Zaalvoetbalvereniging Jeremiasse Care2Move is op zoek naar nieuwe coiiega's Planner m/v (fulltime) Buitendienstmonteur m/v (fulltime) De Domburgse zaalvoetbalclub bestaat 25 jaar dé Weekkrant De Faam MIDDELBURG I VEERE Wedstrijden van het Zeeuws Elftal Voetbaltoernooi De Noormannen Start Olmenhof Hennepkwekerij Fietser gewond Woensdag 19 december 2007 - Pagina' 69' Vervolg van pagina 68. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tij dens openingstijden inzien bij de cen trale publieksbalie van het gemeente huis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op onze website www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/VOORLO PIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten die door de gemeente worden genomen kan een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeente raad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de argumenten aie in het bezwaarschrift worden genoemd en dan een nieuw besluit nemen. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen. Iemand moet rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorzie ning gevraagd worden bij de Recht bank. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Rechtbank Middelburg, sec tor Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor informatie kunt u bellen: (0118) 555 444. Domburg, 19 december 2007 Burgemeester en wethouders van Veere Van Breugel Care2Move, Breva Care2Move, Jeremiasse Core2Move Alle gulle gevers op een rij. de Sint, de Kerstman èn jij www.heifer.nl giro 4663 Jeremiasse Care2Move levert oplossingen voor mindervalide mensen, maar ook producten die voorzien in een zorgbehoefte of het comfort verhogen. Productgroepen zijn: babycare, bad-/douche- en toiletvoorzieningen, bedden, fauteuils, fietsen, handige hulpjes (ADL), liften, loophulpmiddelen, matrassen, rolstoelen en scooters. Allemaal producten die mensen in staat stellen om thuis en in de werkomgeving zo onafhankelijk en comfortabel mogelijk te functioneren. Tevens hebben we een gratis kortdurende uitleenservice. Het klimaat is al veranderd Steun de mensen die nu worden getroffen door de gevolgen van klimaatverandering, zoals overstromingen en extreme droogte. Word donateur van FairClimate, kijk op www.falrclimate.nl FairClimateccco Voor versterking van ons team in Goes zoeken wij een: Een-schaap is een kostbaar geschenk voor een arm gezin in Roemeniè. Ze geeft dagelijks verse melk en wol voor warme truien en dekens. Een deel van de opbrengst wordt verkocht waardoor de familie een inkomen verdient. Echt een cadeau waar zij èn u het warm van krijgenl p; U kunt voor kerst een schaap cadeau geven aan een ge2in in Roemeniè. Met een zaalvoetbaltoemooi in de Halve Maan in Oostkapelle viert de Domburgse Zaalvoetbalvereniging op 23 december het 25-jarig bestaan. Chiel Maranus, Wilco van Eijzeren en Martijn Minderhoud organiseren het evenement foto: izaak verkeste. door peter vrancken OOSTKAPELLE - De Domburgse Zaalvoetbal vereniging laat het vijfde lustrum niet zo maar aan zich voorbijgaan. "We zijn een echte vriendengroep die op dinsdag en donder dag op het veld voetballen bij Domburg, op zondag op het veld staan en op vrijdag eerst zaalvoetbal len en er vervolgens onze stapavond van maken. Echt prestatief zijn we niet ingesteld. Gezelligheid staat bij ons gewoon voor op", zegt Martijn Minder houd, een van de organi satoren van het toernooi. Het toernooi op 23 de cember staat niet alleen in het teken van het jubileum van de vereniging, maar VUSSINGEN - Het Zeeuw se voetbalelftal speelt op vrijdag 4 januari 2008 om 19.30 uur op het hoofdveld aan de Irislaan in Vlissin- gen een wedstrijd tegen profclub RKC - Waalwijk. Coaches zijn Paul Telussa en Kees Bastiaanse. Jong Zeeland treedt op woens dag 9 januari 2008 aan te gen Jong Cercle Brugge. Deze wedstrijd wordt ge speeld op het terrein van v.v. Terneuzense Boys in Temeuzen aanvang 19.30 uur. Coaches Jong Zee land: Ad Roovers en Edwin Kriens. WESTKAPELLE - Voetbal vereniging De Noorman: nen houdt maandag 24 de cember een zaalvoetbal ook wordt er gestreden om het regionale zaalvoetbal kampioenschap. Maar naast het sportieve deel is er in de Halve Maan in Oostkapelle