Muziek als in de film Gratis luisteren SAVERS Golden Tulip Sociaal pedagogisch werker? Supportwerker niveau 4 0118-434535/536 www.arduin.nl Overtreding over de grens niet gratis Mechanisch monteur (allround) Machinaal verspaner met of zonder CNC-ervaring Medewerker interne logistiek Medewerker Plaatwerkerij: Industrieel lakverwerker Spuiter: Wil je van je niveau 3 graag niveau 4 maken? Arduin biedt je een baan en de opleiding tot Donderdag 27 december - Pagina 38 SANDiNGMASTER GRiNDiNGMASTER Timesavers International B.V. te Goes is onderdeel van de Timesavers Groep, wereldwijd de meest vooraanstaan de producent van industriële breedbandschuur- en slijpmachines. De Groep heeft vestigingen in Nederland, Amerika en Taiwan. Vanuit Goes realiseren we met een team van circa 95 mensen de verkoop, ontwikkeling, en productie van met name hoogwaardige metaalmachines, voor klanten over de hele wereld. Wij onderscheiden ons door een sterk innovatief vermogen, technical leadershipt en een grote mate van flexibiliteit naar onze klanten. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar: De functie: Binnen de assemblageafdeling verricht je zelfstan dig allerhande montagewerkzaamheden, waarbij jouw individuele kwalificaties worden ingepast binnen een team van mensen. Je weet je te profile ren als een (bij voorkeur) allround Mechanisch mon teur, waarbij elektrotechnishe ervaring een pré is. Naast de standaard montageactiviteiten kun je ook werktuigbouwkundige tekeningen en pneumati sche schema's lezen. Vereist: Een volwaardige opleiding MTS werktuigbouw of gelijkwaardig niveau. Enige jaren ervaring in montagewerkzaam heden bijwoorkeur machinebouw. Affiniteit met elektrotechniek. Zelfstandig kunnen werken en goede communi catieve vaardigheden zijn noodzakelijk. Je bent een teamspeler, met een enthousiaste en dynamische inslag. De functie: In onze machinefabriek is je hoofdtaak het (conven tioneel of CNC) draaien en frezen van machine onderdelen die benodigd zijn voor onze breed- bandschuurmachines, verder ben je flexibel inzet baar in deze fabriek op diverse overige bewerkings stations. Vereist: Een opleiding op vmbo-niveau Kenteq SOM draaien en frezen Zelfstandig kunnen werken CNC ervaring is een pré Enige jaren werkervaring in soortgelijke functie De functie: Je bent verantwoordelijk voor het verzorgen van het intern transport van onderdelen en staalconstruc ties. Verder houd je je bezig met laden en lossen van vrachtwagens m.b.v. heftruck en het reserveren en ophalen van onderdelen. Vereist: Een opleiding op lts/vmbo-niveau Ruime heftruck/reachtruck-ervaring Zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken Geen 9-5-mentaliteit De functie: In onze plaatwerkerij ben je verantwoordelijk voor het bedienen van de schaarbank en het verrichten van diverse andere voorkomende werkzaamheden binnen deze afdeling. Vereist: Een opleiding op lts/vmbo-niveau Tekening kunnen lezen (werktuigbouwkundige) Heftruckervaring Bij voorkeur enige ervaring in een soortgelijke functie De functie: Je brengt zelfstandig grond- en aflak aan met onze moderne lakspuitinstallatie. Verder ben je verant woordelijk voor de logistieke afhandeling met betrekking tot de te verwerken producten voor en na het spuitproces. Vereist: Een opleiding op lts/vmbo-niveau, aangevuld met SOM industriële lakapplicatie of soortgelijk Je hebt een aantal jaren ervaring in soortgelijke functie Zelfstandig kunnen werken en communicatief vaardig Geboden: Bij Timesavers International B.V. werk je samen met zeer betrokken medewerkers voor wie collegialiteit en kwaliteit vanzelfsprekend is. Tevens bieden wij een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden, en zijn we aangesloten bij de Metalektro CAO (de Grootmetaal). Al met al een fijne werkplek binnen een dynamisch internationaal bedrijf! Reageren? Stuur een korte brief met cv naar Timesavers International B.V., afdeling Personeelszaken, t.a.v. mevr. G.J. Trimpe, Postbus 68, 4460 AB Goes. E-mailen kan ook naar Gtrimpe@Timesaversint.com. Zie ook www.Timesaversint.com. Wie denkt dat je het over de grens niet zo nauw hoeft te nemen met de verkeersregels, omdat een bekeuring toch niet geïnd zal worden, moet voortaan op z'n tellen passen. Binnen Europa is namelijk afgesproken dat de landen deze boe tes bij hun inwoners zullen innen. In Nederland gaat dat - net als met alle boetes - gedaan wor den voor het Centraal