tempo-team Ben de Graaff Gezocht: betrokken alphahulpen in Zeeland ALL-ROUND ONDERHOUDSMONTEUR aminaatopianken vloeren vinyl Ben jij de collega die de schouders er onder zet? Werken bij Ben de Graaff is werken voor kwaliteit. Wij zijn één van de meest toonaangevende bedrijven in het midden en zuiden van Nederland op het gebied van interieurinrichting. Met jouw kennis en kunde zorg je steeds weer voor een perfecte afwerking. Je haalt niet zomaar iemand in huis. B.V. SORTEERBEDRIJF VOOR GRINT EN ZAND "VLISSINGEN' tapijt&parket Echte vakmensen. Je ziet 't verschil. mu:i:iftiiflDe Faam Woensdag 5 december 2007 - Pagina 31 FOTO: NEW LINE CINEMA COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Intercedent m/v bij Tempo-Team. Wij zoeken doe ners met karakter. Heb je je hbó-studie afgerond en ben je op zoek naar een werkgever waar je je optimaal kunt ontwikkelen? Dan ben je bij Tempo-Team aan het goede adres. Als intercedent ben je intermediair tussen klanten en flexwerkers.Wij bieden je een interessante baan met doorgroeimogelijkheden, opleidingen en coaching. Naast een goed salaris kun je rekenen op een reiskostenrege ling, kinderopvangregeling, 25 vakantiedagen en 13 atv- dagen en diverse bonussen. Er zijn goede carrièremoge lijkheden. Vaak dicht bij huis. Onderscheidend is de mentaliteit van onze mensen. We zijn zeer betrokken en actiegericht. Ben jij een doener die voldoet aan een aantal concrete eisen en misschien nog belangrijker, de juiste mentaliteit heeft? Kijk voor meer informatie, actuele vaca tures en om direct te solliciteren op www.tempo-team.nl/loopbaan SCHEEPVAART Havenwerkers m/v vooreen bedrijf in het Zeeuwse havengebied. Het werk bestaat uit het laden en lossen van schepen met verschillende ladingen hierbij moet je denken aan hout, papier pulp, staal en auto's. Dit bedrijf werkt met dagplanningen waarbij je een jaarcon tract op detacheringbasis krijgt en een opleidingsovereen komst voor de duur van I jaar Er zijn volop doorgroei mogelijkheden, het succes heb je in eigen handIVoor deze functie is het vereist dat je minimaal I jaar in het bezit bent van een Nederlands rijbewijs en eigen vervoerVCA certificering en een heftruckcertificaat zijn een pre abso luut geen must! Informatie: 0118 41 48 70, Marjolein Vermeule, Coosje Buskenstraat l50,Vlissingen www.tempo-team.nl Zo werkt het. Als christelijke thuiszorgorganisatie is Curadomi stevig in Zeeland verankerd. Omdat wij verder groeien zijn we op zoek naar alphahulpen die graag bij mensen thuis werken. Het werk is uitstekend te doen onder schooltijden. Curadomi Nieuwsgierig? Bel 0113 - 33 30 30 of kijk op www.curadomi.nl Orginiulie «oo is een bedrijf dat gespecialiseerd is in het wassen en zeven van zeemateriaal. Deze hoogwaardige materialen worden hoofdzakelijk toegepast in de betonindustrie. Wij zijn op zoek naar een Wij zoeken iemand met een praktische en collegiale instelling en een opleiding op LBO of MBO-niveau en/of evt. relevante vakopleidingen. Daarnaast is enige jaren ervaring in een soortgelijke functie een pré. Wij bieden: Een leuke prettige werksfeer en goede primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden waarbij een eigen technische inbreng mogelijk is. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. naar SBV - Postbus 134 - 4380 AC Vlissingen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. H.J. Strijdonk, tel. 0118-460160. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Spreekt dit je aan? Dan ben je bij Ben de Graaff in Vlissingen aan het juiste adres. Voor deze functie vragen wij een enthousiaste stoffeerder die van alle markten thuis is. Je moet onder meer tapijt, vinyl, marmoleum en laminaat kunnen leggen, gordijnen kunnen hangen en zonweringen kunnen plaatsen. Ben de Graaff tapijt parket biedt je een uitdagende baan binnen een gezond bedrijf met een collegiale werksfeer. Uiteraard bieden wij voor deze functie een passend salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd in deze dynamische en afwisselende functie? En ben je op zoek naar een baan die het échte verschil maakt? Bel dan eens met dhr. Henk Sulkers, telefoon 0118-418414 en maak een afspraak voor een gesprek. Ons adres is Koudekerkseweg 9,4382 EA Vlissingen. Kijk ook eens op www.bendegraaff.nl. - kantie. w Een mix van science fiction, mystery, drama en avonturenfilm. The Golden Compass met onder andere Nicole Kidman, Daniel Craig en het jonge acteertalentje Dak ota Blue Richards in de hoofdrol is bo- venal een oogver blindende fanta sy-film die geknipt is voor de naderen de kerstva- Het verhaal van The Golden Compass is gebaseerd op het eerste deel van de veel geroemde trilogie His Dark Materials van auteur Philip Pullman. Het is een meeslepend fantasy-avontuur dat deels gesitueerd is in een alternatieve wereld waarin de ziel van een mens zich manifesteert als een dier. Pratende beren die oorlogen uitvechten zijn hier net zo ge woon als heksen en magiërs. De film zelf draait om het 12 jaar oude weesmeisje Lyra (Dakota Blue Richards) dat probeert een vriend te redden die ont voerd is door een geheimzinnige organisa tie met de naam The Gobblers. Op een dag krijgt ze van een oude leraar een gouden kompas dat, als je het goed gebruikt en leest, al je vragen beantwoord. Zo raakt ze verzeild in een epische zoek tocht die naar het koude noorden leidt. Al snel wordt duidelijk dat in deze wereld niets is wat het lijkt en dat een groots ge vecht tussen goed en kwaad niet te vermijden is. The Golden Compass draait vanaf 6 december in de bioscoop.

de Faam | 2007 | | pagina 31