op 23 decem ber vanaf 10 uur ook ruim- te voor ander vertier. "Een kwart eeuw bestaan is na melijk best een feestje waard", vindt Minder houd. Dus daarom zijn er ook dartswedstrijden voor de deelnemende zaalvoet balteams. Na afloop van de sportieve bezigheden vólgt de prijsuitreiking. De Domburgse Zaalvoetbal- kersttoumooi. Er doen 84 deelnemers aan mee. Zij spelen van 8.30 tot 13.45 uur in teams van zes, vijf of vier mensen. De wedstrij den in sportzaal De Bellink duren 8 of 10 minuten. MIDDELBURG - Wethou der Albert de Vries gaf maandag 17 december het startsein voor de bouw van Olmenhof. De Olmenhof is een nieuw woongebouw voor senioren dat uit 48 3- kamer appartementen be staat. Het complex verrijst aan de Olmenlaan op de plek van de voormalige Grif fioen-mavo. Van de 48 ap partementen zijn er 24 speciaal bestemd voor mensen' met een CIZ indi catie voor zorg. Bijzonder aan Olmenhof is de aan wezigheid van een service punt van Zorgstroom. vereniging telt zo'n dertig leden, waarvan het me rendeel actief is. "Concur rentie met het veldvoetbal hebben we eigenlijk niet, omdat we niet op zaterdag voetballen. Bij de zater dagclubs ligt dat natuurlijk anders vanwege bles sures". Evenals veel ande re Zeeuwse zaalvoetbal verenigingen komen ook de Domburgse zaalvoet ballers uit in de regionale zaalvoetbalcompetitie Walcheren. Twee teams zijn daarvoor ingeschre ven en beide teams preste ren momenteel bijzonder goed. Het eerste team komt uit in de tweede klasse terwijl het andere team deel neemt aan de competitie in de vierde klasse. VUSSINGEN - De politie heeft vorige week woens dag in een woning aan de Schuitvaartgracht inVliss- ingen een hennepkwekerij opgerold. De kwekerij be stond uit tweehonderd planten en was op de bo venste etage van de wo ning aangelegd. De stroom werd buiten de meter om afgetapt. De bewoner heeft een proces-verbaal gekre gen. ARNEMUIDEN - Op de Oranjepolderseweg in Ar- nemuiden is donderdag om 18.15 uur een 52-jarige Middelburger zwaar ge wond geraakt. De fietser werd door een 20-jarige automobiliste uit Arne- muiden aangereden. De man is naar het ziekenhuis in Antwerpen gebracht. Als planner ben je eindverantwoordelijk voor de buitendienst, je stuurt de buitendienstmedewerkers aan en zorgt ervoor dat alle routes zijn ingepland. Je bewaakt de levertijden van de goederen en draagt zorg voor de uitvoering van de serviceorders. Je hebt dan ook regelmatig telefonisch contact met onze klanten. Tevens houd je een duidelijk overzicht bij mbt de managementinformatie. Voor deze functie vragen wij: HBO-werk/denkniveau, een stressbestendige en commerciële klantgerichte instelling, goede sociale vaardigheden, geen 9 tot 5 mentaliteit, enige ervaring in een soortgelijke functie. De service-monteur voert bij onze cliënten thuis reparaties en kleine aanpassingen uit aan elektrische en handbewogen rolstoelen en andere voorzieningen. Als buitendienstmedewerker is hij/zij zelf verantwoordelijk voor het eindresultaat. De functie wordt in principe uitgevoerd in dagdienst van maandag tot en met vrijdag, maar de service-monteurs draaien, volgens rooster, periodiek avond- en weekenddiensten. Voor deze functie vragen wij: een opleiding op MBO-niveau, bijv. MTS werktuigbouwkunde of motorvoertuigtechniek, de bereidheid de productkennis uit te breiden en zich te specialiseren in de revalidatietechniek, een service- en klantgerichte instelling, geen 9 to 5 mentaliteit, goede sociale vaardigheden. Care2Move biedt haar medewerkers: interessante, gevarieerde werkzaamheden met een grote mate van zelfstandigheid, ruimte voor eigen initiatief en ontplooiing, een prettige werksfeer binnen een groeiende organisatie, goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV vóór 7 januari 2008 naar: Jeremiasse Care2Move, t.a.v.: Olaf Stuitje, Verrijn Stuartweg 43,4462 GE Goes, telefoon 0113-211274 of stuur een E-mail naar ostuitje@jeremiasse.nl Voor meer informatie over Care2Move verwijzen wij u naar onze website: www.care2move.nl - is® yjgr* Zorg voor bewoging "«Sr Smt ST Jeremiasse Care2Move Verrijn Stuartweg 43 4462 GE Goes Tel.: 0113-211 274 Fax:0113-270 119 www.care2move.nl

de Faam | 2007 | | pagina 69