Age ELIZABETH: The Golden tempo-team FFICE IENTRE Werkelijk goed werk Begeleiders kwalificatieniveau 4 Emergis 7 Postsorteerders (5 tot 14 uur p/w) Teamleader (32 tot 38 uur p/w) De Faam Woensdag 19 december 2007 - Pagina 65 Rome en bewapend met de inquisitie vormt Philip met zijn machtige leger en onoverwinnelijke armada een naderende dreiging voor Vorstin en Vaderland. De duistere en vrome ko ning is vastbesloten de troon af te nemen van de protestantse ketter en En geland terug te voeren naar de schoot van de Rooms Katholieke Kerk. Klaar om ten strijde te trek ken voor haar rijk levert Elizabeth nog een gevecht. Zij moet haai' oude ko ninklijke plichten afwegen tegen haai" liefde voor Ral eigh, die niet van adel is. Uiteindelijk moet Eliza beth de pijnlijke keuze ma ken: is ze vrouw of konin gin? Elizabeth: The Golden Age wordt 20 december verwacht in de bioscoop. De sector langdurige zorg en wonen richt zich op de behandeling en begeleiding van cliënten met lang durige en complexe psychiatrische problematiek. Er wordt gewerkt vanuit de rehabilitatievisie en met een actief outreachende attitude. Uitgangspunt is dat bewoners zo zelfstandig mogelijk functioneren; alleen waar nodig ontvangen zij ondersteuning. De rehabilitatiemethodiek is een belangrijk instrument om de kwaliteit van leven te verbeteren. continuïteit en kwaliteit van zorg. Wij zoeken collega's die flexibel zijn, zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken en bereid zijn alle diensten te werken. Naast een al gemene professionele inbreng verwachten (en waarderen) wij de nodige organisatorische kwaliteiten, affiniteit met de doelgroep, zelfstandigheid, een stimulerende houding, doorzettingsvermogen, flexibiliteit en humor. U hebt een relevante opleiding, minimaal op mbo-niveau (bijvoor beeld diploma spw), of het diploma b-verpleegkundige/ verpleegkundige kwalificatieniveau 4. Het gaat om meer dere functies van 24 tot 36 uur per week. U begeleidt cliënten met een psychiatrische achtergrond en realiseert hun wensen zoveel mogelijk, rekening houdend met eventuele belemmeringen. De begeleiding kan zich richten op het in stand houden van mogelijk heden of het ontwikkelen naar meer zelfstandigheid en een grotere maatschappelijke participatie. De rehabilitatievisie richt zich op zoveel mogelijk levensdomeinen, waaronder wonen, dagbesteding, gezondheid en zingeving. U ver richt alle voorkomende werkzaamheden, zowel individueel als groepsgericht, en bewaakt en garandeert daarbij de Informatie en sollicitatie Voor sollicitatiegegevens en verdere bijzonderheden over de vacature kunt u terecht op www.werkenbijemergis.nl alles draait om vakmanschap O www.werkenbijemergis.nl The Office Superstore Office Centre de Superstore voor kantoor is een cash-and-carry groothandel voor kantoorbenodigdheden. Wij zijn een jong en snelgroeiend bedrijf. Op dit moment telt Office Centre 45 vestigingen, verspreid over het hele land. Op korte termijn zal dit aantal uitgroeien tot circa 50. Ons assortiment bestaat uit computers, printers, telecom municatie, software, kantoormeubelen en kantoorsupplies. Alle producten zijn op voorraad. Klanten kunnen de gekochte artikelen direct meenemen. Onze klanten behoren tot hét midden- en kleinbedrijf. www.tempo-team.nl Zo werkt het. COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Intercedent m/v bij Tempo-Team. Wij zoeken doe ners met karakter. Heb je je hbo-studie afgerond en ben je op zoek naar een werkgever waar je je optimaal kunt ontwikkelen? Dan ben je bij Tempo-Team aan het goede adres. Als intercedent ben je intermediair tussen klanten en flexwerkers.Wij bieden je een interessante baan met doorgroeimogelijkheden, opleidingen en coaching. Naast een goed salaris kun je rekenen op een reiskostenrege ling. kinderopvangregeling. 