Nog 25 vrijkaarten \A\v I OUTLET www. MAGAZIJN07 •NL OP=OP! MAGAZIJN fV7 Geef een kerstcadeau met een hart! Het Ijspaleis in drie jaar helemaal opbouwen O "Wij hebben veel hulp gekregen, bedankt allemaal!" Nacht kleding korting dé Weekkrant Woningstichting Walcheren MEUBEL OUTLET HEIFER 0 giro 4663 Ben je liever collega dan uitzendkracht??? Sluit je dan aan bij het team van Staytec Engineering B VU Wij zoeken voor Zeeland nog versterking! Elektromonteurs alle disciplines wordt gevraagd te reageren!! Vereiste opl. VMBO E, MBO E ervaring of wil je leren via ons? Bel 0113-715511 of mail naar p.schoenmakers@stavtec.nl iSchiesser tailleslip 3 stuks voor badstof i sjaalkraag 59,95 w wit nu 3 stuks voor Favoriete kersthits op Cool FM Kerstconcert Apollo Kerst met Grandpa Het Vlissingse Ijspaleis is eindelijk open S Schiesser hemden 2 stuks voor g Schiesser New x boxer shorts Zolang de voorraad strekt. DE VLIJT LINNEN De Faam Woensdag 19 december 2007 - Pagina 23 VLISSINGEN - "Dit is kicken", reageert Ed Geldof als hij de drukte op de ijsvloer bekijkt. "Dit is waar wij op hoopten en waarom wij dit doen. Om te zien dat de mensen plezier heb ben", zegt de woordvoerder van Stichting Ijspaleis. "Na het omwaaien van de tent en tijdens het herbouwen heb ben we het heel koud gehad, maar van deze gezelligheid krijg ik het warm. Het is de bekro ning voor wat wij allemaal ge daan hebben", zegt Geldof. Vlak voor de opening, een kleine twee weken geleden, waaide de tent omver. Amper 24 uur voor de opening. Snel is besloten om verder te gaan en alles opnieuw neer te zetten. Geldof: "De tweede keer dat ik ging opbou wen was het bekend wat op mij af zou komen. Toch bleek het zwaarder dan de eerste weken. Nu moest er veel rommel opge ruimd worden en sommige vrij willigers waren vanwege hun werk niet beschikbaar." De huisjes die de baan een Anton Pieck-achtig aangezicht moe ten geven zijn beschadigd. Bin nenkort zullen die terugkomen. Om een tweede aanval van de wind te overleven zijn er extra betonblokken geplaatst en de lijnen staan met pennen vast in het asfalt. Geldof droomt al van een vervolg. "Wij willen het Ijs paleis iri elk geval, drie jaar lang, op de Vlissingse kaart zetten", belooft Geldof. VLISSINGEN - "Na het Axelle uit België. Ice World omwaaien van de tent waar de ijsvloer van is, heeft hebben wij veel hulp ge- direct mensen ingezet om al kregen. Die mensen wil ik les op tijd klaar te krijgen, bedanken", vertelt Ed Gel- Blij is Geldof ook met Moha- dof van het Ijspaleis. med en Fred van de gemeen te Vlissingen en Martin van Hij noemt tentenverhuurder de brandweer. VLISSINGEN - "Hier kan ik lek ker schaatsen. Nu hoef ik niet meer naar Goes", aldus de 9-ja- rige Roger Waus uit Vlissingen in het Ijspaleis. Hij kan zich er tot zondag 6 januari nog uitle ven. Ook tijdens beide kerstda gen. Voor 25 lezers die snel re ageren heeft weekkrant De Faam extra vrijkaarten voor 1,5 uur ijsplezier en gratis gebruik van schaatsen. Wel naam en adres vermelden via: red.faam@whk.wegener.nl. Maandag 24 en 31 december a.s. is ons kantoor gesloten. Woensdag 2 januari a.s. vanaf 10.00 uur staan wij u weer graag te woord! Fijne feestdagen en een warme groet, Voor Wonen, Service en Welzijn Karreveld 2a, 4371 GA Koudekerke Postbus 8116, 4330 EC Middelburg Tel: 0118-461718 Fax: 0118-471690 z Een schaap is een kostbaar geschenk voor een arm