zaken bij Chris Hinze OPHEFFINGSUITVERKOOP!!! Breng kerstsfeer in uw bedrijf Op 6 december starten wij met de Hoge kortingen - Alles moet weg!!! zaterdag 8 december 2007 10.00 -16.00 uur extra boekverkoop van kinderboeken, pop cd's en strips nn'mimiiPe Faam Uitleen en inlichtingen tot 13.00 uur. Uitsluitend boekverkoop tot 16.00 uur. Zeeuwse 1,-- per boek, 7 boeken 5,-- 15 boeken 10,- Bibliotheek CD'S en CD-ROMS 2,50, 5 voor 10,-- Kousteensedijk 7, 4331 JE Middelburg www.zeeuwsebibliotheek.nl Kado-winkel Paspoortstraat 13, Oost-Souburg. Tel.: 0118-479980 Wij slaan een nieuwe weg in en gaan na 14 jaar onze deur sluiten op 22 december. Eastman Muziekprijs 2008 Kerstmis vieren... dat doe je niet enkel op kerstdag zelf! Decoratiepakketten voor bedrijven zijn er al vanaf 375,- ...zit klem Woensdagö deGèrribe'r'2007:-'Pé^fna 47 NIEUW EN ST.JOOSLAND - "Tien tegen één dat je wordt in gepakt door die enorme flair en die expressieve kop." "Deze be genadigd verteller neemt je mee in een wereld die zij zelf heeft gecreëerd. Schreef de pers over Mylène d'Anjou. Zaterdag 8 de cember te zien in Theater De Wegwijzer in Nieuw en St Joos- land met haar cabaretprogram ma 'Niet van gisteren'. De vrouw die jaren droomde, kijkt nu naar het verleden en de toekomst en kan niet anders dan realistisch zijn. "Waarom ga je ten koste van alles voor de sterren en ben je niet tevreden met de maan?" stelt ze zichzelf de waag. Cabaretière Mylène d'Anjou laat zich in 'Niet van gi steren' niets meer wijsmaken en nodigt het publiek uit om met humor en zelfspot het gro te in het klein met ze te bespre ken. De pers over 'Niet van gisteren': "Ze heeft veel talenten, waaron der een hoogst expressieve voordracht, meer dan genoeg flair om contact met het publiek te leggen, en een zangstem die je kan koesteren en ook ijle hoogtes weet te bereiken. Ze is een van de beste zangeressen onder cabaretières van tegen woordig." (NRC Handelsblad) En het Haarlems Dagblad: "Mylène d'Anjou verdient gro ter publiek in intiemere sfeer. Ze beschikt over een schitteren de stem en is in staat een pu bliek te veroveren." Mylène was in theaterseizoen 2005-2006 te zien in 'Zing- vecht-huil-bid-lach-werk en bewonder'. Samen met Vera Mylène d'Anjou, tevreden met de maan. foto: renee van der hulst Mann en Frans van Deursen World Goes'Round', bracht zij deze ode aan Ramses Aanvang: 20.30 uur. Entree: 12 Shaffy. In 2007-2008 zal Mylène euro. Kaartverkoop via wederom spelen in een Ameri- www.theaterdewegwijzer.nl en can Songbook-productie: 'The 0118-602741. IJ^UIJIX 1 J L ,VI GOES - Fluitist Chris Hinze komt met rapper Raymzter en Marokkaanse zangeres Rajae el Mouhandiz vrijdag 7 december naar Theater De Mythe in Goes. Begeleid door een band, brengt het drietal het theaterconcert 'Serieuze Zaken' met swingen de rap/jazz/hiphop, verpakt in een geëngageerd jasje. Fluitist Chris Hinze, drievoudig Edisonwinnaar, is onder meer bekend van succesvolle projec ten als Tibet, Taichi, Zen, maar ook het brein achter de super- swingende jazz/dance/hiphop formatie 'The Chris Hinze Combination'. Rapper Raymzter is winnaar van de Grote Prijs van Neder land en werd populair door zijn indringende teksten. Zijn hit 'Kutmarokkanen' bracht hem internationale erkenning. De pers over Hinze: "Een muzi kale wereldreiziger, een all round musicus, die op eenzame hoogte staat. Iemand die alles uit de kast haalt om zijn show tot een succes te maken". Over: Raymzter: "Hij is geen rapper met een pet op, wijde broek aan en dan 'yo yo'. Geen entertainment, maar iemand die staat voor zijn teksten en voor wie hiphop een rustpunt in de chaos is". Aanvang: 20.00 uur. Entree: 18/15 euro. kaartver koop via www.theaterverkoopzeeland.nl en 0900-3300033. MIDDELBURG De Ver eniging Vrienden van Het Zeeuws Orkest houdt voor de negende maal de tweejaarlijkse wedstrijd voor jonge musici uit de provincie Zeeland. De wedstrijd staat open voor duo's. De hoofdspon sor van de prijs is Eastman Chemical Middelburg BV. Duo's kunnen zowel ins trumentalisten als zangers zijn. Er is plaats voor zes duo's. Buiten het feit dat het ge woon heel leuk is om sa men met een muziekvriend of -vriendin te musiceren, zijn er voor de prijswin naars ook aanzienlijke geldprijzen te verdienen. Vanaf begin december is de kerstsfeer overal duidelijk te voelen en kan je niet meer ontkennén dat kerstmis op komst is. Fioradore is al geheel omgetoverd in kerstsferen. Zeker de moeite waard om even te komen kijken! Fioradore is gespecialiseerd in totale Kerst- en winterversiering voor uw bedrijfspand. Wij nemen u graag deze zorg uit handen door in november of december uw bedrijfspand aan te kleden en in januari of februari weer op te ruimen. Coosje Buskenstraat 200 4381 LW Vlissingen Tel.: 0118 - 441 736 info@floradore.nl www.floradore.nl Comjpete verzorging, van advies tot inrichting! GOES - De cabaret/zangformatie Femmage speelt zaterdag 8 de cember de reprise 'KLEM!' in Theater De Mythe in Goes. Aan vang: 20.00 uur. Entree: 16/15 euro. Kaartverkoop: 0900- 3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl. foto: roy beusker Geldprijzen Aan deze geldprijzen is wel de conditie verbonden dat zij door de winnaars uit sluitend mogen worden be steed aan de muziekbeoe fening. Dat wil zeggen, ter financiering van een instru ment, muzieklessen, deel name aan concoursen, masterclasses en/of aan schaf van bladmuziek. Voor de eersteprijswin naars in beiden cate gorieën (tot 15 jaar 5 t/m 19 jaar) is er bovendien een mooie sculptuur in zilver. De voor selectie is op zaterdag 1 maart 2008 in de Middel burgse Muziekschool. De finale op 14 maart, info: 0118-628863.

de Faam | 2007 | | pagina 47