Justitieel Incassobureau. Een buitenlander die in ons land tegen een be keuring aanloopt, zal in eigen land hetzelfde overkomen. Behalve voor geldboetes opgelegd door de strafrechter, geldt de nieuwe regeling ook voor verkeersboetes - bijvoorbeeld voor te hard rijden - en voor de door de strafrechter op gelegde verplichting om het slachtoffer scha devergoeding te betalen. De lidstaten vragen elkaar geen vergoeding, maar mogen het geld wel zelf houden met uitzondering van een scha devergoeding. Lezers van deze krant kunnen gratis genieten van de muziek van het Orkest Koninklijke Luchtmacht. Voor de lezers is een enorm prijzenpakket beschikbaar: - Een VIP-arrangement voor twee personen bij de première van de voorstelling in Den Haag op 20 januari 2008. De win naars worden ontvangen in het Golden Tulip Bel Air Hotel in Den Haag, worden per limousine naar het theater gebracht en zijn daarna VIP-gast bij de première van Hollywood in Concert met Lee Towers en Anita Meyer. Na de voorstelling zijn de winnaars te gast op het feest met andere gasten, de artiesten en bekende Nederlanders. Na het feest is er een overnachting in het Golden Tulip Bel Air Hotel in Den Haag. - Vijf dvd-pakketten met daarin dvd's en cd's van Songfesti val in Concert, Queen in Concert en The Beatles in Concert - 50 maal twee vrijkaarten voor een voorstelling van Holly wood in Concert. Kans maken? Sms dan WIN(spatie)HIC(spatie) en het nummer van de zaal van voorkeur: (1) 11 januari 2008, Spant, Bussum (2) 20 januari 2008, World Forum Theater, Den Haag (3) 14 februari 2008, Agora Theater, Lelystad (4) 18 maart 2008, Nieuwe Luxor, Rotterdam (5) 29 maart 2008, Theaterhotel, Almelo (6) 3 april 2008, Stadsschouwburg, Sittard (7) 29 mei 2008, Martiniplaza, Groningen Zend de sms naar 2121. U ontvangt één retour-sms a 40 cent. BEL AIR HOTEL een serie, waarin onder andere Beatles in Concert en Songfesti val in Concert vooraf gingen. Tot grote trots van de leiding, want er is verder geen enkel mi litair orkest ter wereld dat dit soort concerten mag uitvoeren. In Hollywood in Concert ko men grote legenden van hef witte doek voorbij: Marilyn Monroe, Frank Sinatra, Gene Kelly en Fred Astaire en vele an deren. Bepaald geen straf voor Lee Towers en Anita Meyer om zich in dat lijstje te kunnen scharen. Zeker gezien de ma nier waarop dat gebeurt. "Kijk, ik heb een heleboel natuurlijk al gedaan," zegt Lee Towers, ver wijzend naar zijn Hollywood- album. En natuurlijk zijn gala's in Ahoy. "Maar," spreekt Anita ook na mens haar collega, "het is altijd mooi om de gelegenheid te krij gen met een groot orkest op te treden. Dat gebeurt toch ook weer niet zo heel vaak. En dan hebben we nog zo'n heel goed orkest ook." "Gekoppeld aan grote arrangementen," breekt Lee Towers in. "Die jas die past mij goed." Leen en Anita kijken uit naar de orkestreeks en hebben allebei ook hun specifieke voorkeur. Anita Meyer noemt een Barbra Streisand-medley. "Maar wat ik ook erg leuk vind, is dat de mu ziek uit Fame nu ook voor het eerst voor een groot orkest gear rangeerd is." En Lee Towers? "Circle of Life uit the Lion King. Dat is een fantastisch stuk. Daar kan ik echt m'n jas bij uittrek ken." Meer informatie en het comple te tourschema op www.holly- woodinconcert.nl. "Voor mij is het natuurlijk een inkoppertje." Lee To wers laat er geen twijfel over bestaan: hij is de meest aan gewezen man om een gast rol te vervullen in de show Hollywood in Concert van het Orkest Koninklijke Luchtmacht. Veel num mers bracht hij de afgelo pen jaren al op het podium. Iets dat voor Anita Meyer evenzeer geldt. Lee Towers en Anita Meyer zeg gen het altijd leuk te vinden om samen iets te doen. Voor de voorstelling Hollywood in Con cert, waarbij filmmuziek cen traal staat, worden de twee sa men gepresenteerd. Toch tre den ze maar bij een beperkt aantal voorstellingen ook echt samen op. "We zijn allebei spe cial guest," legt Anita Meyer uit. "Maar voor ons allebei geldt dat ons schema een jaar van tevo ren al bijna vol is. Het was daar om passen en meten om de FOTO: ED DEWAERHEIJT voorstellingen in ons schema in te passen." "Maar waar we sa men optreden maken we er wel een echt feest van," vult Lee aan. Het Orkest Koninklijke Lucht macht heeft de afgelopen jaren een reputatie opgebouwd met zijn theatershows. De show, waarin filmmuziek de hoofdrol speelt, is alweer de twaalfde in

de Faam | 2007 | | pagina 38