Archief zoekt Vlissingse stukjes Burgers willen geen nachtelijk licht meer DE PANTALON Stichting Arduin Supportwerkers m/v Vierhandig pianoconcert in concertzaal JEANS CENTER De Pantalon is gevestigd in het centrum van Vlissingen (St. Jacobsstraat 26). Wie wil ons team versterken? PARTTIME VERKOPER/STER WEEKEND-VERKOPER/STER Gemotiveerde en ervaren interieurverzorg(st)ers riftiWMHTftffllDe Faam Woensdag 19 december 2007 - Pagina 66 Steeds meer cliënten met een lichte verstandelijke beperking maken de keuze voor de Arduin organisatie om hun ondersteuningsvragen te realiseren. Op korte termijn wil Arduin deze ondersteuning op zich nemen en heeft hiertoe woonruimten aangekocht. We zoeken daarom professionele medewerkers die in de functie van Supportwerker deze ondersteuning op zich willen nemen binnen het cluster BOPZ/LVG. Wie ben je en wat Je vindt het een uitdaging om mensen met een lichte verstandelijke kun je? beperking, waarbij soms sprake kan zijn van gedragsproblematiek, te ondersteunen naar zelfstandigheid en bij participatie in de maatschappij. Je bent een doorzetter en een professional. Je hebt een afgeronde opleiding SPW-4, SPH, Verpleegkundige B of een vergelijkbare opleiding op minimaal niveau 4. Je bent in het bezit van een rijbewijs B en bereid te werken in onregelmatige diensten, waaronder slaapdiensten en weekenddiensten. Arduin biedt: Een uitéénlopend scala van dienstverbanden op basis van een jaarcontract dat opgevolgd wordt door een contract voor onbepaalde tijd bij goed functioneren. Een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden waaronder: - een salaris dat een maximum kent overeenkomstig FWG 45 (inclusief arbeidsmarkttoeslag). - een kilometervergoeding woon-werk verkeer zonder eigen bijdrage en met fiscale voordelen. - permanente scholings- en ontwikkelingsmogelijkheden via het POP, etc. Is je interesse Bel voor nadere informatie met Isabella Goeree of Maurits van Luijk, gewekt? personeelsfunctionarissen, 0118-434535, of kijk op www.arduin.nl. Spreekt de functie van Supportwerker je aan? Laat dat dan schriftelijk weten en stuur je brief met daarin je motivatie en je CV naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 85, 4330 AB Middelburg, of mail naar PO&0@arduin.nl. door tara de vriend MIDDELBURG - Lucas An ders is de titel van een theatervoorstelling die op 23 en 24 december in Mid delburg op de planken wordt gezet door een groep van achttien jongeren. De locatie is de Hofpleinkerk. De bedoeling van Lucas Anders is om de kerstboodschap nu eens op een andere manier te laten klinken. Het bijbelse ver haal blijft in grote lijnen intact, maar in deze voorstelling gaat het vooral om de vraag: stel je voor dat jij het zou meemaken?. We zien het kerstverhaal vooral door de ogen van toeschou wers. Machthebbers, zoals ko ning Herodes en de Romeinse bestuurder Quirinius, maar ook doodgewone mensen, zoals de herders. In deze voorstelling zijn zij een groepje hangjeugd. Ze klussen 's nachts wat bij door op de schapen te passen en krij gen een engel op bezoek. Acht tien jongeren tussen de 14 en 20 jaar daarvan maken de voorstel ling nu onder artistieke leiding van Katinka van den Dool. De tekst is door Hubert Leeman ge schreven. Lucas Anders is een productie van de jongeren: werkorganisatie van de prote stantse kerk in Nederland. De voorstellingen zijn op 23 de Jongeren vertellen het kerstverhaal op een andere manier, foto: p.r. cember om 16.00 en 20.00 uur, en op 24 december om 20.00 in de Hofpleinkerk. Tijdens de avondvoorstellingen wordt het voorprogramma verzorgd door de rappers Mic-L en Spiegel- Beeld. Kaarten kosten in de voorverkoop 5 euro en aan de zaal 6,50 euro. Reserveren via: www.lucasanders.nl. Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening. VLISSINGEN - Het ge meentearchief Vlissingen zoekt in samenwerking met De Faam naar de ont brekende namen op foto's in de bestanden. Als u één of meerdere perso nen op deze foto kent, wilt u dat dan doorgeven aan: ge- meentearchief@vlissingen.nl voorzien van uw naam en tele foonnummer. Deze foto is geregistreerd on der nummer: FA19921 en ver meld staat de zondagsschool in het gebouw van het Leger des Heils aan de Paul Kruger- straat. De foto is in 1959 ge maakt. De zondagsschool in 1959. foto: gemeentearchief vussingen Zie ook, voor meer informatie en fotomateriaal: www.gemeentearchiefvlissin- gen.nl MIDDELBURG - De Zeeuwse Milieufederatie heeft alle Zeeuwse gemeenten opgeroe pen om de nachtelijke verlich ting te doven. De oproep is ge daan om onnodige lichtvervui ling en energieverspilling te voorkomen. Uit een onderzoek van advies- en onderzoeksbu reau Tangram blijkt dat deze oproep op een groot draagvlak van de burgers kan rekenen. Negen van de tien Nederlan ders willen dat reclame- en sier- verlichting na twaalf uur 's nachts gedoofd wordt. Een rui me meerderheid van de onder- waagden zegt dat de overheid regels moet opstellen om de toename van de nachtelijke ver lichting te stoppen. De uitslag van dit onderzoek vormde voor minister Cramer van Ruimte en Milieu, aanleiding om alle ge meenten te vragen om reclame- en sierverlichting 's nachts uit te doen. De ZMF heeft de Zeeuwse colleges en gemeente raden gevraagd om onderzoek te doen naar de mogelijkheden om de nachtelijke verlichting te doven. Jaarlijks neemt de nach telijke verlichting met drie pro cent toe. Deze toename zorgt voor meer energieverbruik en vervuiling van de nachtelijke horizon. De ZMF heeft de Zeeuwse gemeenten gevraagd om structureel beleid te ontwik kelen op dit gebied. MIDDELBURG-Janine Dacos- te keert terug op het podium. Vrijdag 21 december neemt de ze grand old lady samen met Leen de Broekert plaats achter de vleugel in de Zeeuwse Con certzaal te Middelburg. Zij spe len een programma met uitslui tend quatre-mains werken van Mozart, Schumann, Ravel, De bussy en Bizet. De in Middel burg wonende Frangaise Janine Dacosta was in de jaren vijftig en zestig door heel Europa een zeer gevierd pianiste. Precies twintig jaar geleden speelde ze voor het laatst. Aan vang: 20.00 uur. Entree: 15 (incl. consumptie). Kaarten: 0118- 637777. De Pantalon, jeanscenter te Vlissingen is een gespecialiseerde jeanszaak, met de merken G-Star, Pall Mali, Diesel, Cast Irón, Kuyichi, Killah, Björn Borg etc... en een Heb je interesse, stuur dan je cv per email naar depantalon@zeelandnet.nl of schrijf naar De Pantalon t.a.v. Caroline Nijman, postbus 5024, 4380 KA Vlissingen Wij zoeken voor een object in Vlissingen Ma. t/m vr. 07.00 - 10.00 uur. Ma. t/m vr. 08.00 -12.00 uur Wij zijn op zoek naar ervaren krachten. Wij bieden je: een leuke werkplek en een salaris conform de cao. Heb je interesse, reageer dan snel!!! Tussen 9.00 uur en 16.00 uur - Telefoon: 013 - 543 65 08 e-mail: tilburg@euroclean.nl TEMCO aic EUROCLEAN SERVICES Werktijden

de Faam | 2007 | | pagina 66