Bubbels met een bloem Mis trappen is geen optie meer Oude tijden HERLEVEN IDe Faam tS5®» Woensdag 5 december 2007 - Pagina 41 Altijd graag over een antwoord op hebben? Met Brian the Brain binnen handbereik is dat mogelijk. Dit robotachtige hoofd bevat namelijk de volle dige encyclopedie van Britan- nica, een woordenboek en een historische tijdlijn, zodat je 'm zo'n beetje alles kunt vragen. Als hij is ingeplugd in een tele- fooncontactdoos, kan hij zelfs op commando uit het adres- senboek gaan bellen. Brian houdt ook van spelletjes en voert graag gesprekken over wat je wel en niet leuk vindt. Hij kan zelfs een mopje tappen. En alsof het nog niet genoeg is, beschikt hij over een digitale klok, een uit- schuifbare keyboard, een ka lender, speakers en een MP3 aansluiting. Meer weten? Kijk dan op www.calibex.com. Als je straks met de jaar wisseling een bijzonder glas champagne wilt serve ren, is de toevoeging van de zeker een item waar jouw gasten heel 2008 over zullen praten. Zodra de Wild Hibiscus Flower in aanraking komt met de bubbels van de champagne, komt er een bloem tevoorschijn! En als het glas leeg is, kun je de bloem ook nog eens ope ten. Dat is nog eens een spectaculair begin van het nieuwe jaar. Kijk op www.firebox.com als je op zoek bent naar meer details. Dia's kijken ouderwets? De Slide And Negative To Digital Picture Converter bewijst het tegendeel. Met dit apparaat kun je oude dia's en negatieven weer tot leven blazen. Je plugt de Converter in de USB, plaats de dia of het negatief op z'n plaats, drukt op een knop en vervolgens kun je achter over leunend kijken hoe oude herinneringen worden omgezet in digitale afbeeldingen. Dus niets te doen op een sombere winterdag? Ga die dozen met dia's maar snel van zolder halen, dan. Meer info over de Coverter is te vinden op www.Hammacher.com. Gek op voetbal? Met deze enonne bal zal niemand daar mee aan twijfelen. Echt lekker met rondschoppen is een spel apart, maar eigenlijk is dat ook de charme van gadgets...ze hoeven niet echt functioneel te zijn. Als je maar opvalt. En dat doe je met deze enorme voetbal zonder twijfel. Je moet 'm zelf oppompen, bij voorkeur met een handpomp, en het is raadzaam om de bal buiten helemaal op te pompen. Als je het binnen doet is de kans groot dat je 'm niet meer door de deur naar buiten krijgt. Je vindt op www.iwantoneofthose.com meer informatie over deze gigantische bal. Zoek je deze winter de zon op en mag de hond mee? Dan is deze PetBrella in de bagage misschien geen gek idee. De PetBrella is ei genlijk een parasol voor de hond. Makkelijk in de grond te steken en voorzien van een haak om de hondenriem aan te bevestigen. Ideaal om de viervoeter te beschermen tegen de brandende zon, die net zo schadelijk kan zijn voor de hond als voor ons. Op www.gardeners.com is er meer over te lezen. Zo aan het eind van het jaar komt de nostalgie weer even op de hoek kijken. Herinneringen aan hoe er vroeger spelletjes ge daan werden, bijvoorbeeld. En natuurlijk zijn er nu ook hele bijzondere spelletjes, maar toch... 'dat oude spul'...dat heeft zo z'n eigen charme. Maar probeer het maar eens te vin den! Als het al ergens te koop wordt aangeboden, is het vaak een collecters item en erg duur. Goed nieuws voor de liefheb bers: de oude versie van Mono poly is weer te koop! In verband met het 70-jarig feestje van Mo nopoly, is de Classic 1957 Mo nopoly Game verkrijgbaar! Met houten huisjes en hotels en 'oud' geld. Gezien op www.fao.com. &OUOti ®«8#0 Bffffff* 8 «Essar b e

de Faam | 2007 | | pagina 41