25 vakantiedagen en 13 atv- dagen en diverse bonussen. Er zijn goede carrièremoge- lijkheden.Vaak dicht bij huis. Onderscheidend is de mentaliteit van onze mensen. We zijn zeer betrokken en actiegericht. Ben jij een doener die voldoet aan een aantal concrete eisen en misschien nog belangrijken de juiste mentaliteit heeft? Kijk voor meer informatie, actuele vaca tures en om direct te solliciteren op www.tempo-team.nl/loopbaan SCHEEPVAART Havenwerkers m/v vooreen bedrijf in het Zeeuwse havengebied. Het werk bestaat uit het laden en lossen van schepep met verschillende ladingen hierbij moet je denken aan hout, papien pulp, staal en auto's. Dit bedrijf werkt met dagplanningen waarbij je een jaarcon tract op detacheringbasis krijgt en een opleidingsovereen komst voor de duur van I jaar Er zijn volop doorgroei mogelijkheden, het succes heb je in eigen handIVoor deze functie is het vereist dat je minimaal I jaar in het bezit bent van een Nederlands rijbewijs en eigen vervoerVCA certificering en een heftruckcertificaat zijn een pre abso luut geen must! Informatie: 0118 41 48 70, Marjolein Vermeule, Coosje Buskenstraat 150,Vlissingen In verband met de groei van onze organisatie zijn wij voor de vestiging Middelburg op zoek naar: Je sorteert voor openingstijd van de vestiging, vanaf 06.15 uur, de post en je bent klaar voordat school weer begint! Van maandag t/m zaterdag, ook een aantal ochtenden in de week is mogelijk. Omdat je vroeg begint krijg je hiervoor een extra toeslag op je salaris. Daarnaast verwachten we van jou dat je flexibel bent, goed kunt samenwerken en van aanpakken houdt. Om onze doelen te bereiken zijn wij voor onze vestiging ook op zoek naar enthousiaste gedreven mensen voor de functie van: De kandidaat: Office Centre is op zoek naar mensen met potentie, die binnen de organisatie kunnen deelnemen aan een opleidingstraject. Uitgebreide leidinggevende ervaring is daarom niet noodzakelijk. Belangrijker is dat je een teamplayer bent met een commerciële, resultaatgerichte instelling. Bij Office Centre staat de menselijke factor centraal. Door goede zorg en ontwikkeling van de medewerkers wordt de organisatie op een steeds hoger plan gebracht. DeTeamleader heeft hier een sleutelrol in. Voor deze functie zoeken wij dan ook echte peoplemanagers mét een creatieve commerciële instelling. In deze functie ben je verantwoordelijk voor een optimaal resultaat van een (aantal) afdeling(en) binnen de vestiging. Je draagt zorgt voor een goed verzorgd winkelbeeld en voor tevreden klanten. Dit verwezenlijk je onder meer door een efficiënte inzet van je medewerkers in kwalitatieve en kwantitatieve zin. Door je team op te leiden en te coachen vorm je een zelfstandig, meedenkend en commercieel team waarmee je dit doel bereikt. Verdere eisen: MBO-HBO werk- en denkniveau Leidinggevende ambitie Organisatietalent Resultaatgericht Ondernemer Geïnteresseerd? Vul een sollicitatieformulier in op www.officecentre.nl of stuur een e-mail waarin je kenbaar maakt geïnteresseerd te zijn naar: vacature@officecentre.nl. Voor vragen kun je bellen met Niek van Dijk, (Vestigingsmanager), telefoon 0118-674733. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. FOTO: UNIVERSAL INTERNATIONAL PICTURES. Bij Emergis maken we ons sterk voor de geestelijke gezondheid van alle mensen in Zeeland. Met preventie, behandeling (ook via internet) en langdurige begeleiding als dat nodig is. Deskundig. Betrokken. Dichtbij. Met volledige inzet. Steeds met gevoel en respect voor ieders persoonlijke achtergrond. De optelsom heet vakmanschap. Daar draait bij Emergis alles om. Elizabeth: The Golden Age is het fraaie vervolg op prachtfilm Elizabeth uit 1998. Beide films werden geregisseerd door de suc cesvolle Indiër Shekhar Kapur die in het weelderi ge kostuumdrama (let ook op de hoedjes!) opnieuw Cate Blanchett de titelrol laat spelen. Het is 1585 en koningin Elizabeth I (Blan chett) die al bijna dertig jaar over Engeland heeft geregeerd, ziet zich nog steeds geconfronteerd met bloeddorstig verlangen naar haar troon vanuit haar familie. Aan de ande re kant van het Kanaal waait een vernietigende wind van katholiek funda mentalisme over Europa met Spanje's Philip II (Jor- di Molla) als boegbeeld. Gesteund door de Kerk van

de Faam | 2007 | | pagina 65