gezin in Roemenië. Ze geeft dagelijks verse melk en wol voor warme truien en dekens. Een deel van de opbrengst wordt verkocht waardoor de familie een inkomen verdient. Echt een cadeau waar zij èn u het warm van krijgen! U kunt voor kerst een schaap cadeau geven aan een gezin in Roemenië. Bel 0165 - 520123 en vraag een gratis dierencatalogus aan of surf naar www.heifer.nl en bestel meteen. NEDERLAND www.heifer.nl van 22,50 g Badjassen cc T-shïrts van 29,95 g Original jr Feinripp i heren slip of singlet 2 stuks verpakking van 29,95 voor MIDDELBURG - COOL FM zendt op zaterdag 22 decem ber tussen 10.00 en 14.00 uur de Winterse 50 uit. Dat is een actie van 150 radiozenders in Nederland en België. In deze hitlijst staan de vijftig meest populaire winter- en kerst hits ooit gemaakt. De hit lijst wordt dit jaar voor de zesde keer samengesteld. De afgelopen jaren stond Wham! op nummer één met de klassieker 'Last Christmas'. Ook 'Do they know it's Christmas?' van Band Aid en Chris Rea's 'Driving home for Christmas' scoren ieder jaar hoog. En ui teraard ontbreken populaire nummers als 'Flappie' van Youp van 't Hek, 'All I want for Christmas is you' van Mariah Carey en 'Happy X-mas' van John Lennon ook niet in de Winterse 50. DOMBURG - In zaal Schut tershof in Domburg is op za terdag 22 december een kerst concert. Vanaf 19:30 uur kan er geluisterd worden naar de kerstklanken die het leerlin genensemble van Apollo zal laten horen. Na het leerlin genensemble kan er geluis terd worden naar de Brass band. MIDDELBURG - Traditiege trouw speelt de Grandpa Nick Sessieband op 24 december in café Brooklyn in Middelburg. Van krakende kersthits tot dampende dansplaten, maar dan wel live gespeeld door de ze band. Aanvang: 22.30 uur. Zwieren op het ijs komt tegemoet. En er is erwten soep, chocolademelk, snoep, li monade en bier. Uit de speakers klinkt aanstekelijke muziek en langs de baan staan kerstbo men en kerststerren. Sterren op het gladde ijs zijn Daniëlle (15) uit Waarde en haar vriendin Manouk (14) uit 's Gravenpol der. Naar Vlissingen gekomen om te schaatsen. "Het ijs is lek ker glad. Leuk hoor. Nu heb ik iets te doen buiten het winkelen en de disco bezoeken. Eerst ging ik naar Goes, maar nu kan ik hier schaatsen", vertelt Da niëlle. "Dit moeten ze vaker in Vlissingen doen. Schaatsen is tof', vindt Manouk. Alsof ze niets anders doen schaatsen de Vlissingers hun rondjes. DOOR MARCEL VAN DER VOORT VLISSINGEN - "Het is 20 jaar geleden dat ik ge schaatst heb en ik voel mij weer even jong", zegt A. de Bruijn uit Vlissingen ver rukt. In haar woonplaats is het overdekte Ijspaleis zon dagochtend officieel open gegaan. "In het begin had ik moeite, maar nu glij ik erop weg", zegt mevrouw De Bruin enthousiast. "Het is geweldig", gaat ze ver der. "Er is weinig ijs in Neder land en dit is een uitkomst." En: "Wij zijn 65-plussers", voegt haar zus er even later trots aan toe. Een half uurtje later zwie ren de dames over de baan alsof ze nooit iets anders hebben ge daan. Er is genoeg belangstel ling voor het Ijspaleis. Bij de schaatsenverhuur staat de eer ste dag een rij te wachten. Het lijkt erop alsof iedereen snel de ijzers wil onderbinden. Aan de andere kant van de tent is de horeca. De geur van glühwein Q div. modellen van 25,90 "p/st van 35,- 2 stuks voor Korte Delft 4, Middelburg. Tel. (0118) 63 38 30

de Faam | 2007 | | pagina 23