1 1 uli dé Weekkrant De Faam 1 't in L Voor Dames De nieuwe feestkleding is binnen! NtiM ITO NIEUW IN VLISSINGEN! Tapas op originele Spaanse wijze bereid in een warme omgeving! Maak een keuze uit één van de drie tapasmenu's le kerstdag gesloten 2e kerstdag geopend Tapasbar Sabroso Walstraat 7 Vlissingen 0118-430033 Woensdag 19 december 2007 - Pagina 43 Vlissingende stad van Michiel de Ruyter, heeft enorm veel te bieden. Wat te denken van al die leuke terrasjes, het prachtige strand, de musea en de leuke evenementen? En Vlissingen is natuurlijk dé stad bij uitstek om er uitgebreid te winkelen. Neem de bijzonder gezellige Sint Jacobspassage; hier vindt u de meest trendy winkeltjes voor jong en oud! In Vlissingen hoeft niemand zich ook maar een seconde te vervelen. Kortom, beleef het in Vlissingen! Speciaalzaak op het gebied van wijnen uit Frankrijk, Italië, Spanje en nieuwe wereldwijnen. Tevens een assortiment heerlijke delicatessen die zich prima laten combineren met een goed glas wijn. Uiteraard vindt u bij Vitanova ook diverse wijnaccessoires, zoals glaswerk, karaffen, openers etc. Kom eens langs en laat u adviseren over een mooie wijn of een passend cadeau. Openingstijden: woensdag t/m vrijdag van 10-17.30 u., zaterdag van 10.30 -17 u. tot ziend/ Walstraat36 Vlissingen t. 0118 470602 Oucf'J/oflandscd snoep Walstraat 20 - Vlissingen pHPJHH Casual Exclusief 1 Speciale gelegenheden Feestjes t 1 Sint Jacobsstraat 4 8, Vlissingen Ik m -Ufta HKtWTTTr» Reserveren gewenst Geopend donderdag t/m zondag FOTO: INDEPENDENT FILMS. Wanneer we Gerry en Holly voor het eerst ontmoeten, zijn ze verwikkeld in een flinke ru zie, Holly verwijt Gerry dat hij haar moeder Patricia heeft ver teld dat zij degene is die wilde wachten met kinderen. Gerry lost de woordenwisseling ech ter luchtig op door een komi sche striptease uit te voeren. Al zijn ze het dan niet altijd met elkaar eens, Gerry en Holly lij ken voor elkaar gemaakt te zijn. Eén jaar later. Een groep mensen heeft zich verzameld in een buurtkroeg. In eerste in stantie lijkt het om een feest te gaan, maar de sfeer is daarvoor te somber: het is een herden king voor de overleden Gerry. Holly is kapot van het overlij den van Gerry en komt de deur niet meer uit. Telefoontjes worden niet beantwoord en af was stapelt zich op totdat Hol ly een brief in haar post vindt met Gerry's handschrift, die aan haar is geadresseerd. In de brief zegt Gerry dat dit de eer ste van in totaal twaalf brieven is, die zij een jaar lang elke maand zal krijgen, en waarin hij haar instructies geeft die zij moet opvolgen. Haar eerste taak: naar buiten gaan en een killer disco outfit kopen. Het is het begin van een jaar vol avonturen: van karaokeavon- den tot een reis naar Ierland, allemaal zorgvuldig voorbereid door Gerry, en vormgegeven met de letters P.S. I love you... Vanaf 20 december verwacht. Wat is de kerst vakantie zon der een echte kerstfilm? Fred Claus is de titel van een gezellige film waar de hele familie plezier aan kan be leven. Het verhaal draait zoals verwacht om Fred en dat is de broer van Santa. Fred is een nietsnut, een man die eerde problemen veroorzaakt dan ze oplost. Als hij weer de nodige te genslagen te verwerken krijgt, besluit hij de feestdagen bij zijn familie op de Noordpool door te brengen. Dat blijkt niet hele maal een goede keuze. Fred loopt meer in de weg dan dat hij zich nuttig maakt en dat terwijl Santa en zijn elven het al zo druk hebben met alle voorbe reidingen voor het kerstfeest. Fred Claus is vanaf 13 december te zien in de bioscoop. FOTO: WARNER BROS.

de Faam | 2007 | | pagina 43