rie van deze vrouwen huilt bij de Titanic? www.skuzzie.nl Voor het antwoord op deze en nog veel meer vragen Tïïiv^"i"7:iiilDe Faam Woensdag 12 december 2007 - Pagina 49 Wilt u reageren op iets wat u in De Faam heeft gelezen of wilt u iets kwijt over iets leuks of verve lends in uw wijk, stad of dorp? Stuur dan een brief of e-mail naar de redactie van maximaal 150 woorden voorzien van uw naam, adres en woonplaats. U kunt uw post sturen aan red.faam@whk.wegener.nl of Postbus 5, 4460 AA Goes. De re dactie van deze rubriek behoudt zich het recht voor uw brieven te redigeren en in te korten. Wij proberen alle reacties wekelijks te publiceren. Prijsstijgingen 2008 Als je het zo op één pagina alle maal leest (De Faam 5-12), wat we volgend jaar allemaal meer moeten gaan betalen, dan wordt je daar niet vrolijk van. Ik moet van mijn AOW leven, wat al geen vetpot is. Volgend jaar moet ik dan duurdere bood schappen maar laten staan. Ik kan me wel voorstellen dat steeds meer mensen gaan emi greren. Als ik jonger was, vertrok ik ook. Maar iemand van 76. Mevrouw Koops, Domburg De Faam krijgt een 7 Van mij krijgt uw krant wel een 9. Die 7 is écht te weinig voor de krant die ik elke week in de brie venbus krijg. Jullie hebben altijd leuk nieuws over wat er in de stad te doen is. Dat wilde ik toch even schrijven. M. van der Linde, Koudekerke Mijn hart Mijn hart wandelde langs de zee het liep op het ritme van de dag ik volgde het gehoorzaam. Soms stond het even stil en keek uit over het water. Soms trippelde het koket en sprong opzij voor een golf. Maar daarna sjokte het langs de vloedlijn en keek niet meer op of om het zuchtte achter het duin. mijn arme hart kon ik het in mijn handen ne men ik goot het leeg in de zee en vulde het met licht. Johanna Kruit

de Faam | 2007 | | pagina 49