1,5 jaar afhankelijk van de reeds bij jou aanwezige competenties. Arduin vergoedt de opleidingskosten volledig en een deel van de studie-uren. De CAO Gehandicaptenzorg is van toepas sing, daarnaast biedt Arduin een aantrekkelijk pakket arbeidsvoor waarden. De grootte van het dienstverband wordt in overleg vastgesteld. Tijdens de opleidingsperiode werk je als zorgmedewerker in een vast team op een woon- of werklocatie in de regio Zeeland volgens een wisselend rooster met o.a. slaap- en weekenddiensten. Daarnaast ga je op een vaste dag in de week naar de lesdag in Middelburg en werk je aan je persoon lijke ontwikkeling. Het ondersteunen van cliënten om deel te kunnen nemen aan de maatschap pij. Het stimuleren van de zelfredzaamheid, ondersteunen en verzorgen daar waar nodig. Je werkt in een zelfsturend team. Samen met je collega's zoek je naar nieuwe mogelijkheden om de ondersteuningsvragen te realiseren. Op woensdag 9 januari a.s. ben je om 10.00 uur van harte welkom op een van de informatiebijeenkomsten voor deze vacature. Naast informatie geven wij dan graag antwoord op je vragen. Graag vooraf aanmelden door een mail te sturen naar po&o@arduin.nl of te bellen naar 0118-434531. Wil jij werk maken van je carrière binnen de zorg? Je schriftelijke reactie, met je motivatie en een CV kun je mailen naar po&o@arduin.nl of sturen naar Stichting Arduin, Sector PO&O, Postbus 85, 4330 AB Middelburg. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Isabella Goeree of Maurits van Luijk, personeelsfunctionarissen, telefoon: 0118-434535/536. Ook al is ze een van de jongsten bij Van Kempen en Begeer, Chantal Krul heeft misschien wel de langste functietitel in het bedrijf. Als Junior Product Deve lopment Manager is het haar taak om naar hartelust met productideeën te stoeien en daar de mooiste produceerbare producten van te maken. En dat. vindt zij helemaal top! Je stelt geen vragen, wilt niet weten hoe het tot stand is gekomen en neemt niet actief deel aan het gesprek. Kortom, bij een beoordelingsgesprek is vaak sprake van eenrich tingsverkeer waarbij je slikt wat je te horen krijgt. Toch kan een eventuele slechte beoordeling vervelende ge volgen voor je hebben. Veel vervelender dan een beetje buikpijn vooraf. Daarom wat tips om je goed voor te bereiden. Een afdelingsdirecteur probeert een leidinggevende medewerker langzaam 'een bureau onder de trap' te geven, dan wel overspan nen te maken. Helaas voor de directeur bedacht de medewerker een contrastrategie... Als je jong bent, wil je graag ouder lijken. Ben je ouder, dan zou je willen dat je de eeuwige jeugd had. Maar waarom eigenlijk? Vaak is het omdat je serieus genomen wilt worden, je wilt overtuigend over komen. Volgens Career&Co. kun je jong, vitaal en krachtig overkomen, ongeacht je leeftijd! Dat plezier geen (leefjtijd kent, daar weet Benny Jolink alles van. Hij zit al jaren in het vak en het binden en boeien van jonge én oude lui is voor hem en zijn medeband leden een oud maar heel normaal vak. werker» metptótwt, pawe

de Faam | 2007 | | pagina 40